URE tretji del

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Saj Hamiltoni so tud švicarske. Tista je bila samo primer, maš tudi drugačne.

Drugače pa ja, nekaj v tem stilu. Recimo tale Wenger je dobrih 310€ + poštnina, ker je iz UK, nema davka.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.790
1.930
113
najrajš na babi
Hamilton je originalno ameriška znamka, posvojena s strani Swatch groupa in sedaj izdelovana v švici.

Drugače meni všečna je tale

Samo, glede na to da gre za potapljaško uro me močno moti odsotnost klasične lunete. To upravljaš z gumbom, kar je pod vodo zaradi vodotesnosti, zelo riskantna stvar. Drgač pa lušten komad
 

xcape

Pripravnik
14. feb 2009
320
0
16
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
Ajd, mojstri poznavalci, kaj predlagate:

Iščem uro za 300 do 500 eur, načeloma kovinski pašček, še bolje kaj športno elegantnega z gumijastim (al iz cesa pač) paščkom. Gledam Certine, Tissot, Sector...še kaj drugega? Se splača titan? Safirno steklo obvezno, pa nujno da je nareto kot se šika, pred leti se mi je na uri nabirati kot ena zelenkasta plesen
tongue-1.gif

Zodiac automatik
http://www.watchismo.com/zodiac-zo8009-watch.aspx
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.050
1.460
113
39
Sem se nekako odloču za Certino DS podium big size...

Poznate kakšne preverjene internetne trgovine (google jih itak miljon vn vrže), ali se mogoče splača iti kam čez mejo nabavit? Ali kr v Slowatchu nabavit..?
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
48
Murgle
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
Sem se nekako odloču za Certino DS podium big size...

Poznate kakšne preverjene internetne trgovine (google jih itak miljon vn vrže), ali se mogoče splača iti kam čez mejo nabavit? Ali kr v Slowatchu nabavit..?

Hint, vsakega 13. v mesecu imaš v Slowatch 13% popusta, če prineseš eno staro uro "staro za novo"
wink-1.gif