URE tretji del

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
+1 za junghans.
sicer form linije v zivo se nisem videl, ampak na fotkah mi je svetovna. poglej pa se max bill, obstaja tut quartz.
da bi jih meli kje pri nas pa ne vem.
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Junghans - imam mehansko in je res kakovostna (pa nimam nič proti ML), pa še design predlagane mi je bolj všeč. Minimalizem mi je všeč.

38mm - samo premer ne pove vsega. Številčnica je bela, luneta ozka - imam uro z enakimi lastnostmi in, vsaj meni, ni premajhna. Če nimaš res močnega zapestja, je tudi to dovolj; razen če si ljubitelj predimenzioniranih ur.
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
ksz

Sem zasledil nek startup iz Danske, kjer imajo referral model in dajejo popuste, če se folk prijavi na newsletter. Meni je njihov minimalistični dizajn všeč in bi bil hvaležen, če bi kdo uporabil moj referral za prijavo na novice in na ta način dobil $50 popusta pri potencialnem nakupu njihove ure.

new_leaving.jpg
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.174
267
83
Eno vprašanje: imam eno moško in eno žensko Seiko uro, oboje rabljeno. Ali to kdo odkupuje pri nas? Info lahko tudi pod privat...
 

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
ksz

Sem zasledil nek startup iz Danske, kjer imajo referral model in dajejo popuste, če se folk prijavi na newsletter. Meni je njihov minimalistični dizajn všeč in bi bil hvaležen, če bi kdo uporabil moj referral za prijavo na novice in na ta način dobil $50 popusta pri potencialnem nakupu njihove ure.

new_leaving.jpg

Zrihtano preko tebe
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Citat:
Uporabnik KarEn pravi:
Eno vprašanje: imam eno moško in eno žensko Seiko uro, oboje rabljeno. Ali to kdo odkupuje pri nas? Info lahko tudi pod privat...

Ne.

Starost ur?
 

EAN

Pripravnik
6. avg 2007
54
0
6
Kje kupiti "homage" uro npr. Parnis - Panerai Sumersible model? Na Parnis-shop prodajalec nekaj glumi, v glavnem, neresni. Morda kje v evropi? Zakaj kupujem to...všeč mi je dizajn ure, ni €€ za original in ne bo to edina ura, ura za vsak dan v moji zbirki.