Vaši hobiji

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
ksz
fotografija, galerija, izdelovanje nakita iz fimo mase, bankanet. Mislim, da bo to vse.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik PNG pravi:
that's not me
grims-1.gif
Na sliki je šest plesalcev in xy firbcev. Katera naj ne bi bila ti? Tista ta joškasta je kr njami, po mojem je Gate računal, da si to ti?
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.946
760
113
tek (fitnes) - to pac delam, ker drugace se redim kot ....
salsa
programiranje
...
 

Babette

deklica
31. jul 2007
862
0
16
32
Ljubljana
Fitnes, kolesarjenje, body pump, violina, dizajn, grafika, tehnika, risanje,
spoznavanje zgodovino umetnosti in sedanjosti, opazovanje okolice, zahajanje v razne klube..
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik Babette pravi:
Fitnes, kolesarjenje, body pump, violina, dizajn, grafika, tehnika, risanje,
spoznavanje zgodovino umetnosti in sedanjosti, opazovanje okolice, zahajanje v razne klube ..

Če to tudi šteje, potem naj navedem še pokušanje Black Sun vodke, Smirnoffa in Finlandie, Gina in Jegra ter Martinija dveh vrst. Vse v mejah normale seveda.
grin1.gif
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
jadranje, bordanje, (tudi učenje tega), dizajn ki ni več sam hobi, fotografija, organizacija raznih dogodkov, žongliranje (ampak jaz še vedno sux, bo treba malo več), street animation, razne mladinske izmenjave, loesje organizacija..
se drugač sem lena.. kafetanje pa žuranje pa ni hobi
grin1.gif
to je živlenje
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Žal ni kaj veliko cajta za te zadeve, tko da od mojih hobijev bi naštela fitnes/aerobika, forumi, košarka in nogomet (spremljanje
grin1.gif
), kremice, pred kratkim sem začela še z angleščino ... pol se pa še najdejo kakšne stvari, ki jih počnem občasno, ampak hobi je nekaj kar delaš pogosto, tko da that's it.

LP
 

Dzexon

Pripravnik
3. sep 2007
946
0
16
Kobram delam plombe, razarjenim levom friziram irokeze in lačnim medvedom depiliram moda.
 

SnuffyZ32

Pripravnik
11. okt 2007
199
0
16
Obišči stran
Fotografija, avto, motor, kitara, jadralno letenje, modelarstvo in vse kar pase v vodo (monoski, potapljanje, bluzenje s colnckom, lezanje na plazi...).

lp,
Sasa
 

pikica

Fizikalc
28. jan 2008
5.759
1
36
35
pucanje avta
redface-1.gif
mal čudn pa bo
kadar je sezona F1 sem nalimana pred TV kadar so tekme.
jah mal čudni 'hobiji' pa bo že

nekaj let nazaj je bilo plavanje...ga ni bilo vikenda da ne bi šla plavat(morje, bazen...karkoli samo da je voda...globoka)
z veseljem si vzamem čas pa uporabljam slikarsko stojalo, ki sem ga dobila junija enkrat