Vici, takšni in drugačni (3)

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.607
6.357
113
137168_f774bfa75f59f850a8f99886cfd2ff7e.jpg
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.348
243
63

V bližnji prihodnosti Aleš Hojs sliši protestnika ki reče: "Prekleti Janša je ****** fašist"​

"Gospod, to je žalitev predsednika vlade in mojega prijatelja. Če mi date 500 e na roko in ste v prihodnosti tiho lahko na ta incident pozabiva, drugače pa greva na sodišče." reče Hojs protestniku.
"Ne bom vam plačal. Ni šans!", se mu protestnik upre, saj toliko denarja sploh nima.
"Dobro, potem pa pojdimo na sodišče, pa bo sodnik izrekel pravnomočno sodbo"

Po nekaj dneh je protestnik pozvan na sodišče. Sojenju prisostvujeta tudi Aleš Hojs in Janez Janša. Sodnik pozove Hojsa da priča o dogodku:
"Ta protestnik je izjavil, citiram, Prekleti Janša je ****** fašist" pove Hojs.
"Kako odgovarjate na obtožbo" vpraša sodnik protestnika.
"Gospod sodnik, to je čisti nesporazum. Res sem rekel da je Janša fašist, ampak s tem nisem mislil na predsednika vlade. Pravzaprav nisem mislil na nobenega politika. S tem sem mislil na upravnika smučišča na krvavcu"
Sodnik pokima, Janez Janša pa se obrne proti Hojsu in reče: "Aleš. na katerega Janšo si pa ti mislil?"

Vir: reddit
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert
I

Izbrisan uporabnik #9334

I

Izbrisan uporabnik #9334

Oooo moj bog! :valjamse: . Včasih smo imeli tule enega takega... @Bansh ali kako?
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Fjuka se pa verjetno dobro notri. Če jo uspeš zbasati noter, ti ne pobegne več, pa da jo yebeš :norec:

1.900 Ejev, he he, kdo je pa kdaj pravil da je luksuz zastonj.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

darkstar66 , sorry, sem pisal :

Se pogovarjata dva možakarja:

- " Jest pa res ne zastopim tega, kakor vsepovsod pravijo, da smo menda vsi deci pedri. Jaz npr. ne grem te svinjarije delat in konec! Ni šans!"
- " Kako ne? Lej, a bi mi ti nastavil rit za npr. 100 Ejev?"
- " NI ŠANS ! Samo probej, te ubijem kot mačka!"
- " Kwa pa za 1.000 Ejev?"
- " Ni govora."
- " Kwa pa za milijon?"

- " Hmmm, milijon je pa milijon ... kwa pa vemmm ... "

- " No vidiš, v bistvu smo res vsi deci pedri. Samo dnara ni ... :rolleyes::rolleyes::rolleyes: "
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.977
5.705
113
blizu močvirne prestolnice
I

Izbrisan uporabnik #9334

- Al boš dava, al boš plava.
- Kwa nrdiš z babo k ma oba uča plava? Nč, k ni dojeva .