Trenja - Kadilci

zgrabljenec

Fizikalc
4. sep 2007
1.524
0
36
MS ali LJ
Kdaj pa je bilo kajenje IN?
bonk.gif
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik zgrabljenec pravi:
Kdaj pa je bilo kajenje IN?
bonk.gif

Ko sem sam hodil v osnovno in srednjo šolo je bilo kajenje IN. Če si se ukvarjal s športom je bilo to tratenje časa.


@BureKm
Ni vam treba poslušati naših. Želim samo povedat, da se na vse probleme mora gledat iz obeh strani. Če so vam nekaj vzeli so nekomu nekaj dali.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
Me ni treba vikat...sem verjetno mlajši od tebe...

Pravzaprav tega ni treba poudarjat, ker se vidi. Kajenje v lokalih zagovarjajo predvsem primitivci in tisti mladi junaki, ki so glih začeli pafkat pa jim je zdaj bad, da tega ne morejo pokazat v polnem lokalu. Med prve te pač ne štejem ...
wink-1.gif


Drugače pa je za kompromise žal malček prepozno. Zakoni namenjeni temu so se skoraj v popolnosti kršili (slab nadzor gor al dol) in ne vidim glih nekih znakov, da se tudi podobni novi ne bi.
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
In ti si se ukvarjal s športom in si to verjel in imaš sedaj kompleks, ker nisi bil IN?

In pogledaš kok so vzeli in prišteješ k temu kok so dali. Če je manjše kot nič so naredili bedarijo.

Če še nisi opazil imaš ta kompleks sedaj ti. Kadiš, ampak to se sedaj nikjer več ne sme. Na vse pretege se upiraš in dopoveduješ drugim, da se ti godi krivica.
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Seveda kadim...doma, v službi kadim včasih notr, drugič zunaj... v gostilni kadim včasih notr, včasih zunaj...zakaj bi se mi godila krivica?

In kaj ima kompleks z vsem skupaj?

Ok...mislim, da bo dovolj...malo bolj nabrušen ton je, ker so določeni, ki ne kadijo začeli se pritoževati...
 

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Citat:
Uporabnik BureKm pravi:
Seveda kadim...doma, v službi kadim včasih notr, drugič zunaj... v gostilni kadim včasih notr, včasih zunaj...zakaj bi se mi godila krivica?

In kaj ima kompleks z vsem skupaj?

Ok...mislim, da bo dovolj...malo bolj nabrušen ton je, ker so določeni, ki ne kadijo začeli se pritoževati...

Če se ti ne godi krivica, zakaj potem sodeluješ v tej temi in protestiraš? Čredni nagon?

Drugače pa, ne mislim se prerekat in kregat zaradi cigaret
smile-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
tip ima kronične težave s svojo psiho in čiki. Bolezen verjetno in neurejena familija, verjetno.