Venezuela

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
kaj ste men eni smešni. smešni ste tukaj, v rl ste pa primerki, katerih se je treba bati, ker s svojo ozkoglednostjo ogrožate vse okoli sebe. v nekem normalnem, urejenem svetu ne bi imeli ne volilne pravice ne kaj drugega, ker enostavno niste sposobni osnovnega razumevanja dogajanja, sklepanja, akcije -reakcije.

še huje je, ker počasi iz zanemarljivih motilnikov prihajate proti kritični masi, ko več ne bo obvladljivo.

Kaj si ti sploh hotel povedat?
To leti tudi name, da sem ozkogled? Lepo, lepo...
Koliko Afganistancev si vzel k sebi na stanovanje za nedoločen čas, oz. seveda, dokler se "malo ne znajdejo" v novem okolju?
.
Dejansko te sploh ne štekam??
Se vam Srbom toži po 500 letnem obdobju, ko ste bili pod Turki, kateri so vas =bali in za zabavo natikali na kole?
.
Aja, pa seveda "normalen" in "urejen" svet je po tvoji logiki seveda tak, kjer boš ti odločal kdo ima in kdo nima volilne pravice.
Model, ob tvoji demokratičnosti bi še v stari Grčiji, zibki demokracije, zardevali.:nigladek::zavijazocmi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri
kaj ste men eni smešni. smešni ste tukaj, v rl ste pa primerki, katerih se je treba bati, ker s svojo ozkoglednostjo ogrožate vse okoli sebe. v nekem normalnem, urejenem svetu ne bi imeli ne volilne pravice ne kaj drugega, ker enostavno niste sposobni osnovnega razumevanja dogajanja, sklepanja, akcije -reakcije.

še huje je, ker počasi iz zanemarljivih motilnikov prihajate proti kritični masi, ko več ne bo obvladljivo.


softi pa to sebe at co prečudovito opisal. Boljše vas ne bi mogel zadeti. svaka čast
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Kaj si ti sploh hotel povedat?
To leti tudi name, da sem ozkogled? Lepo, lepo...
Koliko Afganistancev si vzel k sebi na stanovanje za nedoločen čas, oz. seveda, dokler se "malo ne znajdejo" v novem okolju?
.
Dejansko te sploh ne štekam??
Se vam Srbom toži po 500 letnem obdobju, ko ste bili pod Turki, kateri so vas =bali in za zabavo natikali na kole?
.
Aja, pa seveda "normalen" in "urejen" svet je po tvoji logiki seveda tak, kjer boš ti odločal kdo ima in kdo nima volilne pravice.
Model, ob tvoji demokratičnosti bi še v stari Grčiji, zibki demokracije, zardevali.:nigladek::zavijazocmi:

od kje si ti moj post povezal z afganistanci?
kaj ima moj post veze s srbi? od kje vam, ker jaz sem en. me ne rabiš vikat. s srbi enačit pa še manj.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113

kaj ste men eni smešni. smešni ste tukaj, v rl ste pa primerki, katerih se je treba bati, ker s svojo ozkoglednostjo ogrožate vse okoli sebe. v nekem normalnem, urejenem svetu ne bi imeli ne volilne pravice ne kaj drugega, ker enostavno niste sposobni osnovnega razumevanja dogajanja, sklepanja, akcije -reakcije.

še huje je, ker počasi iz zanemarljivih motilnikov prihajate proti kritični masi, ko več ne bo obvladljivo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.787
-255
113
Slovenci iz Venezuele se vračajo. link

Me prav zanima, koliko teh Slovencev zna vsaj par stavkov slovensko, pa koliko je temnopoltih :-(
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
Hmmm...
Sem prepričan, da jih izmed 55 oseb v absolutnem številu(!!) več govori slovensko (pa kaj potem, če so temnopolti, ti 3,14zda rasistična!!!), kot med 500.000 "beguncev", ki smo jih pred leti, brez vsakega preverjanja, spustili v državo.
.
V relativnem številu (v procentih) pa jih tudi sigurno več govori (bolje)slovensko, kot med slovenskimi državljani, ki po nacionalnosti niso Slovenci in tukaj živijo tudi že več kot 20 let!!!
.
Ampak naših, pa kakorkoli se že prefarbajo, komunajzerjev pa teh 55 oseb na (lokalnih) volitvah sigurno ne bo obkrožilo.
To tebe žuli, k'nede?
:zavijazocmi::nigladek:
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.787
-255
113
Hmmm...
Sem prepričan, da jih izmed 55 oseb v absolutnem številu(!!) več govori slovensko (pa kaj potem, če so temnopolti, ti 3,14zda rasistična!!!), kot med 500.000 "beguncev", ki smo jih pred leti, brez vsakega preverjanja, spustili v državo.
.
V relativnem številu (v procentih) pa jih tudi sigurno več govori (bolje)slovensko, kot med slovenskimi državljani, ki po nacionalnosti niso Slovenci in tukaj živijo tudi že več kot 20 let!!!
.
Ampak naših, pa kakorkoli se že prefarbajo, komunajzerjev pa teh 55 oseb na (lokalnih) volitvah sigurno ne bo obkrožilo.
To tebe žuli, k'nede?
:zavijazocmi::nigladek:
Glej, nobenih ne rabimo, ne Venezuelcev, ne Argentincev, ne Albancev, arabcev, južnjakov.... Neglede na to, kako bodo volili.
Naj za socialno pomoč zaprosijo v svoji rodni domovini.
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.400
113
Glej, nobenih ne rabimo, ne Venezuelcev, ne Argentincev, ne Albancev, arabcev, južnjakov.... Neglede na to, kako bodo volili.
Naj za socialno pomoč zaprosijo v svoji rodni domovini.

OK, imaš point.
Samo, se ti ne zdi, da nam gre na področju (nekritičnega) ne-uvoza slednjih vse skupaj - milo rečeno, malo slabo od rok.
Teh 55 venezuelskih "Slovencev", bi mogoče(?) vsaj minimalno uravnotežilo situacijo, pokazalo kaj hvaležnosti državi, ki jih je izvlekla iz "komunističnega raja" in prispevalo kaj k njenem razvoju...
...koliko so (naj bi bili) oni nagnjeni k "cuzanju sociale" bomo šele videli.
Za zgornje pa to že vemo.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.787
-255
113
OK, imaš point.
Samo, se ti ne zdi, da nam gre na področju (nekritičnega) ne-uvoza slednjih vse skupaj - milo rečeno, malo slabo od rok.
Teh 55 venezuelskih "Slovencev", bi mogoče(?) vsaj minimalno uravnotežilo situacijo, pokazalo kaj hvaležnosti državi, ki jih je izvlekla iz "komunističnega raja" in prispevalo kaj k njenem razvoju...
...koliko so (naj bi bili) oni nagnjeni k "cuzanju sociale" bomo šele videli.
Za zgornje pa to že vemo.
Za zgornje to že vemo, za Venezuelce pa vedo Madžari, ki so jih že sprejeli. Domačini se pa čudiujo, od kod temnopolti Madžari, ki ne znajo madžarsko, pripada jim pa vsa oskrba.....
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ne seri nekaj brez veze. A misliš, da jih bodo že na letališču čakale pogodbe za zaposlitev? :gorjaca: Kolikor vem, jim bo vsa oskrba pripadala 15 mesecev, potem se bodo pa morali znajti. Večina odraslih, ki naj bi prišla, ima visokošolsko izobrazbo in pri naši birokraciji jim diplom ne bodo priznali čez noč.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Če bi bili črnci jih bi že zdavnaj uvozili...dočim pa ti čakajo že več kot eno leto
Za zgornje to že vemo, za Venezuelce pa vedo Madžari, ki so jih že sprejeli. Domačini se pa čudiujo, od kod temnopolti Madžari, ki ne znajo madžarsko, pripada jim pa vsa oskrba.....
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.787
-255
113
Ne seri nekaj brez veze. A misliš, da jih bodo že na letališču čakale pogodbe za zaposlitev? :gorjaca: Kolikor vem, jim bo vsa oskrba pripadala 15 mesecev, potem se bodo pa morali znajti. Večina odraslih, ki naj bi prišla, ima visokošolsko izobrazbo in pri naši birokraciji jim diplom ne bodo priznali čez noč.
Torej če te prav razumem spet sami doktorji, inženirji in astronavti. A nismo takšne že uvažali ?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Dej priznajte da vas motijo, ker ste naučeni, da so to tisti slovenci ki so 45's pobegnili pred revolucijo! Nam bo vsem lažje :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Spajky in Mr_Wolf

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.787
-255
113
Dej priznajte da vas motijo, ker ste naučeni, da so to tisti slovenci ki so 45's pobegnili pred revolucijo! Nam bo vsem lažje :)
Traparije pišeš.
45-ga niso pred revolucijo beželi v Venezuelo ampak v Argentino, (nekaj malega tudi v ZDA). In tistim ki so takrat bežali - (in njihovim potomcem) je že Peterletova vlada ponudila državljanstvo, kdor ga je hotel ga je dobil.

Saj pravim Madžari so svoje iz Venezuele že sprejeli, domačini si pa čudijo, temnopoltim "madžarom", ki ne znajo madžarsko.
klik

Sicer sem pa mislil, da gre Venezueli že dobro, saj je Guaido že več kot pol leta predsednik.