Trgovina TEMU

jezek

Guru
24. jul 2008
2.617
1.241
113
Odvisno od dneva, ce v zacetku tedna navadno dan po placilu gre zadeva naprej...in nato ene 3 dni s preusmeritvijo v paketomat
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.917
279
83
tam ko se terc po tori rola
...so pa rahlo...nihajoče cene. Sem pravočasno opazil. Prejšnji teden sem dal v košarico za kasnejši nakup, eno zadevo. Vem da je bila 13,50 evra, danes hočem naročiti in -poglej, poglej... cena 22 evrov. Pa ni panike, poklikaš in najdeš še nižjo ceno istega izdelka.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
Poskušajo čimbolj nategnit in zmest, nič novega... To počnejo vsi ne samo Kitajci.

Jaz sem sicer tudi par stvari zmetal v košaro... pa edinkrat ko sem na temuju kupil je bila meja za pošiljanje 10€, zdaj je pa že 25. In me je minilo ubadanje s smetmi.
 
  • Všeč mi je
  • Wow
Reactions: sad in motofrik

jezek

Guru
24. jul 2008
2.617
1.241
113
Cene nihajo v obe smeri, tako da ni pravila v smislu da roba v kosarici stalno raste. Postnina ne vem kako je, jaz dobim vse zastonj, tudi pod 10e. Je pa res da sem poweruser. Do sedaj se se ni zgodilo da cesa ne bi dobil, ali da bi dobil vecji srot kot lahko razumen (bel) moški pricakuje glede na ceno, slike in opis. Kupil cca 300 produktov do sedaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: trance0 in motofrik

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.917
279
83
tam ko se terc po tori rola
A da 25 evrov je že najmanjša vrednost...? Lani..no, ko sem začel novem septembra, je bilo 10 evrov. Potem je moja nekaj naročila, je bilo že 20, jaz pa sem še cel mesec imel najmanjše 10... zdaj imam 20. Jebiga, itak se naročila zbirajo in oddajo, ko je malo več.
 
22. jul 2007
12.800
1.313
113
123
Btw, kako je z dostavo oz. kako se izogneš našim lešinarjem na pošti, da ne dobiš njihovega pozdrava?
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.917
279
83
tam ko se terc po tori rola
Zadnjič dobim paket, še kar stvari skupaj naročenih. Odpiram, pri eni škatli malo čudno žvenketa... No, če vemo, da to skoraj ''z lopato'' nalagajo pakete, niti ni čudno, da se kaj poškoduje. Pač ena plastična zadeva je bila počena... fotografiram in fotke priložim v obrazec za reklamacijo. Odgovor, da naj poškodovan izdelek zapakiram in vrnem, poštnina je že plačana za reklamacije. Na Kitajsko..??? Ne, ni panike -na Madžarsko, kjer imajo vstop/izstop za ta del Evrope. Dobro, spakiram in nalepim tisto nalepko z naslovom in s kodami.... Obenem pa sem na obrazcu napisal, da sem paket že oddal, čeprav je bil še pri meni. Sem že mislil ''klinc gleda tiste par evrov''... ne bom poslal. Dobim obvestilo, da še niso prejeli informacije o oddaji paketa.... Ma, zvečer nesem na oddajno mesto za DPD (meni najbližja je bila na Petrolu), bencinkelner poskenira in mi da potrdilo o prevzemu pošiljke. Pa da vidimo, kako bo zdaj naprej potekalo... Zjujtraj za hec odprem Temu aplikacijo... dobropis je bil že nakazan. Ne moreš verjeti.... pozitivno presenečen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: trance0 in Ador
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Meni je en teden nazaj Ali zahteval vračilo, po enakem sistemu v Španijo. Po enem tednu so nakazali tistih 8€. Meni je bilo itak v napoto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: motofrik

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.917
279
83
tam ko se terc po tori rola
Včasih se tudi malo užgejo... Pred leti sem sinu na Aliexpress naročil nogometni dres, Messi kopija, so bili mulci vsi za žogobrc... No, pride paket, noter pa ene športne kratke hlače, Le cock de sportive.... Številka naročila pa za dres... napišem dispute, je bil odgovor, da bodo vrnili kupnino, hlače pa lahko obdržim. Ja, super. In kaj je še boljše od tega? -čez en teden pride še paket z dresom. Hočem kontaktirati trgovino, ne obstaja več...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador

Barbarian

Fizikalc
25. sep 2008
1.206
18
38
Jst naroču eno DashCam pr Temu, ma zadovoljstvo strank da te sezuje..ok, sem reku bom vzel (cena cca 25€) vem da je to smešna cena za neko kvaliteto, a glej zlomka, to ni vredn 10€! Še tablice se ne vidi, edino če res miruje avto pred teboj na semaforju, kr neki..
 
  • Haha
Reactions: hermann in B81

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
jaz bi rad še enkrt naročil šprico za oljje - stekleno.
Prva z amazona je delal 3 tedne, potem se je en člen v šprici polomil
Druga s Temu je prišla v koščkih

Kje bi še lahko probal, da je ok kvaliteta, steklena, da bo res prišla, zdržala kako leto...
 
  • Haha
Reactions: trance0 in novaa