Vaši hobiji

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Malo me zanima, s čim se folk na alterju ukvarja v prostem času. Kakšni so vaši hobiji, v kaj najraje vlagate svoj čas (in denar)? Kaj imate za dušo?

Da vidim, če so vaši najljubši hobiji spanje/fuzbal/gledanje TV, ali pa dejansko počnete kaj zanimivega... ?
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Zidam bajto in škarfe okoli nje.
Zaenkrat je več kot dovelj.
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
jz se ukvarjam z flowerstix-i....
LS60020.jpg

januarja je bilo eno leto od kar sem se začela s tem ubadat. imam tudi doma narejeno sredno palico (to, s cofi) in sem nad njo celo bolj navdušena kot nad kupljeno (večja teža, posledično večja hitrost)...
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
motor, fitnes... sedaj mogoče še diploma, ki jo pacam že več kot pol leta
smile-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
prehrana ne pomen to da je hranjenje hobi, ampak da se poglobiš v prehrano. si preberš več o mikro in makro hranilih... trenutno berem knjigo o omega 3 maščobnih kislinah in je super
zmaga.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Hobi (in služba) je glasba - ne ustvarjanje ampak spoznat čim več različnih zvrsti/glasbenikov, zbiranje glasbe, kupovanje CD-jev, spremljanje novosti, izbrat ven tisto, kar je dobro...

V glavnem ni šanse, da sem kdaj brez glasbe, mi kar manjka nekaj.

Drugače pa je hobi še računalništvo - razstavim in sestavim vse, kar se da, spremljam novice, trende... Računalniških iger pa nisem nikoli igral, niti kot otrok.

Tretji hobi pa gledanje risank za starejše - stalno spremljam South Park, Family Guy, Simpsons, American Dad...

Četrti: kino. Grem vsak teden enkrat, mi ni težko dat 4€ za 20m televizijo in vrhunski zvočni sistem. Najraje grem sam, da me noben ne moti s kakšnim komentiranjem - itak kaj ti bo družba v kinu... Grem zato tudi večkrat v ponedeljek, ko potem trije sedimo v dvorani in je lepo mir.

Pa še bi se kaj našlo...
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Poslušanje glasbe (brez tega ni začetka dneva), risanje (najraje samo s svinčnikom), avtomobilizem (predvsem slinjenje nad vozili starejšega datuma, recimo obdobje po II. sv. vojni).
 

Tjasa

Fizikalc
10. dec 2007
4.403
0
36
Hobiji? ...

Poslušanje muske, plesanje, aerobika, plavanje, branje knjig, sprehodi, lahen tek, kolesarjenje, srfanje po netu, telefonarjenje, kofetkanje, nakupovanje, skrbet za svoje telo z razno kozmetiko, včasih sm najdla čas še za slikanje s temperami ter risanje portretov z ogljem ali svinčnikom -potem je pa zmanjkalo časa in modelov
grin1.gif
.

Zadnje čase je pa moj hobi predvsem študiranje.
zmaga.gif
:
 

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
ksz
1. 9-mesečni sin in žena (večinoma sprehodi, izleti)
2. športanje (bicikl, rolanje, veslanje, lauf, basket)
3. kaki koncert ali kino
4. računalnik (mejli, alter in surfanje kr tak)
5. pospravljanje (največkrat doma in klet)
 

Zorroslav

Zeroslav
5. jan 2008
1.441
0
36
35
Avtomobilizem
Zgodovina (antika, srednji vek, vojaška zgodovina)
Bordanje
F1
Gledanje filmov
Poslušanje glasbe
Surfanje
Računalniške igre
.
.
 
Nazadnje urejeno:

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.592
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
včasih je bila fotografija, ampak zdaj niti ni več toliko hobi, če računaš, da s fotografijo prislužim polovico mesečne plače, če ne še več...

drugače pa, kadar je sezona, F1, fuzbal je bil, dokler nisem pofaulal še drugega gležnja in dobil prepoved s strani dohtarjev (ampak letos bom brcnu parkrat) ... kaj še ...

igranje igrc... zdej si bom samo za to nabavil Playstation 2 in WRC 4 ter Gran Turismo 4. da se da mal tud živčke na pašo.
grin1.gif