Več BT slušalk na 1 prenosnik?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Hej vsem...

Zanima me, če je možno npr.: na en prenosnik (ali tablico) preko bluetootha priklopit več BT slušalk (npr.: 3) in potem preko njih poslušat enako glasbo? Doma imamo več različnih BT slušalk in me zanima, če je to sploh možno?

Npr.: da na letalu preko prenosnika (ali tablice) gledamo 1 film in trije preko slušalk slišimo zvok filma... ;)
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Še ima kdo kakšno idejo? Probal sem na laptopu Asus (star dobro leto, win10) in lahko v nastavitvah izbereš samo 1 izhod, ki ti predvja glasbo...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
mene pa zanima, a je kakšen app, ki bi nadziral kam je kakšna bt naprava prikljucena?

imam tv, ki ima dodatno kupljen eksterni bt vmesnik. in bt slušalke. in imam cel projekt povezat to dvoje skupaj. Najprej moram preverit vse telefone in tablice, da imajo izključen bt, da niso slušalke slučajno tja povezane. potem morem na bt vmesniku ravno ujet tist pairing, k se ga vidi le preko lučke in hkrati še na slušalkah vklopit pairing... skratka, a bi se to dalo kako lažje povezat?
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Ne verjamem, da obstaja kar tako nek splošen app, nek namenski od proizvajlca pa mogoče. Čeprav dvomim, da bi to rešilo tvojo osnovno težavo in bi prej rekel, da proizvajalec ni dobro naštudiral tega dela povezovanja...
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
mene pa zanima, a je kakšen app, ki bi nadziral kam je kakšna bt naprava prikljucena?

imam tv, ki ima dodatno kupljen eksterni bt vmesnik. in bt slušalke. in imam cel projekt povezat to dvoje skupaj. Najprej moram preverit vse telefone in tablice, da imajo izključen bt, da niso slušalke slučajno tja povezane. potem morem na bt vmesniku ravno ujet tist pairing, k se ga vidi le preko lučke in hkrati še na slušalkah vklopit pairing... skratka, a bi se to dalo kako lažje povezat?
Saj se s tem poigraš samo enkrat, potem se avtomatsko sparijo s zadnjim, s katerim so bile povezane. Z drugimi pa samo na zahtevo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Z vsako od teh naprav jih spariš samo enkrat, potem jih najdeš v seznamu naprav in samo klikneš "poveži"
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Problem ima s tistim bt vmesnikom, ki ga ima priključenega na tv in nima nobenega menija, samo dve lučki.