Vici, takšni in drugačni (3)

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
PCT že dolgi ni več obvezen.
1. april.

p.s. s to ukraino smo izgubili telovabe z odloki in itd....
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.674
113
1650008004561.jpeg
 
  • Haha
Reactions: zino in p4pe

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
Urška pravi Janezu.
- Sedaj ko je konec volitev, bi me lahko peljal v Benetke.
- Kaj si nora, a ne veš koliko je tam Golobov.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mateja, Anja in Mojca so bile v baru na čveku in se pogovarjajo o svojih fantih.

- Mateja: "Moj Jože ima takoo mrzle jajce, brrrr, me vedno kar zmrazi."
- Anja: "Ja, tudi moj Marko ima takooo mrzla jajca, čudno kajne!"
Mojca je bila pa tiho, do sedaj še ni opazila kaj posebnega pri svojem Janezu.

Čez en teden se spet dobijo v kavarni na čveku in Mojca je prišla vsa zabuhla in črna okoli oči.
- " Jejžeš, ja kaj se ti je pa zgodilo :eek:?"
- "Janez me jeeee :oops1: "
- "Ja - kaj sta pa imela?"
- " Zadnjič sem vaju poslušala, ko sta govorili o vajinih fantih, kako da imata mrzla jajca. Potem sem pa Janeza zvečer potipala tam in res, tudi on ima mrzla jajca. Potem sem pa rekla: " Joooj, ti imaš pa prav tako mrzla jajca kot Jože in Marko . :oops1:"
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.674
113
Kralj je odšel na ribolov in je svojega lastnega meteorologa vprašal o vremenski napovedi za nekaj naslednjih ur.
Meteorolog mu je zagotovil, da ni možnosti za dež.
Tako sta kralj in kraljica odšla na ribolov ...
Na poti je srečal moškega z ribiško palico, ki je jahal na oslu in ga vprašal, če ribe prijemljejo.
Ribič je rekel: "Vaše veličanstvo, vrnite se v palačo! V kratkem času pričakujem veliko neurje!"
Kralj je odgovoril: "Svojega vremenarja zelo cenim. Je izobražen in izkušen strokovnjak.
Poleg tega mu izplačujem zelo visoko plačo. Dal mi je povsem drugačno napoved. Zaupam mu. "
Kralj je nadaljeval pot, vendar ga je v kratkem času ujela nevihta. Kralj in kraljica sta bila popolnoma premočena.
Besni kralj se je vrnil v palačo in dal ukaz, da meteorologa odpustijo.
Nato je poklical ribiča in mu ponudil prestižno mesto kraljevega napovedovalca vremena.
Ribič je rekel: "Vaše veličanstvo, o napovedovanju ne vem ničesar. Podatke dobim pri svojem oslu.
Če vidim, da se ušesa mojega osla povesijo, to z gotovostjo pomeni, da ... bo deževalo. "
Kralj je torej najel osla.
In tako se je začela praksa najemanja oslov za delo na vplivnih položajih v vladi.
Praksa do danes še ni prekinjena.
 

dax

Majstr
22. maj 2012
708
1.627
93
- Hello.
- Hello.
- Where are you from?
- I'm from Slovenia.
- Aah, yes, Slovakia. From Bratislava?
- Noo, I'm from Slovenia, you know, Ljubljana, Piran, Adriatic sea, lipicanian horses, Postojna cave, Maribor...
- Aaa, yes, yes, Slovenia. Jansha, patria, Rode, Tovshak, Balkanski bojevnik, Slovenian courts and.. and.. Cangler?
- NO, NO, I"M FROM SLOVAKIA!!!!
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Janezek pride v šolo pa počaka da pride učiteljica v razred. Ko pride ji da roko in reče;
JANZEK: kako vam je ime?
UČITELJICA: Sara.
JANEZEK: Meni pa Janezek.
JANEZEK: Kakšen je vaš priimek?
UČITELJICA: Novak.
JANEZEK: Moj pa Ljubič.
JANEZEK: Kaj delate?
UČITELJICA: Nič.
JANEZEK: Jaz tudi nič.
JANEZEK: Kaj naredite z butlji?
UČITELJICA: Jih ignoriram.
JANEZEK: Jaz jih pa držim za roko.