Uporabni programi za Android + opis + slike

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jst nisem nikoli imel tega za lock screen. sploh ne vem kako se to nastavi:)
v appu pa je res en kup bližnjic do novih appov, to je pa vse, kar je "zasvinjano" pri meni.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Lockscreen res ni več po defaultu, samo še vedno pa teži z nekim pregledom aplikacij, groznim home screenom, pa malo sem izgubil zaupanje vanj. Ga imam tudi jaz še vedno zaradi bogatih funkcij
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Ideja uporabit tablico kot sekundarni monitor pa kdaj na terenu ni slaba
smile-1.gif


A obstaja kakšna pametna rešitev za sharat screen enega telefona z drugim? Recimo mama ne zna nekaj nastavit na telefonu, pa da bi ja lahko videl in upravljal njen telefon preko svojega...
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Jaz imam tudi podoben problem.Preden pridem domov imam v bližini unifi,telefon se poveže nanj toda ko pridem domov je ta signal še vedno toliko močan(čeprav slabši od domačega) ne preklopi pa avtomatsko na domačega.Kako to uredit s kakšno aplikacijo nastavitvami?da bi mi ko pridem domov avtomatsko preklopilo na moj domači Wifi,unifi ne bi rad izklapljal ker večkrat zunaj kje pride prav da se poveže nanj.
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.seah0rse.swififree
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kman.WifiManager
sprobaj in sporoči
wink-1.gif


ali pa s kakim taskerjem, ko prideš ob 16h domov, se ti wifi izklopi in vklopi, in se ti bo potem sam povezal na boljši signal. ne bo pa delalo, za kake vmesne ure.
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Jaz imam tudi podoben problem.Preden pridem domov imam v bližini unifi,telefon se poveže nanj toda ko pridem domov je ta signal še vedno toliko močan(čeprav slabši od domačega) ne preklopi pa avtomatsko na domačega.Kako to uredit s kakšno aplikacijo nastavitvami?da bi mi ko pridem domov avtomatsko preklopilo na moj domači Wifi,unifi ne bi rad izklapljal ker večkrat zunaj kje pride prav da se poveže nanj.
No jaz bom to aplikacijo,ki jo je predlagal Fusion kar pohvalil
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.seah0rse.swififree
Hvala.5*
No po daljšem testiranju sem ugotovil, da ni nekih izboljšav s temi aplikacijami. Problem ostaja. Wifi s slabšim signalom ne preklopi na boljšega. Včasih ja včasih ne včasih potem raje ročno preklopim, tudi na mobilne ne preklopi čeprav je boljši signal. Tako da če kdo pozna kakšno rešitev aplikacijo se priporočam.
Kdo ve za kakšno dobro podobno aplikacijo, ki bi v slučaju slabega wifi signala avtomatsko preklopila na mobilne. Privzeta aplikacija te naloge ne opravlja dobro. Kljub slabemu wifi signalu še vedno ne preklopi meni dovolj hitro(na drugi boljši wifi signal in tudi ne) na mobilne.Dobro bi bilo, da bi lahko v nastavitvah določil kdaj-pri kateri moči signala ti preklopi na mobilne.
 

tic

Pripravnik
31. avg 2007
311
0
18
A obstaja morda kaksna app, ki bi ti nastavila ozadje crno in crke bele. Recimo ko si v chromu.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Kako bi spravil programa iz notranjega spomina na kartico? Mislim tiste programe, ki jih android noče prenesti.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Zadnje dni imam problem z aplikacijo Gmail. Problem je, da mi v meniju piše, da imam recimo 1 neprebran mail, pri vsiljeni pošti pa recimo 3. Mail vidim, ko kliknem pa na vsiljeno pošto, pa javi, da tu ni ničesar. Na pcju seveda so. Problem je, da tako na telefonu ne morem preverit ali gre res za vsiljeno pošto ali je kaj pomembnega slučajno tja padlo, moram potem vedno na pc. Kakšna ideja? Hvala.
 

veso007

Pripravnik
20. jan 2009
68
1
8
Pozdravljeni...
Zanima me ali je možno omejiti določene vsebine na youtube?
Mogoče obstaja kakšna aplikacija da bi to omogočala?
Naprimer otrok brska po tablici in seveda po youtubu... med brskanjem pa naleti na razno razne ''agresivne'' vsebine.
Zdaj me pa zanima kako to omejiti da se ne da več odpreti takih vsebin?
Za bilo kakšno pomoč se vam zahvaljujem..
Lp
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Iščem enostaven video editor. Ne rabim nekaj polnega efektov in ne vem cesa ampak da lahko preprosto kak s telefonom narejen video odrezem, kak del izrezem ali pa ga zmanjsam. Rotacija je bonus, ni pa nujno.

Sem jih probal par pa nisem nasel funkcj med oglasi in se mi je zdelo kot da sem na iphonu...
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Kdo ve za kakšno dobro podobno aplikacijo, ki bi v slučaju slabega wifi signala avtomatsko preklopila na mobilne. Privzeta aplikacija te naloge ne opravlja dobro. Kljub slabemu wifi signalu še vedno ne preklopi meni dovolj hitro(na drugi boljši wifi signal in tudi ne) na mobilne.Dobro bi bilo, da bi lahko v nastavitvah določil kdaj-pri kateri moči signala ti preklopi na mobilne.

Ne vem če je v vseh android verzijah, ampak pri meni (Cyanogenmod 13) v nastavitvah pod Developer options imaš opcijo "Aggressive Wi-Fi to Cellular handover" ki ti naredi ravno to kar želiš. Mal pobrskaj po guglu za to opcijo. Upam, da kaj pametnega najdeš.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Iščem enostaven video editor. Ne rabim nekaj polnega efektov in ne vem cesa ampak da lahko preprosto kak s telefonom narejen video odrezem, kak del izrezem ali pa ga zmanjsam. Rotacija je bonus, ni pa nujno.

Sem jih probal par pa nisem nasel funkcj med oglasi in se mi je zdelo kot da sem na iphonu...

Izkušenj nimam z nobenim...
Upam, da so prenesli kaj znanja s pc-jev
smile-1.gif
Adobe Premier https://play.google.com/store/apps/details?id=com.adobe.premiereclip

Brezlačno brez reklam bo kr težko.
Za tega sem velikokrat videl logo v raznih videjih. Če ga kupiš, odstrani logo
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.quvideo.xiaoying.pro
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik KarEn pravi:
Ne vem če je v vseh android verzijah, ampak pri meni (Cyanogenmod 13) v nastavitvah pod Developer options imaš opcijo "Aggressive Wi-Fi to Cellular handover" ki ti naredi ravno to kar želiš. Mal pobrskaj po guglu za to opcijo. Upam, da kaj pametnega najdeš.
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Privzeta aplikacija te naloge ne opravlja dobro.
Hvala. Tudi sam imam možnost te nastavitve-opcije. Toda kot sem napisal ta naloge ne opravlja ravno najbolje zato iščem alternativo.