Ugoden nakup alkoholnih pijač

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.303
32
48
Če si iz MB, skočiš v Metro, občasno imajo hude akcije. Seveda it le po liter žganega se ne splača.
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
In kje se to najde?
wink-1.gif

grey goose dobis v leclercu, za belveder pa nimam pojma :D jaz mam svojega zastopnika, ki mi prinese na dom :D
 

Karizma

Pripravnik
28. dec 2012
199
0
16
da izkoristim temo, a se kdo spomni enga, mislim da mareličnega, likerja belle de jour (upam, da sem prav napisala, izgovori se beldežur
grin1.gif
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
A kdo pije vodko straight?
grin1.gif
(če jo potem itak nobena od teh ki so v naših trgovinah, mogoče razen tistih ki so v zaklenjeni vitrini ni dobra)

Načeloma itak nobena žganica, razen tistih pod ključem v vitrinah, ni dobra. Še posebej pa ne razni eurospin wannabe približki...
tongue-1.gif
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Jest sem pa želel samo pokazati, da večinoma so zanič in par izjem tega ne bo spremenilo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Vprašanje je pa, koliko so kaj vredna ta priznanja.
Tudi določen ultra kisel cviček je že dobil zlato medaljo na xyz tekmovanju, pa je še za na solato komaj dober
evil.gif

Malo sem pobrskal in vidim, da ta putinoff nekateri zelo kritizirajo, nekateri pa na veliko hvalijo. Pol pa vedi
wink-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik Karizma pravi:
da izkoristim temo, a se kdo spomni enga, mislim da mareličnega, likerja belle de jour (upam, da sem prav napisala, izgovori se beldežur
grin1.gif

jst se ga spomnim, pila leta 98 prvič, zadnjič in nikoli več... bljak, res je bil marelčen (ne maram marelčnih okusov
tongue-1.gif
) jst bi pogledala (če še nisi) v leclercu

nekdo je omenil, da je bil hruškov, nak... res je bil marelčen, hruškovega bi jst pila
grin1.gif
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Vprašanje je pa, koliko so kaj vredna ta priznanja.
Tudi določen ultra kisel cviček je že dobil zlato medaljo na xyz tekmovanju, pa je še za na solato komaj dober
evil.gif

Malo sem pobrskal in vidim, da ta putinoff nekateri zelo kritizirajo, nekateri pa na veliko hvalijo. Pol pa vedi
wink-1.gif

eh to s totimi medaljami je tak brez veze...kupiš to kar ti ustreza...v vinu me moti edino žveplov okus, pa kaki priokus vsranega soda, drugo pa je itaq stvar okusa...babe tak vedno pravijo da kislo vino ni dobro, ne pa da jim kislo vino ne ustreza...

pri vodki pa je tak...kupis kar ti pase in pijes...upas da nima velik procent napacnega alkohola noter uziroma glavobolnih substanc, pa da ti ustreza okus...pri teh ki sem ti jih naštel nimaš kaj zgubit...drugače pa sem do sedaj bil najbolj zadovoljen z ukrajinskimi vodkami..

najboljse je ce ti je dobra najcenejša hahah :D...če boš pa mešal pa bo načeloma tud smirnoff že dovolj dobra...v končni fazi pa če boš kaj v našem koncu pridi mimo, pa ti dam dve za probat, da neboš za brezveze zapravljal :D
 

Karizma

Pripravnik
28. dec 2012
199
0
16
Ja, v leclercu sem že gledala in šetala mimo police neštetokrat, pa ga ni
frown-1.gif
na netu se pa tud nikjer ne najde noben podatek ...

tnx anyway, le ga pa slučajno kdo kje zasledi, naj pa javi
smile-1.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Zdejle pijem Novgorod "crystal clear" vodko, so jo eni rusi šenkal 2deci flaško. Njamiiii.
V primerjavi s tole je malo višje hvaljena lidlova vodka kot da bi pil čistilni alkohol.
crazy1.gif
 

w4613

Zelenc'
11. jun 2014
5
0
1
Pa dobr...zakaj reklama? Zato ker je en link? Ok...

@ceedevita:
primerji cene pa bo...meni deluje ok
 

w4613

Zelenc'
11. jun 2014
5
0
1
Si ziher? Poglej naprimer GLENFIDDICH 18let 0,7l in potem še v merkatorju...

Ne neki brez osnove govort
smile-1.gif