Ugrabljen domačin

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.516
3.027
113
Kot tisti filmčki z neuspelimi ropi in bizarnimi prometnimi nesrečami. Tam se vam pa žrtve ne smilijo?
Filmček? 6 Ur zaprt v prtljažniku ?
Srb savić skrajni radikalni levičarski aktivist na twitterju že joka in tuli na vso moč ko mu je ena napisala da škoda da ni bil on 6 ur zaprt v prtlažnjiku.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.655
14.363
113
Pa dobro, kaj bi ti rad? Link je dokaz da spet!
Ti res nimaš vseh pečk v lubenico prav vpetih.

aEkGgNgW_700w_0.jpg
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ne vem če sm čist poštekal...

OK, profijev ne želi nihče, to razumem. Kaj pa takile "amaterji", to je pa kul?
Če se pa kakšen dedek mal v prtljažniku pelje, pa ni tko hudo, sej se v svojem?
Ne, ni kul, saj sem napisala da jih ne odobravam, kaj šele podpiram.
Kaj so imeli ti neumneži v glavah, mi pa sploh ni jasno.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Upanje v boljšo prihodnost, tako kot praviloma vsi migranti povsod po svetu.

Ležarina v Žermani? Al prodajanje "rolexov" v Italiji?
Lani sem videl v Benetkah, da so zamorci že obupal nad prodajo torbic in zdej samo še fehtajo. Na vsakem vogalu je visel kakšen in bil precej tečen.

Ful boljša prihodnost. Zanje močno dvomim, zase pa vem da ne.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.546
9.229
113
Bil v Benetkah nekaj mesecev nazaj in jih nisem videl fehtat, le prodajali so robo.
Je pa res, da takrat ni bila ravno sezona.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.948
5.475
113

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Hey "izbrisan uporabnik #15304"...a če kot moderator naletim na tvoj izbrisan post ga lahko javno pripopam? :)

Delam štihprobe ker se mi iskreno ne da brat vsega sranja.....trenutno sem na strani 65....tam še nisi bila v tistem dileriju z brisanjem....kdaj se je le ta točno začel da mi olajšaš delo.... :)
O kakšnem brisanju je govora?
Ker mi je moderator nabil tri in več minutni zamik in nisem mogla več sodelovati na forumu, sem zaprosila za zaprtje profila. Kot vidiš so objave ostale, viden namesto uporabnika je pa naziv izbrisan uporabnik št. tainta.
Pa saj si moderator in menda ja poznaš pravila in pogoje na alterju.
Ne vem pa kako je z izbrisanimi sporočili. Uporabniki imamo do tega pravico v določenem časovnem obdobju. Glede na to, da javno objavljaš zasebna sporočila uporabnikov in lokacije IPjev lahko smatram, da tudi do izbrisanih sporočil ne boš imel nikakršnih zadržkov.
In kaj bi rad pravzaprav s tem dosegel? Opral prijatelja in njegove laži? Vem kaj sem pisala ker tako mislim. In ničesar drugega nisem pisala, kot je ostalo zapisano, pa če se Matey na glavo postavi in v nedogled ponavlja laži.
 

B81

22. jul 2007
34.626
9.048
113
Zakaj pa bi sploh imela drug nick? Kaj je bilo s prvim narobe? Saj zamik bi se deaktiviral menda...
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Zakaj pa bi sploh imela drug nick? Kaj je bilo s prvim narobe? Saj zamik bi se deaktiviral menda...
Naj bi se, ja, ampak zgleda je šlo nekaj narobe, namesto da bi se zamik krajšal, se je daljšal :evil:
Kot to ko drugi mene zmerjajo, žalijo in pišejo laži o meni, potem pa moderator mene blokira. Me zanima koliko toplic dobim tokrat. Kakšen mesec mi ne uide.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.948
5.475
113
No lej...ko s5 zavajaš.... IPja nisem nikjer objavil...o tem sva že v preteklosti že na ZS razčistila....pa tudi zaradi tvojega (oh kako nepogosto je to) zavajanja sem imel preverko ki je pokazala da IPja nosem delil...

Matey objavlja laži? Abejžnobejž...
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
No lej...ko s5 zavajaš.... IPja nisem nikjer objavil...o tem sva že v preteklosti že na ZS razčistila....pa tudi zaradi tvojega (oh kako nepogosto je to) zavajanja sem imel preverko ki je pokazala da IPja nosem delil...

Matey objavlja laži? Abejžnobejž...
Bodi dosleden (da ne rečem ne laži). Nisem napisala IP, ampak njegovo lokacijo.
In ja, Matey laže. Dolaz imaš v linku, ki ga tako vneto preučuješ.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Bodi dosleden (da ne rečem ne laži). Nisem napisala IP, ampak njegovo lokacijo.
In ja, Matey laže. Dolaz imaš v linku, ki ga tako vneto preučuješ.

Kaj ko bi si vi trije (Kameleon, Matej in ti ) izmislili svoj lasten podforum ali pa vsaj temo, pa se tam nategujte in obkladajte. Mar ne vidiš, da nimaš sogovornikov :nigladek: ?
Naredite si svojo temo in v njej razpredajte, kaj in kako podtikate en drugemu, pa bo. Splošni forum pa - lepo prosim, prišparajte za kaj bolj pametnega. Že tako je vse pobegnilo iz njega :zavijazocmi: .