Umrl Zidar

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.104
3.397
113
...in nekdo, ki je uničil življenja mnogih družin SCT-jevih podizvajalcev in tudi svojih sodelavcev.
Aroganten, primitiven in brezobrazen nasilnež.
Ampak nič ni s sabo odnesel :evil: .
.
Bo zanimivo, če/kaj bodo dediči našli na njegovih računih v Švici.
Spodbilo bi se, da FURS pristavi svoj lonček.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.923
4.979
113
In razblinil je moje sanje. Njegov moto je bil, če nisi obogatel do 40tih ne boš nikoli. Otišla so moja leta...
 
  • Všeč mi je
Reactions: blazek33

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.320
5.842
113
pri taščici
Če bi se pred 20 leti upokojil in nehal s svojim diktatorstvom v gradbeništvu bi mogoče nekaj več ljudi svečko prižgal.
Tako pa ja, ze kot otrok je bil ""navihan" po vojni, po poroki z hčerko politika pa so se mu odprle še druga vrata....
Mogoče pa ni bil pripravljen na tranzicijo in je dobil v gradbeništvu nelojalno konkurenco ki je mu je postala tajkunska konkurenca po zaslugi privatizacije slovenskih gradbenih podjetij, kar je potem privedlo do zloma gradbenistva okoli leta 2010.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Če bi se pred 20 leti upokojil in nehal s svojim diktatorstvom v gradbeništvu bi mogoče nekaj več ljudi svečko prižgal.
Tako pa ja, ze kot otrok je bil ""navihan" po vojni, po poroki z hčerko politika pa so se mu odprle še druga vrata....
Mogoče pa ni bil pripravljen na tranzicijo in je dobil v gradbeništvu nelojalno konkurenco ki je mu je postala tajkunska konkurenca po zaslugi privatizacije slovenskih gradbenih podjetij, kar je potem privedlo do zloma gradbenistva okoli leta 2010.
hčerko katerega politika?
 

zoom

Fizikalc
14. maj 2014
635
211
43
Aja mogoče kdo ve.... Kolk stane da te papež osebno sprejme?
1km avtoceste, več?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.392
113
Večina nas skoraj vsak dan uporablja kaj, kjer je on sodeloval zraven. Znal je tudi deliti, tako da so ga imeli politiki z vseh strani radi.

Ko je zmanjkalo velikih projektov in se z Gadafijem ni izšlo, se je pričel propad.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Ja, nedvomno, SCT je imel vse našteto. Kakšni so bili interesi, da so to razje..., ne vem, imam premalo znanj.

Zaposleni v SCT-ju so si na veliko pomagali z resursi tega podjetja za gradnjo hiš, vikendov, takšnih in drugačnih cest ipd.

Očitno so znali zadovoljiti različne okuse.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.679
6.237
113
Ja, nedvomno, SCT je imel vse našteto. Kakšni so bili interesi, da so to razje..., ne vem, imam premalo znanj.

Zaposleni v SCT-ju so si na veliko pomagali z resursi tega podjetja za gradnjo hiš, vikendov, takšnih in drugačnih cest ipd.

Očitno so znali zadovoljiti različne okuse.
To le delno drzi. Odvisno je od cloveka - al krades al pa ne. Poznam tipa ki je bil sef za asfalt v SCT pa se danes nima asfalta do hise.

Sej je danes isto...delavci cez vikende fusajo z opremo deodajalca. Nekateri delodajalci to dovolijo nekateri pa pc ne vedo
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Seveda, ne velja za vse. Tudi mi nimamo vikendice niti asfaltne ceste, zato, ker je moj oče delal v SCT-ju. Je pa bila dosti znana praksa, vključno z razno raznimi reprezentancami, ki jih je podjetje blagovoljilo financirati.

Predvsem je sporen material, ki je zgubil sledljivost.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.216
4.700
113
Meni ni bilo povsem jasno, zakaj so gradbena podjetja vrgli v stečaj, namesto da bi zmanjšali število zaposlenih, odprodali del osnovnih sredstev v času gradbene krize in manjka projektov. Kje je bil razlog? Je bilo daleč premalo lastnih sredstev in vsa oprema na kredo? Se je preveč pretakal denar ven? Je bil vzrok v ukvarjanju s projekti, kjer niso bili izvajalci, temveč tudi lastniki in potem ni bilo iz ogromnega zaslužka nič?