Vaša najbolj nora akcija?

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Kaj ma to veze z manekenstvom? Sej seksajo vsi - lepi, grdi, suhi in debeli :D Eni pač več kot drugi. Zanima me samo od kdaj se sex v avtu šteje kot nekja norega in divjega? Sej to počnejo praktično vsi.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ja morda se mu je zdelo noro to, ker je bilo nepričakovano, ker niti ni bila njegova punca, poleg tega pa morda on samo v postelji sexa
wink-1.gif

tokrat se moram kar postaviti na stran novaa in mu dati prav (njegovemu postu)
roza.gif
 

Blimpe

Pripravnik
31. jul 2007
51
0
6
Enkrat sem naskočil kozo, moja bivša jo je medtem jahala in prijatelj se je poljubljal z njo...

Dovolj noro zate?
 

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Kaj ma to veze z manekenstvom? Sej seksajo vsi - lepi, grdi, suhi in debeli :D Eni pač več kot drugi. Zanima me samo od kdaj se sex v avtu šteje kot nekja norega in divjega? Sej to počnejo praktično vsi.

Zavisi od tega, kje je parkiran avto
grims-1.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.696
1.616
113
hehe enkrat sem parkiral avto pod ledino v mb tak bolj not v goščavje, da se skrijem, nisem pa vedel da tam poteka planinska pot
redface-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
Kaj ma to veze z manekenstvom? Sej seksajo vsi - lepi, grdi, suhi in debeli :D Eni pač več kot drugi. Zanima me samo od kdaj se sex v avtu šteje kot nekja norega in divjega? Sej to počnejo praktično vsi.

res je... nima čisto nobene veze z manekenstvom... ampak to sem samo tak napisal zraven
ima pa veliko veze s samozavestjo....
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
Citat:
Uporabnik novaa pravi:
niso vsi manekeni prve kategorije da lahko vsako noč naskočijo koga hočejo in kje hočejo....
stupid-1.gif
takim ženskam jaz ne rečem manekenke ampak kur*e
stupid-1.gif

ja no... če ženska rada seksa... zaradi tega še ni [censored].... potem takem je to moški tudi če rad na veliko namaka....

aja in midva sva skoraj soseda
wink-1.gif
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Kak misliš skoraj soseda? Kaj si se iz prlekije priselil v MS?
smile-1.gif


Ja če lahko naskočiš kogar koli si po moje kur*a... če pa vedno ene pa iste osebke uporabiš pa je druga zgodba
smile-1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Samo si se pa izrazil: če lahko naskočiš kogar koli si po moje kur*a.

Hitro popravi, drugače si bodo tiste, ki se dejansko lahko naskakujejo s komer koli mislile, da jim samo zavidaš.
grims-1.gif
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.306
1.066
113
ne nisem... samo teh 15 minut z avtom je zame že sosedstvo heheheheh

Citat:
Ja če lahko naskočiš kogar koli si po moje kur*a... če pa vedno ene pa iste osebke uporabiš pa je druga zgodba
odvisno od let ki jih ima oseba..... treba se je znoreti dokler si mlad... drugače te na stara leta pipa
smile-1.gif
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik mp_63 pravi:
Zavisi od tega, kje je parkiran avto
grims-1.gif

Bočni parking v ulici (med bloki). Se mi ni dalo preparkirat pa iskat nekih skritih kotičkov, bmk če je kdo videl kaj
grin1.gif
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Samo si se pa izrazil: če lahko naskočiš kogar koli si po moje kur*a.

Hitro popravi, drugače si bodo tiste, ki se dejansko lahko naskakujejo s komer koli mislile, da jim samo zavidaš.
grims-1.gif
Ne.. če v glavi vse stoji na pravem mestu NE MOREŠ naskočiti vsega kar povprek.. če pa LAHKO, pa pomeni da je nekaj narobe s to osebo... ali pa se prodaja.... ker tiste si same ne izbirajo strank... torej so..?
smile-1.gif


Sicer pa ON TOPIC.. najbolj napeto je bilo par let nazaj, ko so v pomurju še bili aktualni ilegalci... sredi njiv.. in the middle of nowhere ... ura 3 ponoči... kar naenkrat modre luči... slišiš dretje... par metrov stran od avta pa vidiš kak se lovijo begunci in policaji.. jao jao... še dobro da je policist mene pa punco poznal, pa da je razumel kaj sva delala, da ni mislil da sva midva ilegalce tja pripeljala..

Najbolj nenavaden kraj kjer so me pa zalotili pri delu pa je bilo v gardalandu na tistem vlakcu ko pelje vse naokoli pa sva bla sama gor
redface-1.gif