Uporabni programi za Android + opis + slike

5. apr 2015
1.325
685
113
Bom tule vprašal, če kdo ve in sicer app SoundCloud kvazi spotify, ko iščeš ali lahko dodaš filter po dolžini tracka.. Torej npr longer than 1 hour tracks..??

In ali ima kdo slučajno kak predlog za še kakšen dober ala soundcloud spotify app..

Hvala.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.174
267
83
Jaz bi rabil podobno (profile scheduler - starega ni več), sprobal sem jih že milijon, pa nič uporabnega - torej dve funkcionalnosti:
1. ko imam v koledarju ki ga izberem sestanek hočem da za čas sestanka samo vibrira
2. zvečer med 23. in zjutraj med 7. uro bi rad volume nastavil na 30% normalnega
Neverjetno kako težko je najti to, pa da dela kot mora.
Bi mi zadoščal vgrajeni DND, pa so moroni in se ne da nastavit da bi namesto silent bil samo na vibrate na event ali na schedule.
 

Sokol

Pripravnik
4. avg 2007
657
9
18
Dolenjska
Rabim aplikacijo za obveščanje, da je prispel SMS, ali, da je neodgovojrni klic, da bi utripal zaslon, ali nekaj podobnega ( ne bliskavica). Telefon nima nič od tega vgrajenega. Preiskusil sem že nekaj aplikacij, vendar nič ni delovalo. Gre za telefon Umidigi A5 pro nameščen Android 9.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.174
267
83
Kaj ko bi nastavil enega od zvokov ko prejmeš SMS - v nastavitvah, pod zvok... sistemsko, to ima vsak telefon od mobireglje dalje... ali imaš pa pokvarjen telefon. Pri večini lahko še LED diodo nastaviš da ti utripa, pa barvo, eni imajo sistemsko, drugače pa z dodatno aplikacijo.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Rabim aplikacijo za obveščanje, da je prispel SMS, ali, da je neodgovojrni klic, da bi utripal zaslon, ali nekaj podobnega ( ne bliskavica). Telefon nima nič od tega vgrajenega. Preiskusil sem že nekaj aplikacij, vendar nič ni delovalo. Gre za telefon Umidigi A5 pro nameščen Android 9.
Si že preizkusil?
AOE
Always On Edge Lighting

 

elth

Pripravnik
20. avg 2007
416
24
18
Kavčke
Rabim aplikacijo za obveščanje, da je prispel SMS, ali, da je neodgovojrni klic, da bi utripal zaslon, ali nekaj podobnega ( ne bliskavica). Telefon nima nič od tega vgrajenega. Preiskusil sem že nekaj aplikacij, vendar nič ni delovalo. Gre za telefon Umidigi A5 pro nameščen Android 9.

Že mnogo let uporabljam NoLed, mislim da že od S2 dalje:)
LINK
 

blazek33

Fizikalc
3. nov 2012
128
54
28
Živijo,mogoče kdo ve ,če obstaja kakšna aplikacija beležke,kjer se lahko zaznamek v njej recimo-nakupi prilepi na
prvo stran telefona.Iščem,vendar če nisem našel.Hvala
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

To ti omogočajo več ali manj vse.
Kateri telefon?
Večinoma vsi imajo že prednastavljeno kakšno aplikacijo beležko-notes, ki to omogoča.
Samsung recimo Samsung notes...
Če grem v GP in vtipkam beležka ali notes jih vrže ven cel kup, ki to omogočajo.
Se mi le zdi, da ti ne znaš nastavit.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.370
4.367
113
49
Na sončni strani ALP
Živijo,mogoče kdo ve ,če obstaja kakšna aplikacija beležke,kjer se lahko zaznamek v njej recimo-nakupi prilepi na
prvo stran telefona.Iščem,vendar če nisem našel.Hvala

Imaš kar precej nakupovalnih listkov z wiđetom s seznamom nakupov.




Svoj čas sem uporabljal tole: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bitwize10.supersimpleshoppinglist

Imaš pa še variante s sinhronizacijo med napravami. Tako, da lahko ženi pošlješ v trgovino na seznam, da ti prinese še en six-pack.. :)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Živijo,mogoče kdo ve ,če obstaja kakšna aplikacija beležke,kjer se lahko zaznamek v njej recimo-nakupi prilepi na
prvo stran telefona.Iščem,vendar če nisem našel.Hvala
Že leta uporabljam Color Note, ki poleg ostalega omogoča tudi widget, ki ti seznam prilepi na prvo stran. Tako imam jez prilepljen seznam z uporabniškimi imeni in gesli, ki je seveda še dodatno zaščiten z geslom.
 

wapiti

Pripravnik
12. mar 2015
30
0
6
Iz Vibera želim poslati sliko na npr. sms. In ko kliknem share imam bolj malo izbire. Kje je fora, morda kdo ve? Sem viber na novo namestil, pa ni pomagalo.

viber_image_2019-12-27_13-23-06.jpg
 

wapiti

Pripravnik
12. mar 2015
30
0
6
Ja, kontakti so noter. In v drugih aplikacijah imam pod share ogromno drugih opcij. Le v vibru ne
 

ptil

Pripravnik
11. jun 2012
364
15
18
Kaj priporočate za mail app, da podpira več accountov/email naslovov in se da customizirati npr. podpise, barvo ipd. glede na account? Sicer sem uporabljal K9mail, ampak mi je postal nekako clunky in si mislim, da je mogoče čas za kaj bolj modernega.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
573
19
18
Kaj priporočate za mail app, da podpira več accountov/email naslovov in se da customizirati npr. podpise, barvo ipd. glede na account? Sicer sem uporabljal K9mail, ampak mi je postal nekako clunky in si mislim, da je mogoče čas za kaj bolj modernega.
AquaMailPro
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
+1
Edini app, ki me spremlja že letaaaa, lahko rečem samo hvala Vasilyev Kostya za app. Res sem se bal, da bo šlo navzdol, ko ga je kupil Mobi Systems, ampak se app še vedno odlično drži.
Saj je verjetno še kar nekaj dobrih email appov, ampak ta je res nostop v top ligi. Kar mi je pa najbolj všeč, da imaš že na naslovni strani pregled nad računi (vsak v svoji barvi po izbiri) in ni potrebe po dodatnem klikanju ali uporabi "all accounts".
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.161
3.183
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Kaj priporočate za mail app, da podpira več accountov/email naslovov in se da customizirati npr. podpise, barvo ipd. glede na account? Sicer sem uporabljal K9mail, ampak mi je postal nekako clunky in si mislim, da je mogoče čas za kaj bolj modernega.

Ah, jaz imam to kar na gmailu...
Dodam account(e) in njihove posebnosti (kot si napisal - slika, barva, podpis...), pa je mir...
Dela...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gamero