USA riots 2020

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Pri njih je dosti pametnih ljudi ampak raja je pac taksna kot pri nas. Poglej nase protestnike na kolesih. Samo moras vzeti v zakup, da je prebivalcev za vec kot 100 slovenij in temu primerno pridejo do izraza. Se pa vecina normalnih ljudi ne strinja s temi protesti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in BornSkeptic

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
Po statistiki večino črncev v ZDA pobijejo črnci, in le manj kot 1% belci. A kar 90% belcev v ZDA pobijejo nebelci. Pa bodo dalje kričali Black life matter in kazali na belce. Black life matter je parola množice!
8888 v vsej svoji veličini, ponovno navaja, brez virov seveda, trditve, ki ustrezajo njegovemu svetovnemu nazorju - rasizmu.
Ampak, viri se najdejo:

In seveda (ponovno) dokazujejo, da 8888 laže:

od 3,315 belcev ubitih v letu 2018 jih je ubilo
- 514 Black or African American
- 61 Other (azijci, eskimi, indijanci in podobni)
- 803 Hispanic or Latino
- 63 ni znano
Torej 1.874 je bilo belih morilcev. 10%?

od 2,925 Black or African American ubitih v letu 2018 jih je ubilo
- 2,600 Black or African American
- 17 Other (azijci, eskimi, indijanci in podobni)
- 83 Hispanic or Latino
- 74 ni znano
Belcev 234 in to naj bi bil 1%?

Glede na dejstvo, da kljub množici filmov, ki jih 8888 gleda, večina nasilja nastane v družini, je taka statistika pričakovana.

Rasisti lažejo. Morajo, da ubranijo svoj svetovni nazor. Zato 8888 ne počne nič drugega kot ostali rasisti. Laže.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in jest5

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.600
6.337
113
Mislim da v Rusiji kaj takega kot se trenutno dogaja v ZDA ni mogoče. Dokler ne bodo to bando s silo zatrli ne bo miru.
Trump dobro ve, da je to nastavljena past zanj, zato verjetno še ni ukrepal. Drhal je potrebno razhajkat, pa če tudi kakšna nedolžna glava pade. Jbg
Kdor je normalen in pameten je doma če pa rineš tja kjer so piizdarije, pa pač lahko dobiš po ušesih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

sad

Guru
24. avg 2007
20.493
9.195
113
Mislim da v Rusiji kaj takega kot se trenutno dogaja v ZDA ni mogoče. Dokler ne bodo to bando s silo zatrli ne bo miru.
Trump dobro ve, da je to nastavljena past zanj, zato verjetno še ni ukrepal. Drhal je potrebno razhajkat, pa če tudi kakšna nedolžna glava pade. Jbg
Kdor je normalen in pameten je doma če pa rineš tja kjer so piizdarije, pa pač lahko dobiš po ušesih.
Ne enačit mirnih protestnikov s plenilci.
In it na mirne protestnike z gumijastimi naboji je noro v demokratični državi.
S plenilci se pa po veljavnih zakonih opravi. Pa to ne pomeni, da policaj kleči na njegovem vratu dokler ne umre.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
Enakopravnost po zakonu je vklesana v pedimentu vrhovnega sodišča ZDA. Prav to protestniki upravičeno zahtevajo. Zahteva, ki bi jo morali doseči vsi, bi morala biti zdrava in združujoča. Ne sme nas motiti majhno število kršiteljev zakonodaje. Proteste definira več deset tisoč ljudi vesti, ki vztrajajo, da živimo v skladu s svojimi vrednotami - našimi vrednotami ljudi in našimi vrednotami kot narod.

1591475705821.png

Tule (stavba vrhovnega sodišča) gor (pediment je trikotnik nad stebri) piše "Equal Justice Under Law"
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in sad

B81

22. jul 2007
34.426
8.917
113
So ze ocetje zda vedeli, koliko bo kriminala...lej kako stavbo so postavili..
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.958
3.754
113
Ljubljana
hmpg.net
Bolj njihovi vnuki: "The Supreme Court Building, located at One First Street, NE, in Washington, DC, is the permanent home of the Court. Completed in 1935, "
In zanimivost. V 5 nadstropju imajo basket igrišče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad