Ugrabljen domačin

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Za najbolj razgreto debato je poskrbelo vprašanje o migracijah. Angelika Mlinar kandidatka liste Angelike Bratušek je namreč ob koncu soočenja dejala, da to kar je slišala na soočenju, predvsem s strani kandidata Slovenske nacionalne stranke, Zmaga Jelinčiča Plemenitega, sama poslušala celo svoje življenje na Koroškem.
»Samo takrat sem jaz bila tista, ki je bila tarča te gonje proti manjšini in jaz tega ne bom poslušala.«

Mlinarjeva pravi, da se zavzema za demokracijo, pravno državo in človekove pravice. »Danes je gonja proti migrantom, jutri bo proti drugim manjšinam, pojutrišnjem pa proti upokojencem, ker stari ljudje ne ustrezajo več vašim predstavam,« je dejala Jelinčiču.
Ta ji ni ostal dolžan in jo je pa vprašal, koliko Arabcev je vzela v svojo hišo. Debata sta nadaljevala tudi po koncu soočenja.

https://sobotainfo.com/novica/polit...-je-nadaljevala-tudi-po-koncu-soocenja/472347

jba_soocenje_6-5-2019_jurebanfi-34_copy.jpg
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83

dentex

Guru
20. sep 2007
2.673
579
113
Seveda, spamu je zoki dovolil objavo iz IP mestne občine, tebi Klepčeva so pa dovolili da mal poprašiš s svinjarijo, uppps aja mora bit halal
Dejte ga nehat srat, niti enega intieligenta sami astro fiziki ja pa jade, horde nekultiviranih kamelojebcev, ki bi radi......
Je mel silvio kar prav vagoni pa na izlet domov
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Seveda, spamu je zoki dovolil objavo iz IP mestne občine, tebi Klepčeva so pa dovolili da mal poprašiš s svinjarijo, uppps aja mora bit halal
Dejte ga nehat srat, niti enega intieligenta sami astro fiziki ja pa jade, horde nekultiviranih kamelojebcev, ki bi radi......
Je mel silvio kar prav vagoni pa na izlet domov
Kam jih vozijo, če jih ne vračajo na Hrvaško? V LJ v Azilni dom?
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.673
579
113
Ne na Karibe in Botswano pa Mozambique pa Cabo Verde na dopust za naš dnar.
Ma s3,14dijo nej v svoj kozojebski okoliš, SA, UAE, Kuwait.... jih bo že znal ponucat.
Aja tam bojo moral delat pa prilagodit se bojo moral
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.673
579
113
Dej ne nabijajšus babji, če nimaš kaj pametnega za povedat, zarad mene jih lohka v rov zapelejo, jest jih ne nucam pa mislim da nihče ne tukaj.
Če jih rabiš jih imej na vrtu namesto palčkov, boj tvoj ljubljeni vodja mel vsaj drušno.
Vozijo jih najprej na preglede pa prehrano pa mal toplega doma dobijoin ja na moje stroške na tvoje zihr ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri in Matey

jello

Guru
22. sep 2008
9.644
3.530
113
Namesto da se tukaj razburjaš pojdi raje na mejo. Ko je treba kakšnega ujet ali protestirat nikjer nobenega, za na alterju sralca pokozlat pa prvi v vrsti.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Dej ne nabijajšus babji, če nimaš kaj pametnega za povedat, zarad mene jih lohka v rov zapelejo, jest jih ne nucam pa mislim da nihče ne tukaj.
Če jih rabiš jih imej na vrtu namesto palčkov, boj tvoj ljubljeni vodja mel vsaj drušno.
Vozijo jih najprej na preglede pa prehrano pa mal toplega doma dobijoin ja na moje stroške na tvoje zihr ne.
Kam? In potem, kam dalje?
Nisem vedela, da ti še posebej doniraš za njihovo oskrbo. Lepo od tebe :evil: