Uporabni programi za PPC + opis + slike

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
A ve kdo za kak progi, da mu lahko za Wi-Fi omrežja določiš, da kakega ignorira? Na živce mi gre, doma se mi včasih samodejno poveže na mojega, včasih pa ne in mi ponuja še od sosedov (te bi skenslal za vedno).
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
sicer čisto prepost programček, ki sem ga napisal sam, ampak mogoče bo komu prišel prav..na hitro si lahko izračunate porabo in preverite najnovejše cene goriv v Sloveniji

prirejen je za Samsung Omnio

screenshotldd.jpg
 

Priponke

  • 790673-Poraba.CAB
    20 KB · Ogledi: 825

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
Visual Studio+windows mobile 6 SDK..drugač pa delamo zdej en program ki je v bistvu prilagojen google maps, ki omogoča še nekatere dodatne funkcionalnosti, naprimer pošiljanje zemljevida oz. trenutne lokacije po sms, mms ali pa emailu, bazo gostiln, kinodvoran, itd, ki se nahajajo blizu trenutnega položaja (podobno kot ima garmin), itd..bom objavu tukaj gor ko bo fertik
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Ali je samo za trenutno porabo ali pa ti lahko jo izračuna za daljši čas uporabe?
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
za zdaj je samo za trenutno porabo, ker sem ga čisto na hitro naredu bolj za lastno rabo
smile-1.gif
enkrat ko bo pa čas, bom pa še malo dodelal, tako da se bo lahko vodila tudi neka evidenca
 

Jarovit

Pripravnik
7. sep 2007
105
1
18
Imel sem programček s katerim sem lahko uporabljal tipkovnico računalnika za pisanje na PDA, ko je bil tal povezan z računalnikom, pa sem ga pomotoma zbrisal. Ker ne vem kako se je imenoval ga sedaj ne morem najti. Prosim za pomoč.
 

Jarovit

Pripravnik
7. sep 2007
105
1
18
Citat:
Uporabnik Jarovit pravi:
Imel sem programček s katerim sem lahko uporabljal tipkovnico računalnika za pisanje na PDA, ko je bil tal povezan z računalnikom, pa sem ga pomotoma zbrisal. Ker ne vem kako se je imenoval ga sedaj ne morem najti. Prosim za pomoč.

TNX
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
SleepSense

Program deluje na principu BIO alarma. Telefon položite na posteljo poleg zglavnika in potem glede na premikaje telesa izračuna vaš cikel spanja in vas zbudi takrat, ko je zbujanje najmanj "boleče" (Pozor: lahko vas zbudi tudi do 30 minut pred nastavljenim časom).

Potrebeujete telefon z g-senzorjem.
 
Nazadnje urejeno:

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.596
67
48
Ta način bujenja vsebuje tudi SPB Time. Sprobano in zame popolnoma neuporabno. Da zaženem med spanjem telefon za par 100E na tla - ni šans. Deluje pa tako : pol ure pred nastavljeno uro bujenja se aktivira delovanje. Potem tipa v kakšnem statusu spanja si, primeno temu na 10 minut aktivira bolj ali manj nežno (pol)prebujanje. Če je pravi status te zbudi takoj, sicer te na zbujanje pripravlja. Res je, da si sam nastaviš zvoke posameznih faz, vendar to ni prijetno. Te na pol zbudi in zaspiš nazaj - potem pa te na polno useka.
Pogojno uporabno je samo za tiste, ki parkrat poklopijo uro, preden vstanejo.

LP
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Spb time ne zazna statusa spanja ampak vedno uporablja nastavitve, ki si jih ti vnesel. Kar je isto ko navadna budilka, samo pač budi postopoma.
 

kinte

Zelenc'
25. dec 2007
29
0
1
Iščem program kot je step counter za nokio . Dobil sem ga na nokia spletni strani za samsung omnia 2 ga pa ne najdem.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
ksz. Lahko kdo predlaga kak pameten program za nadzor porabe pri prenosu podatkov pa da bi opozoril ko se približaš limitu. Zdaj bo treba pazit... Pa da bi se čim bolj integrilral v SPB mobile shell 3.5 in ne bi zahteval nobenega posega uporabnika ob kakšnem reboout ali kaj takega...

Kaj pa za alarm priporočate kaj drugega kot SPB time?