Ugrabljen domačin

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Kaj smo res že tako daleč? Že Žižek napoveduje apokalipso ampak pravi da moramo bit mirni - torej nastavte ritke.
Bo naš marjan kaj ukrenil? Ali bomo spet dobili kakšen šarcizem iz njegove strani?


Še članek, skoraj non-news(na tretje mestu, medtem ko spet eno na hitro pogledano jokcanje plačančkev na rtvslo kot novica) -
https://www.rtvslo.si/crna-kronika/prebezniki-naj-bi-v-beli-krajini-ugrabili-domacina/487535

pa siol:
https://siol.net/novice/slovenija/prebezniki-naj-bi-v-beli-krajini-ugrabili-domacina-497047
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
To boš najprej ti izvedel, k moraš te zadeve spremljat... napiši še tu potem.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.568
3.437
113
Bo zate potem kaj drugače ali boš vseeno lajal po svoje naprej?

Daj zakleni se in pokrij z alu folijo in daj mir. Pa ritno luknjo si daj spredaj da te kdo ne preseneti. Če gledaš črno kroniko si neprimerno bolj ogrožen da te kakšen franček ne zakolje v kafani kot pa od prebežnika, ki ga skrbi samo to kako bo čimprej spizdil iz slo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Nekaj tastalnih se je že pofočkalo, še ene par jih čakam pa bo zbirka popolna.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
Dons bodo imeli migrantoljuPci policijsko uro za zagovarjanje ilegalnih radikalno podivjanih migrantov.
Vse bo označeno za sovražni govor, prijave bodo letele v nebo, skratka čistokrvni masaker nad Slovenci z harmoniko.
3b89c1728654cffc825f16ed02d481b5_XL.jpg
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.428
3.180
113
Arheologi iz Roga.
»Vse je bilo dobro organizirano, migranti so imeli dva slovenska vodnika (par), ki se je izdajal da sta arheologa. Tako sta pristopila k njemu in si ogledala okoliščine,« pravi o današnji srhljivki, ko so ilegalni migranti ugrabili 80-letnega Mirka Moravca, domačinka
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Arheologi iz Roga.
»Vse je bilo dobro organizirano, migranti so imeli dva slovenska vodnika (par), ki se je izdajal da sta arheologa. Tako sta pristopila k njemu in si ogledala okoliščine,« pravi o današnji srhljivki, ko so ilegalni migranti ugrabili 80-letnega Mirka Moravca, domačinka
Dva slovenska vodnika in recimo trije migranti so se z zvezanim Moravcem v prtljažniku peljali v Sežano na izlet?
Tale je pa preveč lovska še za NoroTV.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
sej ubistvu bi mediji morali počakati... ampak očitno ni drugega za poročat... potem je tudi "naj bi" dovolj dober... in tudi že radio govori o tem...

ampak pomoje ni tok hudo, kot je slišati. S seboj so ga vzeli, ker so mu potem hoteli vrniti avto. Da hčerki nebi bilo treba vozit očeta po avto nekje čez mejo...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Arheologi iz Roga.
»Vse je bilo dobro organizirano, migranti so imeli dva slovenska vodnika (par), ki se je izdajal da sta arheologa. Tako sta pristopila k njemu in si ogledala okoliščine,« pravi o današnji srhljivki, ko so ilegalni migranti ugrabili 80-letnega Mirka Moravca, domačinka

no vidiš, se mi je zdelo, da ni vse tko kot je bilo na prvo žogo... kdo je torej ugrabil domačina? Slovenca ali migranti??
 
  • Všeč mi je
Reactions: Peter Klepec

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Jaz tudi pravim. Po moje je preveč zvrnil in se je znašel v Sežani, pa je sfejkal ugrabitev, da NE bo izpadel pijanc.

A da bi počakali na uradne informacije ne bo šlo?

Ma saj bi šlo sam pol ni tok zabavno :cool: saj vidiš dežurnega danes msenjurja, ponavadi post do dva na dan, danes že 4 v samo tej temi :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri