USA riots 2020

sad

Guru
24. avg 2007
20.507
9.209
113
A ti razumeš razliko med protestom in hordo, ki razbija, požiga in pleni?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Saj sem te razumel in ja, rasizem oz. rasisti dejansko obstajajo. Niso pa vsi belci rasisti, niso vsi policaji rasisti, niso vsi črnci rasisti in enako niso vsi kriminalci.

Še vedno pa ni prav, da ima probleme nekdo, ki zagovarja pomembnost VSEH življenj. Enostavno ni.

Veš to je tako, kot da bi na pogrebu tvojega otroka, ko bi ti razlagal kako ti je pomenil vse in kako pomemben je bil prišel nekdo, ti vzel mikrofon in rekel, ampak moj otrok je tudi pomemben.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Saj sem te razumel in ja, rasizem oz. rasisti dejansko obstajajo. Niso pa vsi belci rasisti, niso vsi policaji rasisti, niso vsi črnci rasisti in enako niso vsi kriminalci.

Še vedno pa ni prav, da ima probleme nekdo, ki zagovarja pomembnost VSEH življenj. Enostavno ni.
Veš to je tako, kot da bi na pogrebu tvojega otroka, ko bi ti razlagal kako ti je pomenil vse in kako pomemben je bil prišel nekdo, ti vzel mikrofon in rekel, ampak moj otrok je tudi pomemben.

Aja taka je ta stvar. Hvala za obrazložitev.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Alo alo dajmo se malo umiriti, vsa stvar je ocitno prenapihnjena iz obeh strani! Bodite malo pametnejsi no.