Ugasnimo luči

Struna

Indijanc
7. jan 2008
290
0
16
42
www.aperion.org
To,če ugasneš enkrat luči, potem pa komu cele noči gorijo televizija, luči in mogoče še kak radiator električen zato,ker zaspi... Ne vidim smisla... Potem pa se gre eno akcijo in ugasne... Brezveze
 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
V temi ne bom, tako da bo pa kaj drugega dajalo svetlobo in po možnosti kurilo še več elektrike. Uglavnem neumnost. Mar bi zamenjali žarnice z varčnimi, nabavili boljša okna in bi bilo precej manj izgubljene energije.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
naj kurci zacnejo ugasat nepotrebno razsvetljavo slovenskih mest. meni bojo ukazoval kdaj naj ugasam zarnice v stanovanju

bonk.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.317
-8.446
113
Citat:
Uporabnik fittipaldi00 pravi:
http://www.rtvslo.si/modload.p...amp;c_id=165155

Pridružimo se akciji in vsaj simbolično pokažimo, da nam ni vseeno..
Spet ta bedarija... Ni bilo lani dovoli?
evil.gif

Namesto teh kozlarij naj si folk raje neha zmišljevati, da se končno postavi 400kV daljnovod Krško-Beričevo, ki se ga zaradi bedastih lokalcev gradi že 30let. Manjše izgube pri prenosu energije bodo takoj pokrile porabo teh žarnic
tongue-1.gif
, da ne govorim o večji zanesljivosti omrežja.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
naj kurci zacnejo ugasat nepotrebno razsvetljavo slovenskih mest. meni bojo ukazoval kdaj naj ugasam zarnice v stanovanju

bonk.gif

Pa tud vsaka cerkev mora bit osvetljena.

Le čemu?
 

fittipaldi00

Pripravnik
10. sep 2007
379
8
18
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
V temi ne bom, tako da bo pa kaj drugega dajalo svetlobo in po možnosti kurilo še več elektrike. Uglavnem neumnost. Mar bi zamenjali žarnice z varčnimi, nabavili boljša okna in bi bilo precej manj izgubljene energije.

Potem pa zamenjaj žarnice in kupi nova okna
17758-icon_confused.gif
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.054
390
83
44
dolenska
S tem dalnovodom je res križ. Sem na njegovi trasi doma (bil) in so predvidel skoraj čez vas
rolleyes-1.gif
.
No da bomo o temi- to je traparija s temi ljučmi. Kot so rekli:
najprej ugasnit cerkvam, pol pa se lahko menimo. Pa marsikje gorijo brezveze. Jaz je že ne mislim ugašat, ko se bodo spomnili.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
to mora bit! kako bo pa far našel domov, ko se pijan ponoči pelje od ljubice
evil.gif

Ma to je njihova reklama. Nevem, če si lahko še kdo privošči, da ma na vsakem hribu osvetljeno svojo reklamo...

Zakaj bi se mi trudl in ugašal luči za 5 minut. Majo na elektro dost bolj elegantno rešitev z parimi stikali...
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
naj kurci zacnejo ugasat nepotrebno razsvetljavo slovenskih mest. meni bojo ukazoval kdaj naj ugasam zarnice v stanovanju

bonk.gif

Kolk je pa kazen, če ne ubogaš?
write.gif
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Mislim kakšna bedarija. Če zamenjaš okna in žarnice se ti investicija ne bo povrnila v roku 50 let najmanj!!

Mi smo lani kupili Bederus peč pa se investicija povrne v 6 letih...To pa je že nekaj...