Umrl Zidar

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.324
5.844
113
pri taščici
Kdo ve...?
Ampak na koncu....slava mu. Marsikdo ki danes serje po njem, bi mu v zlatih casih jajca polizal samo da bi bil zraven. Marsikdo pa jih je
Veliko več bi jih lizalo če bi danes SCT se bil ali če bi on pravi čas spustil vajeti in bi ga kdo drug potopil. Pa čeprav slamnati lastnik. Kot recimo konkurenco, kjer človeka trepljamo po rami kot enega izmed najbogatejših Slovencev, hkrati pa vecini ni jasno da je do tega denarja prišel tako da smo dali Slovenci ( tudi zaradi njega) 5mrd v banke in da je kreator zgodbe v stilu žalostnega konec v stilu SCT.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zoom

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Ko smo ravno pri gradbenikih. Saj ni čudno da je tako kot je, če pa še enega navadnega korožišča pri nas v MB pri Qlandii ne zmorejo dokončati v terminu, ki so si ga sami določili. Iz datuma dokončanja 15.6 so sedaj prišli na 1.7.2021.
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ko smo ravno pri gradbenikih. Saj ni čudno da je tako kot je, če pa še enega navadnega korožišča pri nas v MB pri Qlandii ne zmorejo dokončati v terminu, ki so si ga sami določili. Iz datuma dokončanja 15.6 so sedaj prišli na 1.7.2021.
Prej jih je dež, zdaj pa vročina. ;)
 
  • Haha
Reactions: Hanzi

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.680
6.241
113
Ko smo ravno pri gradbenikih. Saj ni čudno da je tako kot je, če pa še enega navadnega korožišča pri nas v MB pri Qlandii ne zmorejo dokončati v terminu, ki so si ga sami določili. Iz datuma dokončanja 15.6 so sedaj prišli na 1.7.2021.
Ja ker so si tudi sami dolocili koliko dni bo dezevalo. Strokovnjak
 
  • Všeč mi je
Reactions: alkoholik

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.151
2.332
113
v lokalni ostariji
Kake izgovore vse imate. Še čudno da v GB sploh kaj gradijo glede nato, da je deževen skoraj vsaki dan.
V angliji kar trajajo projekti... Se vleče zaradi dežja. Ampak ni glih vsak dan deževen. Letos je bilo dejansko ogromno dežja. Pridi enkrat delat v dež in vgrajevat razmočen material pa da te vidim...

Kar se tiće zidarja,.zanimivo da je pokopan na 2h koncih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
V angliji kar trajajo projekti... Se vleče zaradi dežja. Ampak ni glih vsak dan deževen. Letos je bilo dejansko ogromno dežja. Pridi enkrat delat v dež in vgrajevat razmočen material pa da te vidim...

Kar se tiće zidarja,.zanimivo da je pokopan na 2h koncih.
No sedaj so podaljšali celo na 1.9.2021. Glede nato, da je Junij bil med najbolj suhimi v zgodovini, me zanima kakšna opravičila boste sedaj našli. Prej ste jih opravičevali z dežjem. Upam, da niso pri rekonstrukciji krožišča naleteli na kakšno rimsko grobišče:evil:. Enega navadnega krožišča si naši gradbeniki ne znajo splanirat:bonk:
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.680
6.241
113
No sedaj so podaljšali celo na 1.9.2021. Glede nato, da je Junij bil med najbolj suhimi v zgodovini, me zanima kakšna opravičila boste sedaj našli. Prej ste jih opravičevali z dežjem. Upam, da niso pri rekonstrukciji krožišča naleteli na kakšno rimsko grobišče:evil:. Enega navadnega krožišča si naši gradbeniki ne znajo splanirat:bonk:
Vazno da jim folk iz neproftnih stanovanj pametuje kako je treba delat. Prim lopato in pojdi pomagat, bo prej narejeno
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Ko zmanjka pametnih argumentov je problem moje neprofitno stanovanje. Res ste si bogi. Sicer, pa ne vem zakaj bi jim jaz pomagal? Saj so si sami določali datume. Jim jih nisem jaz.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Sem te čakal cappy. Pač ne moreš držat gobca, ko je govora o meni. Se mi prav smiliš. Vidim, da ocenjeujete ljudi glede na nepremičnine, ki jih ima v lasti. Še dobro, da je to zgolj Alter.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
naj se ti ne smilim, zaenkrat mi še ni treba nikogar nategovat tako kot tebi.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Sem ti že povedal, da nobenega ne nategujem. Ampak bedakom kot si ti, je to pač težko razumeti. Ti si pač nekaj več, vaše veličanstvo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
kaj nisi bil ti ravno tisti ki je večkrat po forumu prosil za lepšo komunikacijo?

ajajajajajaj, spet hinaviš? :valjamse:
zgled pa tak...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.680
6.241
113
Ko zmanjka pametnih argumentov je problem moje neprofitno stanovanje. Res ste si bogi. Sicer, pa ne vem zakaj bi jim jaz pomagal? Saj so si sami določali datume. Jim jih nisem jaz.
Ne ni problem, sam morda je casa za to da se zacnes s svojimi stvarmi ukvarjat in pustis ljudi, ki na 30+ stopinjah delajo, da v miru opravijo svoje delo.

Dans serjes ker so si rok podaljsali, cez pol leta te bo pa motilo ker bo narebren asfalt.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Ne ni problem, sam morda je casa za to da se zacnes s svojimi stvarmi ukvarjat in pustis ljudi, ki na 30+ stopinjah delajo, da v miru opravijo svoje delo.

Dans serjes ker so si rok podaljsali, cez pol leta te bo pa motilo ker bo narebren asfalt.
Ja in? Kaj ni to naš davkoplačevalski denar? Kaj niso vedeli, da so v poletnih časih temperature okoli 30°C? Saj niso krivi tisti reveži, ki delajo. Oni ne postavljajo datumov. Kriva je slaba organizacija oz. neznanje naših gradbenih firm. Če se vam v JU zdijo taki termini OK, potem ni čudno, da je vse qrcu. Podaljšat čas izgradnje enega navadnega krožišča iz 15.6 na 1.9.2021. Lepo te prosim.
 
Nazadnje urejeno: