Vici, takšni in drugačni (3)

I

Izbrisan uporabnik #9334

Tale korona ... super zadeva :D . Sploh tele omejitve med regijami.
Sva z mojo hodila v sosednjo občino češ da hodiva v štacune po dietično prehrano (v naših hribih tega itak ne dobiš), pa naju ni nikoli noben policaj ustavil na mejah.

VSAK dan sva prišparala 800 Ejev ! :p

Mhmmm, :p , se je kar nabralo ! :aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: blazek33

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Tale korona ... super zadeva :D . Sploh tele omejitve med regijami.
Sva z mojo hodila v sosednjo občino češ da hodiva v štacune po dietično prehrano (v naših hribih tega itak ne dobiš), pa naju ni nikoli noben policaj ustavil na mejah.

VSAK dan sva prišparala 800 Ejev ! :p

Mhmmm, :p , se je kar nabralo ! :aplauz:
zdaj lahko prišparan denar investiraš v znanje, bo ti prav prišlo.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in cappy

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.076
791
113
175828174_10159986913598840_1484750779877502086_n.jpg
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo in luciano
I

Izbrisan uporabnik #9334

Včasih ženske niso ravno nosile gat ... hlačk ali kako se že reče. Je bilo bolj priročno za na njivo, če je bila samo kikla gor.

V glavnem, s sosedo so se grdo skregale, sedaj je pa šla k župniku v farovž tožiti kako se ji dogaja. Pa joče in toži : "Lejte jo, taka je ! Šmrc" in si briše solze s kiklo.
Je rekel : "Vidim .. vidim :p ".
 

luciano

Guru
3. okt 2011
1.812
815
113
MB
Sveže oženjen moški je dal v spomin svojega mobitela številko svoje žene pod ime : Moje življenje.
Po enem letu zakona je dal številko v spomin pod ime : Ema.

Po petih letih zakona je spremenil ime v : Žena.

Po desetih letih : Ta stara.
Po petnajstih letih : Okupator.
Po dvajsetih letih : Napačna številka!!!
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Lovec Jaka se je vrnil iz safarija in prinesel s seboj cel kup trofej. Potem so imeli seveda v svojem lovskem domu žurko ... pa ga vmes vprašajo : "Kaj vse si pa nalovil tam dol?"
- " Jaaaa... dva leva, pa 5 antilop, ... pa enega krokodila, .. pa 5 pliznojev".
- " Vau .. aha, kaj pa je to 'plizno' ?
- "Ne vem čisto natančno, taki manjši so in čisto črni, tekajo naokoli kot kura brez glave in vpijejo "Plizno, plizno ..".

:evil:
 
Nazadnje uredil moderator:
I

Izbrisan uporabnik #9334

Pa še ena jagerska, tokrat resnična. Pa na moji koži.

Brat je jerbal neko parcelo nekje v dolenjskih hribih v 3pm.. in smo hodili tja na žurke, med drugim smo si privoščili 1 teden taborjenja v tisti divjini. Na 800 m nadmorske, ne vidiš niti ene bajte kamorkoli se ozreš.
Ok, potem je bila nedelja, ko smo zadevo zaključili, pred tem pa greva z bratom dol v vas H Tončku na en pir. Žuliva tisti svoj pir, za šankom pa domači fantje : "Ej medveda imamo itd ... , tam in tam smo ga opazili itd ... - He, tam pa taborijo neki .. mater so korajžni :p "

Midva za svojo mizo pa : "Haha, lej kako se delajo norca iz nas!" :D

Potem smo spokali in šli domov, midva seveda babnicam nisva nič črhnila okoli tistega v gostilni. Čez par dni pa v Dnevniku : " Na območju (.. dolenjske :p ) so lovci odstrelili 300 kilskega medveda ki je podrl 3 čebelnjake in dva kurnika itd.

Ujeli so ga v neki kotanji sredi gozda in prerešetali tako, da bi njegov kožuh morda bil samo še za cedilo. Najine punce so potem par dni malce bolj na mehko kakale, danes se pa zelo ponosno smejimo ... :D
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Sta se oženila ... pa je bila prva noč - nič!
Pa je bila druga noč - nč !!

Potem je tamlada rekla : "Če se me ne boš nocoj lotil, grem dol na ulico in privlečem gor taprvega fanta ki bo prišel mimo ! :mad: "
- " Če je pa tako ... kaj ko bi še meni enega zraven privlekla? " :rolleyes:


P.s. , moja svakinja je trenutno čisto fertik, ker je bilo v cajtengah, da se je Grašo ločil od Danijele :p.
 
  • Wow
Reactions: brane_new

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Možakar vstopi v bife, kjer zaradi racionalizacije streže robot.
"Kaj želite ?", ga vpraša robot.
"En viski", odgovori mož.
"Kolikšen je vaš IQ", ga vpraša robot, ko se vrne z naročeno pijačo.
"Okoli 135" odgovori mož.
Robot začne pogovor o najnovejših dognanjih v fiziki, astronomiji, medicinski znanosti...
Možakar nato zapusti bife, vendar mu radovednost ne da miru in se vrne.
"Kaj želite ? ga vpraša robot .
"Kozarec vina", odgovori mož.
"Kolikšen je vaš IQ", ga vpraša robot, ko se vrne z naročeno pijačo.
"Okoli 100" odgovori mož.
Robot začne nato pogovor o Formuli 1, stanju v prvi nogometni ligi in
o kvaliteti zadnje trgatve.
Mož spet zapusti bife vendar postaja vedno bolj radoveden in se še enkrat vrne.
"Kaj želite ? ga vpraša robot.
"En vinjak", odgovori mož.
"Kolikšen je vaš IQ", ga vpraša robot, ko se vrne z naročeno pijačo.
"Okoli 50", odgovori mož.
Robot se nagne k njemu in ga vpraša: "No, a ni to super da je naš JJ predsednik vlade?"
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Ha ha, odličen. Samo malce bi ga bilo treba zreducirati :valjamse: , ker je dolg.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

A - zdaj sem pa jaz poseben? o_O

Končno nek frišen vic, ki ga je samo treba še malo popeglat, če ga pa malce bolje prebereš, pa izpade celo da sploh ni vic. Je kruta slovenska vsakdanjost. :obesise:
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
ma ja se strinjam, manjka še tisti pravi "punchline".

kaj pa tisti ki imajo iq pod sobno temperaturo? gredo po skoraj 25letih abstinacije od volitev volit šarca ker mislijo da bo kaj spremenil :valjamse::valjamse::valjamse: