Ugrabljen domačin

B81

22. jul 2007
34.528
8.970
113
O kaki pomoci in povzročanje nesrece govoriš? A nismo v demokraciji kjer stranke, politiki izvoljeni od nas izvajajo naše želje"?
Zaradi retardirane države in nekaterih njenih državljanov nažalost res plačujem za to. Zato pa volim stranko ki bi to spremenila. Torej se vedno naredim več kot ti.

Kar se pa prihodnosti tiče je pa tak izgubljena. Jaz že navijam za sina da bi bil astronavt
To, da ti podpiras migracije, je po drugi strani povzrocanje nesrece drugim, domacinov v tem primeru. Ali nimas tvja? A ti je to cist normalno, da clovek nima miru?

Seveda smo v drzavi, kjer ste levicarji pozrli cmok in se na silo zdruzili, le da ostanete na sceni.
Prihodnost izgubljena? Nic se niste spremenili skozi leta. V starih casih ste imeli Goli otok, danes pa dajete videz trepetlov, od zadaj pa s "strojem", rezimom zatrete vsako drugo mnenje. Bravo res.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Tako kot s teboj, aja mediji pišejo da je vse ok ...
Zakaj je pa potem odrejen pripor za tiste tri če je vse zmanipulirano?
Kot je napisano zgoraj a mora nekdo umret da boste dojeli kaj se dogaja ?
Bom še tebe vprašala. Zakaj ni bilo domačinov na protestu?

Večerova ekipa na meji: "Mislila sem, da sta pribežnika"

To, da ti podpiras migracije, je po drugi strani povzrocanje nesrece drugim, domacinov v tem primeru. Ali nimas tvja? A ti je to cist normalno, da clovek nima miru?

Seveda smo v drzavi, kjer ste levicarji pozrli cmok in se na silo zdruzili, le da ostanete na sceni.
Prihodnost izgubljena? Nic se niste spremenili skozi leta. V starih casih ste imeli Goli otok, danes pa dajete videz trepetlov, od zadaj pa s "strojem", rezimom zatrete vsako drugo mnenje. Bravo res.
Na kaj točno misliš z zatiranjem drugega mnenja? Kje nimaš svobode govora?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tako kot s teboj, aja mediji pišejo da je vse ok ...
Zakaj je pa potem odrejen pripor za tiste tri če je vse zmanipulirano?
Kot je napisano zgoraj a mora nekdo umret da boste dojeli kaj se dogaja ?
Ne podtikaj mi neizrečenih misli!!!

Repliciram zgolj na tvojo DOMNEVO, da se starejših ne da manipulirati!

Po mojem mnenju zadeva vsaj smrdi - če drugega ne zaradi opisa poti po kraji avta in ugrabitvi.
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
Mnenje ene babice, se ne pomeni splosnega mnenja o ekonomskih migrantih. Osebno poznam razmere na Ilirskobistriskem in domacini NISO naklonjeni migrantom, veliko se jih tudi dejansko boji. Strinjam pa se, da je tista zgodba o ugrabitvi napihnjena, kar pa v nobeben primeru ne pomeni, da je izmisljena. Ce dvomite v zgodbo, dvomite v delo preiskovalnega sodnika. Tudi Evgenija Carl dvomi v zgodbo - ne upa pa si dvomit v delo pravosodja
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

erikson

Guru
25. avg 2007
21.463
5.458
113
prihonost.png
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Zakaj ni domačinov ? ker se nobeden noče izpostavljati ? Mene bolj preseneča kje so bili župani obmejnih občin- no prišel je samo iz Ilirske če se spomnem.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Ne podtikaj mi neizrečenih misli!!!

Repliciram zgolj na tvojo DOMNEVO, da se starejših ne da manipulirati!

Po mojem mnenju zadeva vsaj smrdi - če drugega ne zaradi opisa poti po kraji avta in ugrabitvi.


Manipulirajo z vsemi, stavim pa da tudi če bo super sezona tam domačini nebodo nabirali gob in borovnic.

To da nemoremo kontrolirat menjo z vojsko in policaji??? Kako so jo pa lahko v jugi ?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Nekaj pa je le bilo dobro v SFRJ. Mejo so precej hermetično zaprli z graničarji brez postavljanja žice in niso gnjavili domačinov, ki živijo nekaj km od meje. Takrat je sicer bil bolj problem, da so ljudje hoteli ilegalno iz države in šverc robe preko meje. Ker moji starši živijo nekaj km od meje, vidim, da mejna policija večino aktivnosti opravlja nekaj km od meje. Z avtom tudi kako drugače ne gre. Graničarji so delovali neposredno na meji in bolj ali manj peš.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
V petek sem vozil iz Kočevja v Črnomelj. Toliko policajev, kot na tej 30 km poti, nisem videl v celem letu. Ob cesti so bili tudi prazni policijski avtomobili, kar pomeni, da so bili policaji peš na terenu.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Tako kot s teboj, aja mediji pišejo da je vse ok ...
Zakaj je pa potem odrejen pripor za tiste tri če je vse zmanipulirano?
Kot je napisano zgoraj a mora nekdo umret da boste dojeli kaj se dogaja ?

A veš koliko ljudi na svetu umre pa vsak dan pa eni očitno res ne dojamete... No ja važno da je guzva pa trgovine v nedeljo
 

B81

22. jul 2007
34.528
8.970
113
A veš koliko ljudi na svetu umre pa vsak dan pa eni očitno res ne dojamete... No ja važno da je guzva pa trgovine v nedeljo
Potemtakem je tebi cisto vseeno, ce en clovek zastiha tvojega soseda, sorodnika, znanca, prebivalca sosednje obcine ALI ce taisti zastiha enega iz bangladesa, namibije ali maroka? Saj so vsi ljudje. No?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
domačinov ni bilo na protestu ker imajo delo...

Po mojih info so bili ampak ne v večini, kar je logično če pogledaš, da je bil tak dan, da se je še marsikaj delalo zunaj preden je prišel dež in pa tudi dejstvo, da je veliko ljudi prišlo tudi od drugod.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.479
3.132
113
Seveda so bili domačini na protestu.
Bili so prisotni tudi nekateri člani stranke SD dočim drugi SDjevci so pa iskali žico po ljubljani katera je napeta ob kolpi.