Uporabni programi za Android + opis + slike

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Kdo od vas uporablja program Signal za pošiljanje SMS,MMS in klicanje.I
Imam nastavljenega v androidu za privzeti program. Opažam pa, da tisti ki ga nimajo naloženega v telefonu ne dobijo vedno SMS,MMS sporočilo.
Ima še kdo take težave?
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Kdo od vas uporablja program Signal za pošiljanje SMS,MMS in klicanje.I
Imam nastavljenega v androidu za privzeti program. Opažam pa, da tisti ki ga nimajo naloženega v telefonu ne dobijo vedno SMS,MMS sporočilo.
Ima še kdo take težave?
Signal uporablja end-to-end enkripcijo in jasno, da SMS-a in MMS-a ne dobi tisti, ki Signala nima nameščenega, ker tega sporočila ne bi mogel dešifrirati. Enako enkripcijo uporablajta Viber in WhatsApp, ki sta precej bolj razširjena kot Signal.
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Signal uporablja end-to-end enkripcijo in jasno, da SMS-a in MMS-a ne dobi tisti, ki Signala nima nameščenega, ker tega sporočila ne bi mogel dešifrirati. Enako enkripcijo uporablajta Viber in WhatsApp, ki sta precej bolj razširjena kot Signal.
Jap res je to, ne razumem pa, zakaj pa nekateri SMS,MMS gredo skozi tudi če dotični nima Signala, drugi pa ne.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Pa malo odveč so njihove reklame, ki kar tako pridejo v moj SMS predal. Sodelavec sicer uporablja Signal. Ampak z njim nisem komuniciral preko Signala, on tudi ni vabila pošiljal, pa sem vseeno dobil nek Signalov Spam SMS, ki je vabil k storitvi.
 

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
No moram reči, da nikoli nisem dobil nobene reklame za Signal, ko še nisem bil njihov uporabnik.
Sem zaenkrat zadovoljen, edino zgoraj opisano me moti.
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
A obstaja kakšna aplikacija v androidu, kjer bi si lahko zakljenil položaj bližnjic. Moja mama 70+ je tako nerodna s tem, da si zmeraj bližnice prestavi, si jih zbriše itd... Ubistvu bi si moral zakleniti celo namizje
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Drži, vsaj pri meni lahko držiš prst na ekranu dve sekundi oz greš v home screen settings, kjer obkljukaš oz potegneš gumbek za lock home screen layout.
 

Mr_NO

Majstr
18. avg 2007
1.348
243
63
Drži da je to v nastavitvah namizja ampak za starejšo osebo je bolje, da ima le par velikih ikon na namizju: klici, imenik, sporočila, slike naprimer.
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Sori, ce je ze bilo...

Kaksen predlog glede aplikacije, kjer nastavis, kdaj se prižge in ugasne wifi, data, Bluetooth..?

Kaj pa app za snemanje klicev?

Thanks...
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Kaksen predlog glede aplikacije, kjer nastavis, kdaj se prižge in ugasne wifi, data, Bluetooth..?

Automate
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
jaz uporabljam MacroDroid in je super, ker lahko nastavljas tudi evente pri katerih se kaj prozi. Tak imam naprimer, ko se telefon poveze na bluetooth v avtu avtomatsko starta nekatere aplikacije, media zvok da na glas ipd. Super zadeva