Vaši hobiji

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Prvič slišim za to in najdem ta video: http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&VideoID=6813782



Holy crap, tebi tudi tak leti?


jp, samo moja malo manj ropota
cheer.gif
 

mitja

Pripravnik
29. jul 2007
430
0
16
ko ne delam...oziroma ko rabim grem v šolo, popoldne vsaj 3X na teden trening lokostrelstva, pozimi obvezno smučanje za vikend in 1 teden po defaultu, tudi tekme lokostrelstva padejo na vikend, potem ker sem na morju se hodim kopat, tudi đire z barkico, tudi žuranje za vikend, in sedaj sem nekam nenormalno veliko začel hodit igrat bowling zvečer....aja še tisto malo časa kar ostane se učim za izpite in delam seminarske.....med dnevom in zvečer če ni kakega filma pa še surfam po netu.....v glavnem ni mi dolgčas
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
-kolesarjenje
-računalništvo - razstavim in sestavim vse, kar se da, spremljam novice, trende... Računalniških iger pa nisem nikoli igral, niti kot otrok. (si sposodil stavek od SouthPark-a)
-gledanje filmov v domačem kinu
-čim več stvari se trudim da naredim sam
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik Sandrca pravi:
jz se ukvarjam z flowerstix-i....
LS60020.jpg

januarja je bilo eno leto od kar sem se začela s tem ubadat. imam tudi doma narejeno sredno palico (to, s cofi) in sem nad njo celo bolj navdušena kot nad kupljeno (večja teža, posledično večja hitrost)...

Preveč zanimiv hobi pa to ni a?
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
malcom: ubistvu je. vsaj men. ne vem, v toplejših mesecih jih vržem v nahrbtnik, pa odkolesarim na kkšn sončn travnik pa tm mečem tole v luft. ali pa se dobimo 3je skupaj pa si podajamo, študiramo nove trike in podobne zadevce... najbolš pr vsem pa je da je do zdej še vsak k je dobu palčke v roko ful notr padu.
in btw: kaj je narobe s folkloro?:p
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
glasba (analitično poslušanje, ustvarjanje, tudi band)
računalništvo (raziskovanje uporabniških programov)
slikarska umetnost (trenutno me zanima Monet)
 

ClAy

Fizikalc
3. sep 2007
1.683
14
38
Moji hobiji:
Šiht
evil.gif

Družina
evil.gif

Ribolov
Koncerti
Modelarstvo
Padalstvo ( samo zadnja leta bolj malo)
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Pa da spet kdo na urgenci konča...
tongue-1.gif

tokrat z razbito arkado, ko bo probaval tele sticke
grin1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Vrjamem da je kulj, ampak zdi se mi bol tak no... Za male punčke tam do 5 leta
frown-1.gif


Ko bo alter piknik prnesi zraven, pa bomo probali.

bom, itak
cheer.gif

hehehe možno da deluje tko, sam so te male punčke mal premejhne za te palčke :
smile-1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ksz


hobiji-večino prostega časa mi vzame capoeira, kar ga preostane pa ponucam za musko - poslušanje, loudanje najrazličnejše muske itd. (dan se začne in konča z musko), branje knjig, časopisov, revij...net itak, učenje tujih jezikov, tek...ma ni da ni
grin1.gif
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Hobiji se z leti spreminjajo.

Vec kot prelep hobi je bil gorsko kolesarstvo. Upam da se vrnem nazaj. Ni ga bilo lepsga nekam v gric, potem pa po najbolj strmi in kolkrtolk lepi potki NADdinamicno navzdol, knede. Super. Ce bi imel sponzorja bi zih vozil downhill.

Drug hobi je bil mixanje svojih najljubsih komadov v res 80min adrenalinski mix - odlicno.

Malo se se ukvarjam z instruiranjem matematike, ki bo treba malo bolj resno zagrabit, ko se spet vrnem.

Trenutno pa mi je hobi in sprostitev Richard Burns Rally, ko v teh dneh cakam julij, da se vrnem spet med domace.
smile-1.gif