Ugrabljen domačin

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
Ma saj bi šlo sam pol ni tok zabavno :cool: saj vidiš dežurnega danes msenjurja, ponavadi post do dva na dan, danes že 4 v samo tej temi :valjamse:

ma ja, nekdo more dežurat nad vami paničarji. in res me pogrejejo take nepreverjene "novice"... ponavadi sicer v domeni endvatri, ampak očitno se tud tebi že malo kisa.

Mislm, kako si sploh upajo mediji napisat "naj bi". A zdej objavljajo že govorice al kaj?? sej ti nisi nič kriv, ti si pač pograbil naslov.

Zdej bom pa jest tebe vprašal "Bo zate potem kaj drugače ali boš vseeno lajal po svoje naprej?", ko se bo izkazalo, da sta slovenca ugrabila gospoda.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
Tako kot pri tebi, lajam naprej ker ni kul met racionalnih debat. :cool:

ps: pograbil sem pa naslov ker je pač predober da si ne bi mal bolj razburljivega jutri naredil.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Če je DELO objavil je vse resnica.
Zajeta slika.PNG
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.585
264
113
mislim, da je čas da se uvede kredibilnost članov na tem forumu. Če je nekaterim vseeno, ali objavljajo polresnice ali ne, potem bi to moralo biti to jasno označeno pri članu, da se takoj ve, a je smiselno sploh brat njegove objave.

in jest imam čisto rad racionalne debate. samo brez pretiravanja in paničarjenja. in lahko debatirava tudi o tej ugrabitvi. Hotel sem ti povedat, da je čisto vseeno, globalno gledano, kaj jest ali ti misliva o tej zadevi.

Endvatri: ja, nekje je 80-letnik, nekje 79-letnik....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Lord_Raiden

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Jaz tudi pravim. Po moje je preveč zvrnil in se je znašel v Sežani, pa je sfejkal ugrabitev, da NE bo izpadel pijanc.

A da bi počakali na uradne informacije ne bo šlo?

Dobr je tole sfejkal, so nekaj ljudi kar aretirali na podlagi tega. Izjemen fejk, ni kaj.

"Policija primer domačina, ki naj bi ga v Beli krajini včeraj ugrabila skupina migrantov, še preiskuje. Storilce so prijeli v sodelovanju z italijanskimi varnostnimi organi. Novinarska konferenca, ki jo bomo prenašali v živo, je napovedana ob 12. uri. "
Vir: https://www.24ur.com/novice/slovenija/policija-prijela-ugrabitelje-79-letnika.html
 
  • Všeč mi je
Reactions: stop in sad

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Zaznal in nadaljeval. Z dodatkom uradnih informacij :D
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Pa pravite da se migranti ne znajo asimilirat. Eni znajo že slovensko. Pa še arheologi so.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.636
6.469
113
Ata je imel srečo, da ga niso še posilili. Arheologi so sumljivi tiči.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.322
113
Eh, kaj pa je to takšnega, kot da še nikoli ni noben Slovenec nobenega ugrabil. Kriminal je bil in kriminal bo pa pustimo zdaj ob strani dejstvo, da se da marsikaj narediti da bi ga bilo manj vsaj s strani ilegalnih migrantov in dajmo zrelativizirat zadevo, ker krimigrantov se pa že ne bo kazalo v slabi luči, ne to pa ne.

Aja a sem že povedal, da je ta Mirko Moravec najverjetneje sam kriv za to ugrabitev? Če bi jih imel bolj rad do tega sigurno nebi prišlo. Saj veste - "all you need is love" pa so takoj rešene vse tegobe tega sveta.
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: stop in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.498
9.200
113
Jaz bi rekel, da si je ugrabitev ziher sam prislužil, ker jim ni hotel dati ključa od avta in še malice. Prav mu bodi.