Venezuela

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
V gospodarstvu je zadeva malce drugačna. Tam štejejo rezultati. Ampak je zadeva mnogo manj stresna, saj štejejo - torej rezultati in ne spletkarjenja in spotikanja med seboj.

Ko bi se našel nekdo, ki bi našo JU znormiral :zavijazocmi: .

LoL.....ne bi si mislil da si iz gospodarstva če ne bi poznal tvoje alter zgodovine...

Se ravno ubadam z enim drkađijom na šihtu....ne veš a je ded al peecka...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.900
5.458
113
Štatogovorimpress...umem da prićam...nisam smotan...jbga :D
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.737
2.098
113
Sprenevedanje ti gre ocitno dobro od rok... softic kako je blo ze s tistim tvojim zlahtnikom ki ni upal "nazaj"
No zdej upam, da smo razjasnil cigavi so tvoji, to je bilo seveda figurativno misljeno
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
moj zlahtnik, stric, je pošteno delal v sloveniji, imel tukaj bivališče in je šel na dopust, z osebno, potni list izdan v ue lj je pustil tukaj. nazaj ni upal, ker se je bal vojne. sloveniji ni skrivil enega lasu, pred nikomer ni bežal, na koncu pa je bil izbrisan.

odškodnine ni nikoli zahteval.

kaj ima sedaj on veze z mojimi? on je moj. moj, ne moji. bil je pošten, korekten, predvsem pa ni naredil škode nobenemu.

kaj si hotel z njegovim primerom dokazati?
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Kaj zdej? A smo v Venezueli na čisto popušili, da so novice o vojaškem puču potihnile?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
no, kaj je sedaj s temi mojimi.. brca v temo v stilu populizma? al debilizma?

nazaj k venezueli
vprašam se, kar se večkrat, kako bi se odvijala zgodba, če bi se odstranili glavno maskoto iz igre
 
13. jul 2011
2.677
625
113
On je, pazi zdaj, demokratično izvoljeni predsednik parlamenta.
Na zadnjih parlamentarnih volitvah, pred tremi leti, je večino dobila opozicija, potem pa je pred dvema letoma Maduro izvedel puč in vzel pooblastila parlamentu ter jih dal novoustanovljeni t. i. ustavodajni skupščini,ki jo ima pod kontrolo. Ker ima pod kontrolo vse vzvode oblasti, tudi represivne, je to z lahkoto izpeljal. Ampak to ni nič drugega kot državni udar. Ja, Maduro je tisti, ki je izvedel državni udar in od takrat je de facto diktator in od takrat demokracije v Venezueli ni.
 
13. jul 2011
2.677
625
113
Parlamentarne volitve pred tremi leti so bile zadnje svobodne volitve. Demokracije de facto ni, odkar je Maduro pred dvema letoma odvzel pooblastila parlamentu.
Bo šlo?