Upgrade G Suite legacy free edition

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Zdravo,

imam račun na googlu za maile preko svoje domene (personal use), sedaj pa so spreminjali politiko iz G Suit v Google workspace. In ker sem pozabil poklikati do 1.avgust da bi uporabljal še naprej fee G Suit, sedaj ne more več izbrati te opcije, lahko izberem samo en izmed plačljivih paketov.

Je imel še kdo podobo težavo? Se da to še rešit?

hvala!
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.980
9.094
113
39
MB
nimamo podobnih težav ker so gnjavili zadnje leto in smo popizdili in pravočasno rešili :)
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Se vedno se da… nekje se skriva opcija, da oznacis, da gre za “private use” … Jaz sem en racun pozabil poklikat, pa mi ga je uspelo spremeniti 2. avgusta v brezplacnega… Zal pa ne znam tocno povedati, kako to gre…

1660659435607.png
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.830
727
113
www.jernej.org
Ampak pri tebi piše "Google Workspace Business Starter". Pri meni (sem zadevo aktiviral pravočasno) piše "G Suite legacy".

Imam občutek, da so te migrirali na nov subscription model in imaš 12 mesecev brezplačno (kot je pisalo v mailih).

In 2020, we introduced —Google Workspace— and tailored our offerings to provide more options to fit our customers’ needs. Google Workspace includes all the features you already use, plus several new capabilities including more storage, increased security, 24/7 support, and more.

Upgrading from your G Suite legacy free edition to Google Workspace will only take you a few short steps and is not disruptive to your end-users. To support you in this transition, you will have discount options for 12 months after July 1, 2022.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Mozno... na drugih racunih res pise, da gre za G Suite legacy ...

Notification_Center.jpg


Tistega zgoraj sem uporabil enkrat, ko je mail server crknil, da se niso maili izgubljali :) ... in tudi, ce bo propadel, ne bo nic narobe :) ...