Ugoden nakup alkoholnih pijač

ZareLepotec

Pripravnik
2. okt 2007
47
0
6
Kje bi se dalo ugodno, s tem mislim na ceneje kot v trgovini (Špar, Leclerc, Tuš, ...), kupiti alkoholne pijače. Recimo vodke, likerji, gin, tequile, ... Obstaja kaj, ali se je najbolje obrnit na lokalni bar, na lastnika in da kaj poleg naroči, ko naroča?

nahrung002.gif
 

nadi

Pripravnik
2. avg 2007
906
0
16
če poznaš kakšnega lastnika, ki bi to storil- super..drugače pa so nekaj ceneje v tuš kešandcarry centrih..
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
V Lidlu so takšne žgane pijače mislim da nekaj pod 5 eur. Kaj točno od tega imajo bi moral preveriti, videl sem gin, vodko, neke zeliščne likerje, so pa poleg še druge žganice.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ko že omenjaš hofer, svetujem da se izogibate čokoladnih likerjev, boli glava za znoret
crazy1.gif
 

factis

Pripravnik
24. jul 2007
118
0
16
Slišal sem, da imajo tukaj kar poceni, ampak ponavljam, da samo slišal...
Sam še nisem bil.


Edit: Sem pozabil dodat html.
 
Nazadnje urejeno:

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.347
379
83
V LJ so imeli *bojda* ugodne cene v Kmetijski zadrugi Metlika. V Savljah, tabla stoji na nemški cesti.

B.
 

ZareLepotec

Pripravnik
2. okt 2007
47
0
6
@PumaX: Tnx. Bom vidu, kako mi bo ratal najdet v LJ in okolici. Za eno al pa dve flaši ne mislim žnarat. Če bo več, te pa rufnem
smile-1.gif


@Factis & blazko: tnx, točno to so mi včeraj svetovali in sem valda pozabu do dons. Morm preverit cene. Kot sta pisala, naj bi bilo ugodno.

Pod črto pa je res tako, da kar je znamk tiče ugodno držita alko Špar in Leclerc. Hofer sem tudi čekiral, ampak tistih no-name likerjev ne poznam, recimo Carolans, Baileys, ... pa ne držijo.
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Mal se bom prišlepala v to temo....

Kdo videl morda kje SMIRNOFF - Nordic Berries (Norsk) vodko?
 

ZareLepotec

Pripravnik
2. okt 2007
47
0
6
KZ Metlika ima zelo veliko izbiro alko pijač. Cene se enake kot v Spar-u in Leclerc-u. Super štacuna drrugače, če rabiš nabavit več naenkrat, ker imajo res veliko - žganice, likerji, sirupi, ...
 

medvedka

Pripravnik
26. jul 2007
553
0
16
Mi se vozimo na mejo v bivši Duty-free.. Je od oka ene 5€ ceneje na flašo kot v trgovini.. Na primer: liter Finlandije za 12€, v trgovini je 0,75 nekje 15 če se ne motim (lahko da se motim).. Pri jegru je razlika še večja..
Trgovinica pa je na Gruškovju pred mejo.. Če greš po večje količine za kaki žur se kr splača..
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.347
379
83
Očitno to ne velja za vse. Ne dolgo tega sem se ustavil na Ljubelju: ponudba nikakršna (pa sem iskal samo vodko!), cene pa višje od Mercatorja.
frown-1.gif
 

perofero

Pripravnik
27. feb 2013
405
0
16
Da ne bom odpiral nove teme, ker imam enako vprašanje kot avtor...

Torej kje se lahko dobi ceneje žganica in pivo? Je v kompasovih trgovinah na 'meji' še vedno ceneje? Kakšne je vodka v hoferju ali lidlu? Namreč za eno večjo fešto potrebujem večje količine.
smile-1.gif


Aja pa po možnosti na območju MB ali mogoče tudi LJ.
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Sicer izven tvojega območja ..če pa imaš kako "vezo" oz furo iz obale dobiš tik čez mejo z Italijo (Škofije) ... 200metrov naprej od kompas Shopa .... trgovino "Centro discount".

Piva je Laško 0,5L >> 75cent, Radler tudi , če ni celo 74 centov ... Ta mali Jeger 0,7 je po 9,90€ .. literca nekaj pod 14€ ... Radenska mal cenejša ... pa še kaj se najde
smile-1.gif