Vibracije !!!!!

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Pa si se ti že skliceval na stvarno napako ali si še na garanciji?
Zna bit, da boš kar čakal na odgovor, če je drugo.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.654
29
48
58
Horjul
Pa si se ti že skliceval na stvarno napako ali si še na garanciji?
Zna bit, da boš kar čakal na odgovor, če je drugo.
Do sedaj se nisem skliceval ne na eno ne na drugo. Dol sedaj me je zanimalo samo, zakaj vibrira.
Zato čakam na drugi pisni odgovor. potem bomo pa videli kako naprej.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.900
1.076
113
www.adriamedia.si
Zakaj misliš, da ste uporabniki službenih/poslovnih vozil priviligirani nad zasebnimi uporabniki? Imaš možnost strojelomnega zavarovanja, ali pa zahtevaš ob nakupu (in seveda doplačaš) posebno obravnavo z nadomestnim vozilom za vsako minuto servisa.

Neka firma, ki kupi 10 avtov vsake 3 leta, seveda upravičeno pričakuje več kot nekdo, ki kupi enega na 5 let ...
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.857
1.250
113
Žal imaš to prav. 40 jurjev je malo ''spimpan'' Tiguan recimo...
Če se želiš pogovarjati o premijcih (pa ne tistih z volanom in štirimi kolesi in recimo malčki ala A klasa), si na 50+ kot bi rekel keks, še raje pa 10 jurjev zraven :(.
Ja, samo jaz sem ciljal predvsem na "klasično" slovensko populacijo in razmišljanje v smislu "zakaj bi dal težko prigaranih 40k eur za VW, raje si kupim oskubljeno A4, da vsaj sosed vidi, da je audi pred bajto". No, nekateri pa imamo raje polno opremljena in manj "vpadljiva" vozila... ampak večina je takih kot sem napisal, oskubljenih pa da zgleda na zunaj. Not pa tudi če bi bil lesen stol pa ročni pomik stekel... glavno da je značka zunaj ta prava :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Tommy17

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
Ja, samo jaz sem ciljal predvsem na "klasično" slovensko populacijo in razmišljanje v smislu "zakaj bi dal težko prigaranih 40k eur za VW, raje si kupim oskubljeno A4, da vsaj sosed vidi, da je audi pred bajto". No, nekateri pa imamo raje polno opremljena in manj "vpadljiva" vozila... ampak večina je takih kot sem napisal, oskubljenih pa da zgleda na zunaj. Not pa tudi če bi bil lesen stol pa ročni pomik stekel... glavno da je značka zunaj ta prava :)
To razmišljanje se tudi v Sloveniji vedno bolj umika. Vsaj po izkušnjah z mojimi strankami. Kar lep delež je namreč noter polno naloženih avtomobilov. Recimo T-Roci za 30+ tisočakov, Tiguani za 40+ tisočakov, itd., relativno malo pa osnovnih izvedenk (čeprav še vedno so). Je pa res, da moje stranke niso ravno statistična ponazoritev populacije, ampak vseeno sem sam precej presenečen nad tem.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
Malo je tudi to, da osnovnega praktično ne moreš kupit (je zgolj teorija po ceniku), potem pa mogoče tudi to, da gre folk raje rang nižje in več opreme. Kar je tudi smiselno. Malo se trend tudi obrača proti usnju vsaj v tujini. Vedno več avtomobilov opažam polno naloadanih noter pa blago, imiticajie in kombinacije.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113
To razmišljanje se tudi v Sloveniji vedno bolj umika. Vsaj po izkušnjah z mojimi strankami. Kar lep delež je namreč noter polno naloženih avtomobilov. Recimo T-Roci za 30+ tisočakov, Tiguani za 40+ tisočakov, itd., relativno malo pa osnovnih izvedenk (čeprav še vedno so). Je pa res, da moje stranke niso ravno statistična ponazoritev populacije, ampak vseeno sem sam precej presenečen nad tem.

Zato ker Generik misli da večina slovencev razmišlja kot on kar pa seveda ni res. raje cenejši avto z več opreme kot dražnjega z osnovno. Jaz ne poznam nobenega ki bi drugače razmišljal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bratusm

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Jaz ne maram ful usnja in ga niti ne bi naročil. Pol usnje (ob straneh) ja, celega pač ne.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
kaj pa vem, večina jih vseeno gre na večje pa osnovna oprema. Apetiti so pač preveliki, poglej hiše in stanovanja...
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.857
1.250
113
To razmišljanje se tudi v Sloveniji vedno bolj umika. Vsaj po izkušnjah z mojimi strankami. Kar lep delež je namreč noter polno naloženih avtomobilov. Recimo T-Roci za 30+ tisočakov, Tiguani za 40+ tisočakov, itd., relativno malo pa osnovnih izvedenk (čeprav še vedno so). Je pa res, da moje stranke niso ravno statistična ponazoritev populacije, ampak vseeno sem sam precej presenečen nad tem.
K tebi ne prihaja klasicni del populacije, ce se tako izrazim. Temvec nekdo, ki mu avto pomeni nekaj vec kot prevoz od A do B. Nekdo, ki mu avto pomeni kaj vec. In tak bo seveda kupil ze v startu vec opreme.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.857
1.250
113
K tebi ne prihaja klasicni del populacije, ce se tako izrazim. Temvec nekdo, ki mu avto pomeni nekaj vec kot prevoz od A do B. Nekdo, ki mu avto pomeni kaj vec. In tak bo seveda kupil ze v startu vec opreme.
Se oproscam za bedaste stavke ki jih tvorim. Telefon pa druge motnje okolice.. lolz :D
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.366
229
63
Kras
www.mtl.si
K tebi ne prihaja klasicni del populacije, ce se tako izrazim. Temvec nekdo, ki mu avto pomeni nekaj vec kot prevoz od A do B. Nekdo, ki mu avto pomeni kaj vec. In tak bo seveda kupil ze v startu vec opreme.
Pa to niti ne drži.
Nekje pol je res takih (zato sem napisal, da ni to ravno prava ponazoritev populacije), druga polovica pa se sploh ne zanima za avtomobile, le takšno ali drugačno “težavo” z avtomobilom bi radi rešili.
Pa ko sem zgoraj pisal o osnovnem sem mislil bolj klasično opremo, ker čisto oskubljene verzije res praktično ni. Morda sem kakšno Fabio delal, pa ena Octavia 3 na Hrvaškem, ki je bila še brez meglenk in radia. Sem samo pogledal.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.857
1.250
113
Pa to niti ne drži.
Nekje pol je res takih (zato sem napisal, da ni to ravno prava ponazoritev populacije), druga polovica pa se sploh ne zanima za avtomobile, le takšno ali drugačno “težavo” z avtomobilom bi radi rešili.
Pa ko sem zgoraj pisal o osnovnem sem mislil bolj klasično opremo, ker čisto oskubljene verzije res praktično ni. Morda sem kakšno Fabio delal, pa ena Octavia 3 na Hrvaškem, ki je bila še brez meglenk in radia. Sem samo pogledal.
Resno se lahko v sodobnem času kupi nov avto brez radia? What??
Kaj pa klimo je imela ta octavia?
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.225
2.049
113
SV SLO
Statistika je kr nekaj.

Zakaj ne pišete o "zlorabah" v avtomobilski industriji, ko si le ta sama nastavi, kdaj se bo avto začel kvariti, vgradnji najslabših možnih materialov v nove avte, kopiranju izdelkov naprimer Ko kia dobesedno skopira ford itd.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

koliko

Guru
21. avg 2007
4.225
2.049
113
SV SLO
Saj zato pa so avtomobilistične revije kot Mikijev zabavnik. Ploščata zemlja in chemtrail-i so bolj pomembni kot prave informacije za bralce revij.