Uporabni programi za Windows Phone + opis + slike

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Citat:
Uporabnik titov pravi:
Aja, ja to je pa omejen API trenutno, nobena aplikacija ne more dostopati do zgodovine, tako da moraš imet tudi tisti klasični dialer gor za zgrešene klice.

ja, vem. ampak to je edina stvar, zaradi katere je za mene neuporaben. pac ne mislim uporabljat dveh dialerjev za osnovno funkcijo mobilinih aparatov. drugace je perfect.

pri osnovnem dialerju pa mi manjka edino speed dial.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
Citat:
Uporabnik branci pravi:
ko tapneš stik mora klicat ne da te še sprašuje če bi klical ali ne pa če me kdo kliče ne pokaže v zgodovini pa sms ne pokaše v zgodovini pa zgresenih klicov ne pokaže skratka vse drugo je sam tisto ki bi moralo bit pa ni

drugace ce pri osnovnem stisnes na znak telefoncka takoj klice, brez da karkoli sprasuje. za rapdialer pa ne vem..
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
V RapDialerju klikneš direktno na ime potem pa Call - dejansko narediš double tap na ime pa sigurno kličeš, pa ti ni treba odpirat profila prej. Če klikneš na slikco od osebe, ti pa odpre profil.

Tako imam jaz dva tile-a, enega RapDialer za imenik in pa Phone za zgodovino klicev (tu samo klikneš ikonco telefončka in kliče, kot je dufus dejal) in je čisto OK tako.

Pod People moraš pa najprej odpreti profil in šele nato lahko kličeš.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
anyway, speed dial v obicajnem dialerju bi resil vse tezave
smile-1.gif
 

branci

Pripravnik
8. feb 2011
125
0
16
v rapdialerju me ko tapnem da kbi koga poklical me še enkrat vpraša Zelite poklicati to in to osebo a se da ti izkopiti?
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Obstaja kaksna cisto trotl zihr, simpl galerija? Da kliknes gor in ti pokaze vse posnete fotke. Pa da ni 5 funkcij levo, desno, gor dol..
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Da kliknes na galerijo ali na fotko?

Ker na fotko je sicer res nekaj opcij, samo so tako ali tako skrite.
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Ne vem, ce ga zamenja tudi tam ampak IE, tri pikice spodaj in settings ter advanced settings. Tam lahko das google, ceprav ne vidim razloga za to. Jaz sem tudi na PCju saltal na bing.
 

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
Mislim, da je hardverski gumb za iskanje zaklenjen na Bing. Probaj, kot je slvn napisal, če bo spremenilo samo iskanje znotraj brskalnika, ali preusmerilo tudi gumb za iskanje na Google. Drugače pa prenesi s trgovine Google Search in si ga pripni na začetni zaslon, pa bo.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Battery - samo WP8
Citat:
Perfect way to see battery status and remaining charge percentage on your main screen and lock screen!

Features:
- three types of live tiles;
- detailed battery status on lock screen;
- rich battery usage and rate charts (landscape mode supported);
- detailed battery usage statistics;

Lock screen:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/2887117/imgs/wp_ss_20130813_0002.png
MiniTile:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/2887117/imgs/wp_ss_20130813_0003.png

Link:
http://www.windowsphone.com/en-us/store/app/battery/5dceaa39-8477-43f2-8499-91e816767517

Aja, s programom lahko narediš tudi bližnjico do WIFI/3G/Bluetooth/Locations/Airplanemode nastavitev, tako da npr. ConnectivityShortcuts ali kaj podobnega ni potrebeno. Poleg tega pa še beleži določene statistike o bateriji, polnjenju,...
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Klikni na "Nokia Portal WPF.application" in bi moralo delati.

Sicer pa bi lahko tudi ročno namestil Fiddlerja in ga skonfiguriral.

Aja, pod "What is your phone company?" za Samsunga daj other, nato pa napiši "SAMSUNG". Torej z velikimi črkami.


Zakaj pa rabiš Connection Settings?
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Pa si prepričal Ativa, da na njem dela HERE Drive? Le-ta naj bi namreč pri prvem zagonu preverjal simko in če je iz napačne države, ti ne dela (oziroma moraš plačati za full verzijo 35 EUR, ki dela povsod).