USB modem Tušmobil SEW899+

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.115
3.590
113
Marlbor
Imam od tušmobila usb modem z oznako SEW899+. Ima kdo informacije, kateri proizvajalec in model je to v resnici, ker bi ga rad odklenil. Namreč zadeva ne deluje z mobitel ali simobil kartico.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.115
3.590
113
Marlbor
Sem ugotovil, da ga ti treba odklepati, ampak ga na novo namestiš z vstavljeno drugo sim.
 

zokizo

Zelenc'
27. jan 2014
2
0
1
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Sem ugotovil, da ga ti treba odklepati, ampak ga na novo namestiš z vstavljeno drugo sim.

Kako ti pa deluje internet ... Meni ob vstavitvi druge kartice dela vse razen iterneta ... profila pa ne morem spremenit
confused-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.395
710
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik zokizo pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Sem ugotovil, da ga ti treba odklepati, ampak ga na novo namestiš z vstavljeno drugo sim.

Kako ti pa deluje internet ... Meni ob vstavitvi druge kartice dela vse razen iterneta ... profila pa ne morem spremenit
confused-1.gif


Ponavadi gre tako,d a dodas nov profil... in ga dolocis kot privzetega ... Potem pa lahko mogoce tudi izbrises prejsnjega ...
 

zokizo

Zelenc'
27. jan 2014
2
0
1
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik zokizo pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Sem ugotovil, da ga ti treba odklepati, ampak ga na novo namestiš z vstavljeno drugo sim.

Kako ti pa deluje internet ... Meni ob vstavitvi druge kartice dela vse razen iterneta ... profila pa ne morem spremenit
confused-1.gif


Ponavadi gre tako,d a dodas nov profil... in ga dolocis kot privzetega ... Potem pa lahko mogoce tudi izbrises prejsnjega ...
Hvala za odgovor.
To mi je jasno, ampak nimam opcije da bi dodal nov profil ... tudi na servisu mi niso znali pomagat ... zdaj pa mi niti več ne odpišejo na moja uprašanja ...
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
prodam ta modem za 20 eurov, nov v garanciji, zraven dam gratis 5 eurov dobroimetja za 5 dni surfanja

lp
 

js1234

Pripravnik
13. apr 2008
333
1
18
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Imam od tušmobila usb modem z oznako SEW899+. Ima kdo informacije, kateri proizvajalec in model je to v resnici, ker bi ga rad odklenil. Namreč zadeva ne deluje z mobitel ali simobil kartico.

tudi mene to zanima! Ne sicer odklep, ampak priključitev na 3G router! Imam ALFA R36 router z možnostjo 3G dongla! (imam SEW899+ in Tušmobil sim internet)
Rad bi zadevo spravil v življenje!
kakšna pomoč?