Tušmobil in drugorazredni uporabniki

E2k

Zelenc'
20. jan 2014
4
0
1
Ja in ta bug imajo pogodbeniki, originalci pa ne? Čuden drugorazredni bug...
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.528
9.219
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Tuš je bolj za špecerijo
Ko sem še bil na Tuš-u nisem imel pripomb. Sem pa tudi po špecerijo z njim hodil
evil.gif
.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Kako pa veš, da ni bil ta bug samo pri tem posredniku? Ne vem zakaj bi se prodajalce omejevalo in onemogočalo rezervacije/naročanje itd? Isto mi gre na smeh, ko ljudje po raznoranih spletnih omrežjih pišejo, da se na HD zanalaš ne oglašajo (da jim ni mar za stranke) in ne dvigujejo telefonov - ja seveda, pač ne ljubi se jim in so skoz po kavicah in se jim j*be, namesto da bi potuhtal na to, da je pa mogoče takšen naval in da je bolj pametno klicati zgodaj zjutraj ali pozno zvečere, ko se linije sprostijo...
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Razlika ni v tem, ali so bugi, ampak a jih popravijo.



Citat:
Uporabnik dejvi pravi:
mobitel pa ima drag modem (za nekaj dni na leto)
Pol pa kupi drugje.
Jaz jih imam že dva "odveč". V tujini ti jih dajo zraven bureka.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.226
4.707
113
Očitno veš malo o sw... Kdove kaka pravila vse so želeli...
Da ne govorimo o tem, da včasih malo druga verzija brskalnika naredi veliko štalo...
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Eh, to je malo tko, za lase privlečeno...

Pogodbenik ima tam napisano, katere telefone lahko naročuje samo zato, ker ima Tuš tiste na zalogi, v skladišču. Tistega, česar nima napisanega, pač ni v skladišču.
Če pa pogodbenik v TM javi ime stranke in DŠ, ter kateri telefon si stranka želi, ji pa TM MMC centri pošljejo telefon, v kolikor ga imajo v shopih.
Jaz bi prej rekel, da je tisti referent tam rahlo nesposoben ali pa nima občutka za prodajo.

Pa vse napisano je iz prve roke
wink-1.gif


Če se mu ne da, se mu pač ne da...

Me pa iz firbca zanima, kje si to sklepal oz. kdo je lastnik franšize....
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Preobremenjen in zastarel oddajnik...

Kaj naj še naredim :)

Se naprej pozanimaš v razliki med UMTS 900 in 2100, da potem ne klestiš neumnosti, da je 2100 boljše od 900.

Tudi če se detajlno pozanimam, mi to signala ne bo izboljšalo, a ne.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Preobremenjen in zastarel oddajnik...

Kaj naj še naredim :)

Se naprej pozanimaš v razliki med UMTS 900 in 2100, da potem ne klestiš neumnosti, da je 2100 boljše od 900.

Tudi če se detajlno pozanimam, mi to signala ne bo izboljšalo, a ne.

Bo pa vsaj izboljšalo tvoje pisanje o zastarelih oddajnikih. Preobremenjenost pa tudi nima veze s pomanjkanjem signala, tako da samo nizaš bedarijo na bedarijo
stupid-1.gif
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
sem danes nabavil simobil modem za mobilni internet in moram reči, da dela skoraj tako hitro kot wifi, tusmobil pa groza, tako da me je tušmobil res razočaral, po mojem je problem v nekvalitetnem modemu,

lp
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Lepo je slišati pohvale tudi o tako "slabem" omrežju kot je Si.mobilovo,.. fantje se očitno niso trudili zaman,..
b
 

dejvi

Fizikalc
30. avg 2010
1.324
0
36
maribor
povem kako je, mimogrede kupi kdo tušmobilov modem za 25 eurov z računom in garancijo rabljen kako urco, redna cena 39 eurov

lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik dejvi pravi:
sem danes nabavil simobil modem za mobilni internet in moram reči, da dela skoraj tako hitro kot wifi, tusmobil pa groza, tako da me je tušmobil res razočaral, po mojem je problem v nekvalitetnem modemu,

lp

Nisi edini, ki je to ugotovil :) a ni modem kriv, ampak žemljice
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Citat:
Uporabnik GrandFelix pravi:
Sorry, sam iz muhe se dela slona. Brez veze. Pač bug, ni ne prvič ne zadnjič.

Se popolnoma strinjam. Mislim da ni to takšna frka, da bi se bilo treba tako razburjat. Take stvari se zgodijo in nimaš kaj, tehnologija pač včasih zataji. Dvomim, da je pa pri drugih operaterjih vse perfect, glede na to, da se skoz folk pritožuje, poglej malo kaj kakšnemu telekomu pišejo. Pač get over it, še marsikaj podobnega se ti bo zgodlo v lajfu pa so what
smile-1.gif