Uporabni programi za Windows Phone + opis + slike

sad

Guru
24. avg 2007
20.526
9.218
113
Rabim za skonfigurirat MMS-e, ker mi ne delajo. HTC pa ima noter že nastavitve prav za operaterja.
Samo tole mi ne gre najbolje, 1000 možnosti... A potem je zgolj par programov noter ali dostopaš do vseh HTC-jevih programov na Marketplace-u?
Khm, sem sedaj spravil vse to gor, vključno z instalacijo cert-a, vendar mi ne najde nič HTC-jevih programov....
 
Nazadnje urejeno:

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Pa si prepričal Ativa, da na njem dela HERE Drive? Le-ta naj bi namreč pri prvem zagonu preverjal simko in če je iz napačne države, ti ne dela (oziroma moraš plačati za full verzijo 35 EUR, ki dela povsod).

Fora je, da na marketu najde HERE Drive+, ki pa ne preverja SIMke, ker deluje povsod. Tako, da ja na Ativu deluje HERE Drive+.

Citat:
Uporabnik sad pravi:
Rabim za skonfigurirat MMS-e, ker mi ne delajo. HTC pa ima noter že nastavitve prav za operaterja.
Samo tole mi ne gre najbolje, 1000 možnosti... A potem je zgolj par programov noter ali dostopaš do vseh HTC-jevih programov na Marketplace-u?

Aja, pa saj imaš APN nastavitve na Ativu, pa tam nastavi. Katerega operaterja pa imaš?
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Citat:
Uporabnik sad pravi:
Rabim za skonfigurirat MMS-e, ker mi ne delajo. HTC pa ima noter že nastavitve prav za operaterja.
Samo tole mi ne gre najbolje, 1000 možnosti... A potem je zgolj par programov noter ali dostopaš do vseh HTC-jevih programov na Marketplace-u?
Khm, sem sedaj spravil vse to gor, vključno z instalacijo cert-a, vendar mi ne najde nič HTC-jevih programov....

Potem si zelo blizu.

V fiddlerju pritisni ctrl+r, da odpre beležko, nato pa ctrl+f in napiši "OnBeforeRequest".

Potem pa popravi, da boš imel tisti del takšen:
Koda:
static function OnBeforeRequest(oSession: Session) {

        if (oSession.uriContains("marketplaceedgeservice.windowsphone.com") && oSession.uriContains("SAMSUNG"))
        {
        oSession.url = oSession.url.Replace("SAMSUNG", "HTC");
        }

Potem pa bi moralo delovati. Proxy moraš imeti vključen toliko, da greš na market in vpišeš htc, najdeš aplikacijo, greš na meni za install in potem predno tapneš install izklopiš proxy.

Pa večkrat se zgodi, da teži za nek error pri inštalaciji. Takrat ponovljaj postopek (zapri market povsem, vključi proxy,...).


Sem namestil Connection Setup in se aplikacija odpre in napiše "No database available on device", tako da verjetno ne bo delovalo..
 

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Pa si prepričal Ativa, da na njem dela HERE Drive? Le-ta naj bi namreč pri prvem zagonu preverjal simko in če je iz napačne države, ti ne dela (oziroma moraš plačati za full verzijo 35 EUR, ki dela povsod).

Kaj pa če ob prvem zagonu ni SIM v telefonu?
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Ne vem, moram probat. Morda bo zajamral, SIM missing
smile-1.gif
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Potem si nisi Fiddlerja prav nastavil in ti tudi ne najde preostalih Nokia aplikacij...

Brez SIMa HERE Drive zajamra kot si ugotovil "SIM is missing".
smile-1.gif
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Smeh, spet so zablokirali app. Ne vem zakaj Google hoče, da se naredi HTML5 app? Kakšna neumna zahteva.
http://www.theverge.com/2013/8/15/4624706/google-blocks-window-phone-youtube-app

Pa očitno so blokirali tudi app Youtube HD.
10.gif


Je pa drugače TubePro je super app za YT:
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/tube-pro/558b56d7-1318-4cad-acdd-bd673e06655f

Priporočam pa tudi:

Flashlight XT - za LED svetilko:
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/flashlight-xt/d379dd57-020b-4f77-9b8c-a30dfd6dc4dc

Amazing Music - brezplačno stremanje in cach-anje muzike, zelo dobra stvar. Pozna kdo kaj podobnega?
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/amazing-music/8ede40f3-957a-4532-97d5-da5fd4d4b07e
 

Jeri

Fizikalc
2. sep 2007
581
171
43
40
Mene pa zanima glede igrice Draw something... včasih je bila zastonj in plačljiva verzija na marketu, zdaj je pa samo se plačljiva. Je kakšna varianta dobit to zastonj verzijo?
 

krashek

Pripravnik
26. dec 2012
101
0
16
www.wpslovenija.si
Citat:
Uporabnik Jeri pravi:
Mene pa zanima glede igrice Draw something... včasih je bila zastonj in plačljiva verzija na marketu, zdaj je pa samo se plačljiva. Je kakšna varianta dobit to zastonj verzijo?

Če si si jo potegnil dol takrat, ko je bila zastonj, jo imaš za vedno zastonj. Drugega načina pa ni...
 

Jeri

Fizikalc
2. sep 2007
581
171
43
40
Sem jo takrat dol potegnil, ko je bila še zastonj pa sem jo pol odinštalirov... zdaj mi da pa na marketu možnost samo plačljivo verzijo :p
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.949
1.260
113
ksz

Obstaja kaki program, ki bi ti povedal katera aplikacija ti porablja baterijo ?

Meni zadnji dan nekaj prazni baterijo da je joj. Odinštaliral sem že skoraj vse ampak se stanje ne izboljša.
 

krashek

Pripravnik
26. dec 2012
101
0
16
www.wpslovenija.si
Citat:
Uporabnik Jeri pravi:
Sem jo takrat dol potegnil, ko je bila še zastonj pa sem jo pol odinštalirov... zdaj mi da pa na marketu možnost samo plačljivo verzijo :p

Ko greš na apliakcijo, pojdi pod opcijo kupi, nato pa ti napiše, da je ta že kupljena in jo lahko inštaliraš.
 

Jeri

Fizikalc
2. sep 2007
581
171
43
40
Citat:
Uporabnik krashek pravi:
Citat:
Uporabnik Jeri pravi:
Sem jo takrat dol potegnil, ko je bila še zastonj pa sem jo pol odinštalirov... zdaj mi da pa na marketu možnost samo plačljivo verzijo :p

Ko greš na apliakcijo, pojdi pod opcijo kupi, nato pa ti napiše, da je ta že kupljena in jo lahko inštaliraš.

fora je, da prvič ko sem jo dol povleku je bila ta aplikacija zastonj (verjetno od nekega drugega ponudnika). Zdej imam na voljo samo Draw something od ponudnika zynga in stane 3€ :p in če kliknem gor mi lepo piše, da moram aplikacijo/igro kupiti
smile-1.gif

Jo bom moral očitno kar kupiti :p