Vici, takšni in drugačni (3)

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
265147752_4467130713382306_3419092507240145773_n.jpg
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Janez se je napil in zvečer si pred ogledalom odločno zabiča:
"Od jutri dalje ne boš več pil!"
Zjutraj se zbudi, pogleda steklenico slivovke in si pravi:
"Meni že ne bo noben pijanec govoril, kaj naj!"
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Pero, Marko in Jure so se pritoževali, da imajo neumne žene.
Pero je rekel: Predstavite si ljudi, ona moja je kupila pomivalni stroj, jaz pa nimam vode doma.
Marko je rekel: Ni kaj. Moja je kupila stroj in hladilnik, nimamo ne vode in ne elektrike.
No, ljudje moji, to ni nič, moja vsako jutro lepo obleče in nadišavi, in preden gre od hiše, daje vedno 2 kondoma v torbo, pa nima penisa.- reče Jure !
 

dax

Majstr
22. maj 2012
708
1.627
93
Policaja najdeta 4 bombe.
Med vožnjo se jima kotalijo po prtljažniku, pa pravi prvi:
"Kaj, če katera eksplodira???"
Pa drugi odgovori:
"Bova pa rekla, da sva našla samo tri!"
 
  • Haha
Reactions: jonny77

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Idilična gorenjska vasica... Ponoči zapade meter snega.
Župnik in kaplan gledata skozi okno farovši proti nekaj deset metrov oddaljeni cerkvi.
Imela sta tudi lep razgled na vasico, kjer so kmetje z vso vnemo s traktorji plužili ceste, dvorišča, pešpoti....
Kljub njihovi veliki zagnanosti se nihče ni spomnil, da bi odplužil tistih nekaj deset metrov, ki so ločili župnika in kaplana od cerkve.
Tako sta bila oba primorana poprijeti za lopati in si po velikih mukah le utreti pot do cerkve.
Naslednji dan pri maši je župnik želel potrkati na vest faranov, da se naslednjič ne bi zopet ponovila ista zgodba.

In jih je nagovoril s prižnice :

"Dragi farani! Kot veste nam je včeraj sneg prekril vasico z meter debelo snežno odejo.
Medtem, ko ste vi s traktorji orali ceste, dvorišča in pešpoti, sva ga midva s kaplanom metala na roke.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kako bi v gorenjščino prevedli naslednji stavek:"Koprenaste meglice prekrivajo gorske nam vršace."
"Za en kur c se vid!"
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Učiteljica: "Povejte vsak eno kratko zgodbico z naukom na koncu!"
Mojca: "Moj dedek je nesel jajca v košari, pa se je spotaknil, košara mu je padla na tla in vsa jajca so se razbila."
Učiteljica: "Dobro, in kakšen je nauk?"
"Nikoli ne nosi vseh jajc v eni košari!"
Jožek: "Moj ata je imel v inkubatorju 10000 jajc in je že vnaprej prodal 10000 mladih piščancev, potem pa se jih je izvalilo samo 8000."
Učiteljica: "In nauk?"
"Nikoli ne prodajaj piščancev, preden se izvalijo."
Janezek: "Moj stric Franc je bil v Tujski legiji. Nekoč so leteli z letalom in se je pokvarilo. Moral je izskočiti s padalom in s seboj je uspel vzeti samo brzostrelko, mačeto in liter šnopsa. Med padanjem je popil ves šnops. Ko je pristal, ga je napadel cel bataljon sovražnikov. Najprej jih je 50 postrelil z brzostrelko. Ko mu je zmanjkalo nabojev, jih je še 20 posekal z mačeto, ko se je zlomila, je pa še preostalih 10 pokončal z golimi rokami."
Učiteljica požre slino, se odkašlja in zajame sapo: "In kaj bi tu bil nauk zgodbe?"
"Nikoli se ne zajebavaj s stricem Francem, kadar se napije."
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Pacient pride k psihiatru in mu reče: ''Prosim vas, rešite me.''
''Kaj pa vam je?''
''Daje me grozen občutek.''
''Kakšen pa je ta občutek?''
''Grozen. Vedno in povsod se mi zdi, da me preganjajo.''
''Od kdaj pa se vam zdi tako?''
''Odkar sem pred tednom dni pobegnil iz zapora!''
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

dax

Majstr
22. maj 2012
708
1.627
93
Ulazi u avion advokat i smeštaju ga na sedište pored Muje.
Odmerava on Muju, misli: priprosta seljačina, hajde da se malo zabavi da ubije vreme.
Pita on Muju: - Hajde da malo ubijemo vreme, pa da igramo neku igru?
Mujo: - Ma, umoran sam...
Advokat: - Ajde ovako: ja tebe pitam nešto, ako neznaš ti platiš meni 5 €, a ako ja ne znam ja platim tebi 500 €!
Mujo gleda: - Ajde!
Pita advokat onako siguran u sebe: - Kolika je udaljenost od zemlje do meseca?
Mujo vadi 5 €: - Ne znam.
Advokat: - Pitaj ti mene?
Mujo: - Sta ide uzbrdo s tri noge, a nizbrdo sa četiri?
Ovaj misli. Otvara laptop, pa po googlu, pa po raznim sajtovima. Nigde nema odgovora. Prošlo sat vremena, ništa nije našao, pa vadi on novčanicu od 500 € i daje je Muji. Mujo uzme pare i nastavi da spava. Ovaj i dalje konta... Napokon ne može vise izdržati, pa probudi Muju: - Pa dobro, sta to ide uzbrdo s tri noge, a nizbrdo s četiri?
Mujo mu da 5 € i kaže: - Nemam pojma
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kako izgleda poza "po pasje"? On kleči na tleh in moleduje za sex, ona pa leži na postelji mrtvo hladna, "boli jo ćuna".