Uporabni programi za Android + opis + slike

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
A je to potem opcija, da naložiš na tablico vgrajeno v avtu in imaš kot bi imel v avtu vgrajen Android Auto?

Dejansko še vedno nimam neke pametne rešitve. Trenutno uporabljam Auto mate, ki je zelo podoben temu na videu. Toda radi bi imel rešitev kot je pravi android auto: v avto vgrajena tablica, preko bt povezana na avtoinštalacijo in ko pridem s telefonom v avto, lahko koristim prenos podatkov od telefona, preko tablice upravljat klice na telefonu, ki je v žepu in seveda uporabljat navigacijo in media player...
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Obujam svoje vprašanje, ki sem ga v tej temi postavil pred časom.
smile-1.gif


Citat:
Uporabnik Ledenko pravi:
A v Androidu obstaja kej (kot nastavitev ali pa kot aplikacija), da bi pri klicočem vedel, ali gre za klic na mojo številko ali gre za preusmerjen klic? Na WP-ju je ob klicu bila ikonca za preusmerjen klic, tu na Androidu (vsaj v osnovi) tega ni.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Ne vem, če je že kdaj kdo to vprašal niti ali je izvedljivo. Primer: recimo, da imam privat soliden Android telefon Galaxy Alpha. Za službenega pa dobim osnovnega Samsunga, ki pa ima Bluetooth. Ker ne želim delat preusmeritve ali obstaja app, ki bi ga inštaliral na Alpho, jo sparil z osnovnim Samsungom in ko tja dobim klic, ga preko BT poberem na Alpho. Čisto tako me zanima, bi to šlo?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
To sem že tudi jaz malo raziskoval in obupal. Jaz imam pa v avtu vgrajen telefon z androidom in bt avtoinštalacijo. Pa ne vem kako bi naredil, da bi imel primarni telefon v žepu in ga preko bt povezal na tistega v avtu in (preko bt avtionštalacije) prožil klice s telefonom v avtu...
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Katera aplikacija (free) bi najbolj nadomestila namizni Photoshop v smislu layerjev, mixanja slik urejanja itd... hvala!
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Ne vem, če je že kdaj kdo to vprašal niti ali je izvedljivo. Primer: recimo, da imam privat soliden Android telefon Galaxy Alpha. Za službenega pa dobim osnovnega Samsunga, ki pa ima Bluetooth. Ker ne želim delat preusmeritve ali obstaja app, ki bi ga inštaliral na Alpho, jo sparil z osnovnim Samsungom in ko tja dobim klic, ga preko BT poberem na Alpho. Čisto tako me zanima, bi to šlo?
Obupal
uf-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Kaj pa neka preprosta aplikacija za risanje na fotografije, recimo da s prstom obkrožiš nekaj na sliki, narišeš puščico gor, v stilu nekega 'Slikarja'. Samsung je mislim, da imel eno svojo aplikacijo gori, Sony pa nima, pa bi kdaj prav prišlo.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Katera aplikacija (free) bi najbolj nadomestila namizni Photoshop v smislu layerjev, mixanja slik urejanja itd... hvala!

sam je nisem našel. Sem tudi tudi točno to iskal. Tko imam potem par aplikacij in pač miksam med njimi...
Snapseed je super aplikacija, samo še vedno daleč od photoshopa.
 

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
771
34
28
Katero aplikacijo priporočate za back up telefona, kot so imenik, nastavitve, namizja, aplikacije in ostale bedarije. Slike in to grej tako na spominsko kartico. Prej sem uporabljal original LG aplikacijo a po updejtu ni več uporabna

Hvala
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.398
4.395
113
49
Na sončni strani ALP
gugl...



slike gredo direkt v oblak, stiki tudi (jih imam enake za gmail), aplikacije pa tudi sam prenese kar si imel nameščeno.
edino nastavitve namizja, zvonenja in podobne pizdarije si moraš sam nastavit.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Jaz za backup aplikacij uporabljam Titanium backup, sicer pa vsake toliko naredim kar full backup (nandroid backup) iz TWRP-ja, pa je.
 

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
Iščem task launcher app, ki bi znal na osnovi prejetega sms-a z predefinirane št. s predefinirano vsebino (ali kako drugače na daljavo z druge gsm android naprave) zagnati klic in ga koncati po 10sek.

Hvala!