Trgovina TEMU

jello

Guru
22. sep 2008
9.682
3.567
113
Za nežno osveževanje regratove posteljice z jajčko z deviško esenco oljčnega olja tole ni. Pa ačeto balsamiko tudi pozabi ob temle. Kis in olje na regrat z jajco, to pa gre.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
jaz bi rad še enkrt naročil šprico za oljje - stekleno.
Prva z amazona je delal 3 tedne, potem se je en člen v šprici polomil
Druga s Temu je prišla v koščkih

Kje bi še lahko probal, da je ok kvaliteta, steklena, da bo res prišla, zdržala kako leto...
moja je naročila s temu to, omg.

olje šprica ven z ene 4 bare, en pritisk v ponvo pa maš pol kuhne naoljene :valjamse:

kako pečeno jajco bi se verjetno dalo rezat s curkom
 

Na Na Na

Zelenc'
11. mar 2024
4
-3
1
Ce kdo rabi link za si nalozit Temu in s tem dobit tudi za skupno 100€ popustov pa se dodatnega za 30%...
Koda za dodatni popust:
tad53473 (kodo se vpise v iskalnik v aplikaciji v roku prve ure po tem ko se nalozi aplikacijo).

Ce imate aplikacijo ze nalozeno in niste nikoli dobili popustov, imate 2 opciji:
- ali aplikacijo izbrisete in jo ponovno nalozite cez 15 dni s tem linkom, tako lahko dobite kupone
- ali pa nalozite aplikacijo na drugi napravi (telefon ali tablica) in se registrirate z drugim mailom. Ostali podatki so lahko isti. Vazno da ni isti mail uporabljen 2krat.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.916
278
83
tam ko se terc po tori rola
Ste opazili foro, da je sprva bil minimum naročila 10 Evrov, kasneje 20, potem pa že kar 30 evrov...? To bi kar višali in višali... Se pa gre na njihovi strani pod Custom service in napišeš prošnjo za znižanje. Jaz sem napisal ''Can you, please, lower my minimum order amount to 10 Euro?'' V trenutku odgovor, da ni problema in da Temu pač stremi k temu, da so okoljevarstveno ozaveščeni in zniževanje količine embalaže... bla-bla-bla...
 

B81

22. jul 2007
34.486
8.957
113
Kako je zdaj s carino? Zadeva se ustavi za en teden, je kaksna meja pri visini, razen 150?
Zadnjic sem nekj menda prek 30 eur in je carina odprla, za nizje zneske ni.
Bolje 2 ali 3 narocila naredit?