Umrl je Sašo Hribar

jello

Guru
22. sep 2008
9.700
3.581
113
Saj je sam rekel, tam kjer je so mucki in drevesa. Slika, zvok in vonj kleti ne nese do tja.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.759
6.357
113
Hočem naredit spisek za poslušanje oddaj kjer se je norčeval iz Kučana pa Goloba... pa mi servirate samo Zemljariča pa Tino ine neke drugokategornike s cameo vlogami "zmagovalcev"...
Tako sem še vedno sem brez liste.
Zadnja ki se je spomnim je ko se pogovarjata jerovsek in golob in golob prvo popeni da je grdo da pisejo da vlada dela slabo. “Ker ne mores narediti nekaj narobe, ce nisi storil nic” itd… in pol razlozi da so marsikaj obljubili ampak da niso nicesar naredili in da kdor nic ne dela da pc ne more delat napak. Nadaljuje se pa s pritozevanjem da odkar so te nutrije na tapeti, da jih ima polno stanovanje in da je vladno letalo crknilo ker so nutrije kable pogrizle… “…in pridem domov dam glavo na pouster…in ni pouster ampak nutrija…”
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.863
3.889
113
No dejstvo je da so bili liki ki jih je imel Hribar zadnje obdobje več ali manj "desničarski" (recimo samo JJ in pa Rode kot primer, sta bila kar pogosta lika v oddajah in je po njih tudi najbolj "poznan"), kar pa ne spremeni tega da je bil radio gaga dokaj "politično" uravnotežen. Kučan je bil en čas skoraj vsako oddajo na tapeti, mislim da ga je imitiral Artač. Na splošno pa teme nikoli niso drezale direkt na politično sceno, ampak so bile dokaj apolitične oz. dejansko so bile vedno četudi politično vseeno združevalne. Sam se recimo spomnem ene ko sta skupaj Kučan in JJ prala prašičja čreva, čas kolin pa to ... težko bi rekel da je nek lik bil bolj negativno/pozitivno povdarjen, vse skupaj pa je bila vseeeno politična satira oz. odziv na aktualno politiko (analogija "pranja črev" in naše leve-desne politike).
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.759
6.357
113
Prej je kucana imitiral godler dokler je se bil del ekipe…

pa 15 let nazaj so enkrat peli belo snezinko, se drnovsek je bil zraven itd…
 
  • Všeč mi je
Reactions: Utisevalec

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
498
63
Se pa vidi, da v dopoldanskih urah (tam nekje od 9.ure naprej, ker pred tem še spite) pa vse do 16h pišete sami levaki, desničarji pa začnejo pisat od 16h naprej. Seveda prej ne morejo, ker so po službah :valjamse:

Jordan Peterson je enkrat fajn rekel, da se je levičarskih protestnikov in anarhistov znebil tako, da je pričel imeti svoja predavanja ob 8.uri. Takrat ni bilo nikogar na protest, ker so še vsi spančkali :aplauz:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.494
5.486
113
Na prejšnjih stranem sem vam nalepil tri uravnotežene YouTube posnetke, v enem je tudi "murglškrat".

Vsak je prišel na vrsto. Naprimer pogovor med Urško in Šarcem v Banda levičarska:


Tanja Fajon, Pogreb vladnih časovnic


Oddaje sicer ne bo več.


»V petek smo še normalno oddelali oddajo. Ob devetih zjutraj me je Sašo poklical po telefonu in mi rekel: 'Kaj je, miško, si zbujen? Sem mislil, da ne boš prišel, ker je bila včeraj Popova promenada.' Po oddaji pa sem čakal na njegov klic, vsak petek me je poklical, da je vprašal, ali je kaj odziva na oddajo. Še vedno čakam na klic. Zdaj bi mu rekel, da je preveč odziva,« je o dnevu, ko je javnost pretresla novica o Hribarjevi smrti, povedal imitator.

V pogovoru z Denisom Avdićem se je spomnil, kako je začel delati za oddajo Radio Ga Ga. »Star sem bil 18 let, štirinajst dni sem imel njegovo telefonsko številko, pa si ga nisem upal poklicati. Na en četrtek sem se le ojunačil, rekel je, naj pridem naslednji dan v studio. Mislil sem, da me bo preizkusil, da bom pogledal, kako oddaja poteka ... Prišel sem tja, vprašal me je, kaj bi Erjavec rekel na to, sem povedal, potem pa je rekel usedi se ... In sem začel. Čeprav sem v prvih oddajah povedal dva ali tri stavke, bil sem res zanič, je on verjel vame, mi dajal priložnosti, pogovarjal se je z mano, klical me je vsak drug dan, me spraševal, ali treniram ... Ne vem, kaj bi počel, če ne bi bilo njega. Bil je genij, ampak najprej je bil človek.«

Imitatorja Pozveka so vprašali o usodi legendarne radijske oddaje Radio Ga Ga in povedal je, da oddaje v taki obliki ni več: »Ker je ne more biti. Ker nima več svojega očeta, sina in svetega duha. Vse to je bil Sašo.«
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.603
8.930
113
Se pa vidi, da v dopoldanskih urah (tam nekje od 9.ure naprej, ker pred tem še spite) pa vse do 16h pišete sami levaki, desničarji pa začnejo pisat od 16h naprej. Seveda prej ne morejo, ker so po službah :valjamse:

Jordan Peterson je enkrat fajn rekel, da se je levičarskih protestnikov in anarhistov znebil tako, da je pričel imeti svoja predavanja ob 8.uri. Takrat ni bilo nikogar na protest, ker so še vsi spančkali :aplauz:
Blodnje so huda stvar. Na tvojem mestu bi šel na pregled.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.759
6.357
113
Ksz

edino kar sem se ze nekaj casa spraseval je: kdaj so zamenjali avizo oddaje in zakaj
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.494
5.486
113
V sezoni 2022/2023 se je po 33 letih uporabe zapletlo pogodbeno razmerje oziroma plačilo za uporabo aviza. V prvi oddaji so se poslovili od njega.

 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
1.950
-1.464
63
Se pa vidi, da v dopoldanskih urah (tam nekje od 9.ure naprej, ker pred tem še spite) pa vse do 16h pišete sami levaki, desničarji pa začnejo pisat od 16h naprej. Seveda prej ne morejo, ker so po službah :valjamse:

Jordan Peterson je enkrat fajn rekel, da se je levičarskih protestnikov in anarhistov znebil tako, da je pričel imeti svoja predavanja ob 8.uri. Takrat ni bilo nikogar na protest, ker so še vsi spančkali :aplauz:
Skoraj si tako smešen kot Sašo, samo nisi. Si pa žaljiv kot bivši pv.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.700
3.581
113
Se pa vidi, da v dopoldanskih urah (tam nekje od 9.ure naprej, ker pred tem še spite) pa vse do 16h pišete sami levaki, desničarji pa začnejo pisat od 16h naprej. Seveda prej ne morejo, ker so po službah :valjamse:

Jordan Peterson je enkrat fajn rekel, da se je levičarskih protestnikov in anarhistov znebil tako, da je pričel imeti svoja predavanja ob 8.uri. Takrat ni bilo nikogar na protest, ker so še vsi spančkali :aplauz:
Šur. Zato se je gaga začel po deseti. Brihtol.

Za petersona verjamem da si stal v vrsti. In da ti sploh ni bilo nerodno.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.143
945
113
Emona / Carnium
užaljen je lahko samo tak človek, ki tut sam potihoma verjame žaljivki... morda tut sam verjameš glede na to da si ranjen u srčku?
Struktura tvoje retorike, tehnično gledano: Navedba laži (v najboljšem primeru polresnice ali osebnega prepričanja) kot dejstva, na osnovi katerega temelji hitro bližajoča se zbadljivka (v najslabšem primeru žalitev) ali več njih.
Pogosto sledi drugi nivo argumentacije, izven konteksta aktualne téme (v najboljšem primeru celo izven konteksta uporabljenega argumenta), ki služi čustvenemu zadoščenju in utrjevanju prepričanja, da si nekaj več.

Tako, človeško pa bi sklenil: "Sram te bodi!"


Sašo Hribar, slava ti in hvala!

 
  • Všeč mi je
Reactions: mr_

netko

Guru
25. jul 2007
6.748
2.102
113
Izrazil je samo svoje mnenje, da ni šlo za vojno ampak spopad, vsak naj si misli svoje o tem, ne spremeni pa to dejstva, da se je šel takoj borit v ta spopad/vojno. Mislim, da je iz njega bolj sekalo razočaranje, da se ni boril za tako državo, kakršno imamo, kjer smo Slovenci skregani med sabo zaradi delitve levi/desni s katero nas vladajoči uspešno peljejo žejne čez vodo… deli in vladaj še kako drži.
Moje mnenje je, da je tudi on eden tistih, ki je to polarizacijo vzpodbujal… njegova satira je bila usmerjena in neusmiljena do ene strani in zelo prijazna do druge…
sem pa imel priloznost z njim biti na avtobusu do budimpeste in bilo je smeha tja in nazaj, takrat (okoli leta 96 mogoce kaksno leto kasneje) njegov humor ni bil tako obseden s politiko in je bil najboljsi mozen sopotnik, ki bi si ga clovek lahko zazelel na nekajurni poti in celem vikendu na hungaroringu
Rip
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.700
3.581
113
Ne vem kdo je tuki brihtol. Nanašal sem se na vaše objave tukaj na forumu, poglej si ure, ne pa na neko kvazi oddajo ki bo šla zdej končno dokončno v pozabo podobno kot studio shitty.

Peterson je car.
Seveda je car. Pritrjuje prav vsaki tvoji blodnji. In povedal ti je da si ogroženi prestrašeni beli moški in ti naštel kdo vse te ogroža. V tejle temi konkretno brezdelni komunisti. In ne pozabi da si na posebni misiji. Da to malo oazo obraniš pred tistimi, ki med 9.00 in 16.00 tipkajo po alterju. Ampak pravi tudi da ne bit polovičar, vojna še ni dobljena, jutri je nova bitka, vzemi dopust, ne moreš ob petih popoldne preganjat tistih ki tipkajo dopoldne (na tej točki pohvalo z brihtolom jemljem nazaj).
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.798
-313
113
Se pa vidi, da v dopoldanskih urah (tam nekje od 9.ure naprej, ker pred tem še spite) pa vse do 16h pišete sami levaki, desničarji pa začnejo pisat od 16h naprej. Seveda prej ne morejo, ker so po službah :valjamse:
Si premlad, lažnjiv ali pa dementen, da ne veš, da so se v komunističnih časih službe začele ob šestih zjutraj, s prihodom desničarjev na oblast, pa se je začetek premaknil na 8 - 9 uro.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.759
6.357
113
Ne vem kdo je tuki brihtol. Nanašal sem se na vaše objave tukaj na forumu, poglej si ure, ne pa na neko kvazi oddajo ki bo šla zdej končno dokončno v pozabo podobno kot studio shitty.

Peterson je car.
Peterson je tudi odvisnik. Tezek. Po vseh pravilih desnice torej izmecek in neproduktiven clan druzbe. Ali pac.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi