Vaša najbolj nora akcija?

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Naj ti razložim, kako tvoj stavek prebere naključni bralec oz. bralka: Skoraj ni še nikoli zajca ujel oz. če lahko, potem ni nujno, da bo to storila temveč pomeni, da ima samo možnost , da to lahko stori, ker dobro izgleda.
smirk-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
[Najbolj nenavaden kraj kjer so me pa zalotili pri delu pa je bilo v gardalandu na tistem vlakcu ko pelje vse naokoli pa sva bla sama gor
redface-1.gif

Mater a nisi mogel tega povedat kak dan prej? Jaz sem se danes zjutraj vrnil od tam
uf-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Če tip naskoči vse kar mu pride pod roke ni "kur*ba"..., ampak se mu samo reče, da "ni zbirčen".
grin1.gif


vaio in goran82 sta mene proglasila za neverjetno izbirčnega
frown-1.gif

Prokleti štajerci
tongue-1.gif
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Če tip naskoči vse kar mu pride pod roke ni "kur*ba"..., ampak se mu samo reče, da "ni zbirčen".
grin1.gif


vaio in goran82 sta mene proglasila za neverjetno izbirčnega
frown-1.gif

Prokleti štajerci
tongue-1.gif

Goran_82&#153 porkamadona!

Drugač si pa res malo preveč izbirčn, glede na to da (še) nisi metrosex ali EMO. Če pa je že ktera po tvojem okusu (in da ti celo pošilja signale
grims-1.gif
), pa raje pobegneš za šank. Pa še 2 taboljša osvajalska teoretika si mel polek, da bi ti pomagala...

lolek
stupid-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
" Če pa je že ktera po tvojem okusu (in da ti celo pošilja signale ), pa raje pobegneš za šank. "

hysterical-1.gif




itak, babe se menjajo, pir ostaja isti
cheer.gif




kelnarce so pa itak zakon.press
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.279
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Goran_82 pravi:
Goran_82™ porkamadona!
Drugač si pa res malo preveč izbirčn, glede na to da (še) nisi metrosex ali EMO. Če pa je že ktera po tvojem okusu (in da ti celo pošilja signale
grims-1.gif
), pa raje pobegneš za šank. Pa še 2 taboljša osvajalska teoretika si mel polek, da bi ti pomagala...

lolek
stupid-1.gif


Ti ni izbirčen, ampak "out of practice".
grin1.gif


Mal samozavesti v glavo, pa je vse drugače...


Sicer pa ne štekam folka včasih. Kaj pa imaš za zgubit, razen ponosa za tistih 5 minut? Na drugi strani pa potehtaš, kaj maš lahko dejansko za dobiti... Če ne drugega dobiš novo kolegico..., kolegice pa imajo drug kolegice..in te majo druge kolegice...
grims-1.gif