Vaša najbolj nora akcija?

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
kak je bila mala....oz. mlada...ali mala po cm
grims-1.gif
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Enkrat sn šel v Europark pa kupim neke teniske ampak se jim blagajna pokvari, tak da smo se zmenili, da kar tak plačam, računa pa nisn mogo dobit. Te pa idem vun pa nea vem, ali res tak sumljivi izgledam, skratka me ustavi varnostnik, pa seveda praša, kje je račun za teniske. Mu fse razložim, kak je bilo, ampak haban neke lapa po svoje pa da take izgovore čuje 10x v enem tednu. Sma se te z njim jebala cele pol ure, predno mu je prišlo, da da je fse vrei.

Aja, kaj pa akcija bo keri morda prašal? Imeli so -30% pa študentka ko je tam delala je mela vlke joške.
cheer.gif
Samo ni nič sodelovala.

Za zmirom vaš, Batate
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
enkrat sem se peljala z busom v mb v studenta, pa je bil en, ki je tudi sol v mb srednjesolec. sva se zapletla v pogovor in ko sma prišla do mb, sva se odločila da obiščeva kar nekaj lokalov. ura je bila že čez deveto zvečer, midva pa oba puna ''goriva'', pa on pravi, da ga zdaj več v dijaški dom ne bodo spustili, pa sem predlagala, da greva v študentski dom v mojo sobo, ker moje cimre pač ni blo. se stuširava pa se on spravi v cimrino postljo. pa mu jaz čez čas rečem: haaaalllooo...a ne bi ti prišel malo bližje
grims-1.gif

no in pol sva...khm...trajalo je par sekund jeb+gat ga je bil še devičnik
smirk-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Kolegu se je zgodilo, da sta se s punco nekaj "igrala", pa je bil zvezan

z rokami in nogami (lisice) in z rutico okol oči... Pozvoni na vratih, ona odhiti pogledat,

pusti njega zvezano nepotešenega...



Na obisk je prisla njena najboljsa kolegica...



Dalje vrjetno nerabim razlagat, vem samo to, da mu rutice z oči nista vzeli...
frown-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
hmmm... najbol nora akcija??? ... hmmm... do zdej ... pod stopnicami... na brzino... s tem da je v prvem štuku spalo
redface-1.gif
 

mick

Pripravnik
3. avg 2007
101
0
16
52
www.aquariumwild-team.com
lokacija: pod ledino v Mariboru v avtu
akcija: trkanje policaja po oknih med najlepšim
reakcija: odpr okno, mu reko naj počaka da končamo, okno zapr in nadaljeval
posledica: ena majhna položnica zataknjena za brisalce
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
hehehe....saj ni panike....lahko pa se kdaj kje dobimo ni blema (na pijači, da ne bo pomote.)
wink-1.gif


@shaedar ja malo pa sem res divja, prej sem bila še dosti bolj
grims-1.gif
 

Nobody

is perfect.
18. jul 2007
7.038
28
48
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:

@shaedar ja malo pa sem res divja, prej sem bila še dosti bolj
grims-1.gif

Tisti firtl okol mure je zajebano kurverski, samo ni nič umazane kurbarije, pač dol se daje po vseh kotih in vogalih...

hmmmm ... delno res
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik Shaedar pravi:
To je zato ker so odmaknjeni od sveta , pa čisto ponorijo...

To pa ne drži, Prekmurje je glava SLO kokoške tak da, četudi nima kokoš baje dosti možganov, pa vseeno kura ne more funkcionirat brez glave
hysterical-1.gif