Umrl je Sašo Hribar

mistique

Guru
16. jun 2009
13.130
937
113
Emona / Carnium
jest bi se vprašal, no sej se že dolg sprašujem, zakaj noben tak nikol na desno ne zavije...
No pa daj, kot da je to vprašanje temeljno vprašanje...lahko pa ponuja odgovor na vprašanje: kdo pri nas je na desni?

Pa kljub vsemu, lahko naštejmo velike konzervativne humaniste s smislom za humor * ?
Ne mi rečt, da je to Ronald Reagan? Se spomniš kakšne njegove šale? Z izjemo neuspelega atentata ** in nekaj političnih odločitev?

p.s.: se pa tukaj gor marsikdaj nasmejem kakšni dobri pripombi na račun levih favoritov. :zmaga:

* oksirmoron
** disklejmer za tiste z večno prednostjo mnenja (desno pravilo): črn humor.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Jaz mam se v planu pogledat tarco na podlagi tega gaga :)
Bolš da ne. Erika mu je sprintan zakon dala v roke pa rekla, nej ji pokaže kje piše, da tisti k bodo delal solidarnostno soboto ne bodo rabl plačat....pol je pa revež reku, da če bi mu povedal, da bo mogu zakon interpretirat bi se pa prpravu.....Artač niti ni rabu karikirat.... Sam za razliko, ko je to Artač prbil v GA GA je blo smešn, na tarči pa žalostn...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.682
6.242
113
Sem pogledal… edino kar bi mu mogla rect je: gospod mesec, to je zakon. Tak zakon lahko prebere drzavljan. Drzavljani nimajo sluzb za interpretacijo. Odprite in pokazite kje pise. Ker to bodo naredili drzavljani - odprli, prebrali zakon in tega ne bodo nasli.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Enkrat sem gledal , kako so si listke pisal med oddajo. Skratka res bolj ali manj po trenutnem navdihu. In to jim je dobro uspevalo.
Sicer jih zadnje čase nisem redno poslušal, pred desetletjem in dvema sem bolj pogosto jih poslušal
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
Humor s cinizmi in satiro, ne pa z vulgarizmi in žalitvami kot pri kakem Kobalu.
Na najnovejši predstavi Kobal dejansko uporablja grobe žaljivke, v upanju, da se mu bodo gledalci smejali. Sicer ima tudi kar veliko samorefleksije, ko govori o svojem plagiatorstvu in depresiji.
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Ko je Zemljarič razlagal, da ma simptome infarkta, v levi roki ma mravljince, tezko diha, v prsih ga stiska in mu Ifigenija prbije: to bo pa Luskavica! Pa Zemljarič: pa a je to mogoče, zdej pr 82 sem pa Luskavico fasal! :valjamse:
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
lahk zaupaš kaj več o tej predstavi?
Humoristična gledališka predstava Borisa Devetaka in Borisa Kobala, ki prinašata na odrske deske čisto novo predstavo, ki nosi pomenljiv naslov: Pandemenca. Devetaku in Kobalu sta v zadnjih časih nagajali in povzročali težave bodisi pandemija kot demenca... in tako se je zgodila Pandemenca. Sprehod po preteklosti, sedanjosti in prihodnosti z novimi in starimi liki ter čisto novimi skeči, župnik Senica pa bo nagovoril svoje »faraone« s pomenljivo priliko o golobu.
 
Humoristična gledališka predstava Borisa Devetaka in Borisa Kobala, ki prinašata na odrske deske čisto novo predstavo, ki nosi pomenljiv naslov: Pandemenca. Devetaku in Kobalu sta v zadnjih časih nagajali in povzročali težave bodisi pandemija kot demenca... in tako se je zgodila Pandemenca. Sprehod po preteklosti, sedanjosti in prihodnosti z novimi in starimi liki ter čisto novimi skeči, župnik Senica pa bo nagovoril svoje »faraone« s pomenljivo priliko o golobu.

a z Devetakom? sem misil da sam dela to predstavo. Z Devetakom je imel drugače radio poper, ki pa ni bla neki zlo odmevna zadeva, še pred tem so pa skupaj nastopali (kar dolgo, pa ne samo ta dva Borisa, amapk še par drugih) na radiu RAI TRST1 in to kar dolgo. Radioaktivni val je bil kar dolg spremljevalec sobotnih juter, kolikor sem na tekočem ga pa že kako leto in pol, morda dve ni več. pač ni sredstev, vsaj takrat so to tako utemeljevali
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.395
113
1ceb57717ef438859d63.jpeg


3c978aed03963881b3c3f11c07b63eac.jpeg


Sašota smo danes pokopali. Na pokopališču so se sicer širile govorice, da naj bi znani slovenski politik zanj daroval maše, vendar tega nisem mogel preveriti.


 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman