Trenja - Kadilci

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
spet super tema
evil.gif


a ste opazli sa so vsi na prispevkih in posnetkih, ki so imeli čike v gobcu, to eni degeneriranci zakajeni. Smeha polno. Pa vsi zagovorniki kajenja v lokalih so agresivnezi, latentni. Pa kater je un degen v beli srajci.. v glavnem komedije.
uf-1.gif


Pa jaz bi tud strelal ljudi pa nimam pravice...mi bo Peče zrihtal nov zakon
17758-icon_confused.gif
 

Kiri

Pripravnik
15. avg 2007
498
0
16
39
Murska Sobota
Obišči stran
Zmaga ta igralec...Gojc ali kateri ze je. Igralci so zmozni prikazat smrt, brez da bi kdo dejansko umrl, zmozni so prikazat seks, brez da bi kdo dejansko seksal...ampak, da bi bili zmozni prikazat kajenje, brez da bi dejansko kadili...to pa ne.

Rezultat pa je pac odraz tega, da si kadilcki tako mocno prizadevajo pridobiti nazaj svoje odvzete pravice do zastrupljanja ostalih.
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Ja, Gojc je faca, na odru mi je všeč, ampak danes me je pa dejasnko zelo razočaral. Deloval mi je bolj inteligentno, do zdaj. Mogoče je pa igral, hehe (močno dvomim sicer).
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Naj spremenijo zakon, da bomo lahko spet kadili v lokalih.
write.gif


Itak kamor prideš je vse prazno (večina) ali nekadilci ne hodijo v lokale ali nimajo denarja ali jih je pa tako malo, da ni omembe vredno, proti nam kadilcem, ki polnimo proračun z davki od prodanih cigaret in bifeje. Ok, kjer se je se lahko kadi samo do polovice cigarete.
tongue-1.gif


Nekadilci, ne slepite se, ko priletijo lastovke nazaj in bo konec predsednikovanja EU bomo zopet lahko kadili v lokalih.
nahrung002.gif


Tako in pika.
cheer.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.905
3.026
113
jaz sem bil ta teden vsak dan v drugem lokalu pa so bili vsi polni......tistih nekaj je pa stalo zunaj

p.s .. mogoče pa samo jaz naletim na take lokale
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.036
488
83
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Nekadilci, ne slepite se, ko priletijo lastovke nazaj in bo konec predsednikovanja EU bomo zopet lahko kadili v lokalih.
nahrung002.gif


Tako in pika.
cheer.gif

Mama Evropa pravi
ne-ne-1.gif


In ona postavlja piko na koncu
smile-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ata , doma v WCju se boste morali dalje zakajati , pa naj vam še ga žena pušne pa je
evil.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
To itak. Pušne, da je treba spodnjce ven štemat ampak v gostilnah bomo zopet kadili.
cheer.gif


Naredite mi to deželo spet kadilsko.press
grims-1.gif
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Če smo odkriti - za tisto mizo vsi nekadilci-ke in tudi kakšen kadilec .......
rolleyes-1.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ampak tole upiranje zasvojencev gre pa tud men že počas na krtačo.

Zanimivo, kako kadilci enačijo ostalo zastrupljanje, kao ; nezdrave hamburgerje, termo elektrarne, izpušne pline od avtomobilov, pijančevanje itd...z kajenjem.

Kot jaz razumem to stvar, elektriko rabimo vsi in bi težko prebili brez nje. Dvomim da je elektrika razvada.

Izpušni plini, npr tovornjakov so po mojem tud nujni, saj pripeljejo mleko, kruh itd...torej to tud ni razvada.

In na drugi strani, če nekdo malica nezdravi hamburger, bo pač samo njega bolel želodec, ne mene zaradi tega...In

če se nekdo vsakodnevno z šnopcom naliva, bo pač on ob jetra zarad tega in ne jaz itd...te različne stvari se neda enačit...eno je živjensko potrebno drugo pa ne..

In uživanje nezdrave hrane, alkohola itd... škoduje le posamezniku, ki to žre...če nekdo kadi zarven mene pa moram nehode kadit še jaz. To je isto kot bi se nek narkoman fiksal pa še meni v žilo šprical fiks.



Tile pušači se obnašajo kot da jim je nekdo prepovedal kafe in ostale pijače pit...ja kdo jim to brani? Kdo jih podi kafe pit ven na mraz? In kje piše, da morajo kelnarce pijačo pozimi streč zunaj? Preprosto zunaj v mrazu nebi stregli. Saj večina oštarij pozimi ne streže zunaj.

Pa tisto čvekanje unga kosmatega poslanca, ki naklada, da se zdaj zaradi plinskih grelcev sprošča več toplogrednih plinov (sama ekologija s čikom v ustih ga je) in da bi se kajenje v lokalih rešilo z ORENK prezračevanjem....ta tip se očitno ne zaveda, kako prezračevanje sploh deluje. Če hoče nekdo pozimi prostor dobro prezračit mora bit nekje montiran močan ventilator. To pa pomeni, da bo ta ventilator vlekel zrak iz prostora in ga potiskal ven. In če gre ta zakajeni zrak, ki je hkrati tudi ogret zrak ven, mora od zunaj spet prihajat noter in ta zrak je treba potem spet segret. To stane.Za ogrevanje pa je spet potrebna energija in zarad tega bo, po njegovi teoriji, spet več toplogrednih in drugih plinov...



In kako se Peče smili sam sebi, ko trdi, da so kadilci tudi ljudje itd...Ja hudiča saj ni Peče že po defoltu prižgan in ne kadi se iz njega. Kadi se iz cigarete in cigareto prižgeš al pa ne.



Je pa hecno kako so v tisti reportaži iz terena kadilci zunaj vsi v eno kadili. Prav trudili so se da nebi bil kater od njih par sekund brez čika v zobeh in da nebi slučajno milimeter čika zgorel v "prazno".
 
Nazadnje urejeno:

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik 01481 pravi:
Naj spremenijo zakon, da bomo lahko spet kadili v lokalih.
write.gif


Itak kamor prideš je vse prazno (večina) ali nekadilci ne hodijo v lokale ali nimajo denarja ali jih je pa tako malo, da ni omembe vredno, proti nam kadilcem, ki polnimo proračun z davki od prodanih cigaret in bifeje. Ok, kjer se je se lahko kadi samo do polovice cigarete.
tongue-1.gif

Se strinjam s številko, meni je prav žalostno gledati prazne lokale (btw: sem nekadilka), sploh ni več poante iti ven na pijačo, itak se potemtakem lahko pije doma. Če so pa lokali polni, srečaš še kakega prijatelja, znanca, opazuješ ljudi, ipd...

Sem za to, da se ukine protikadilski zakon, da se uzakoni boljše prezračevanje v lokalih, mogoče cigarete podraži še za kak cent in potem bi bil volk sit in koza cela.


zmaga.gif
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Citat:
Se strinjam s številko, meni je prav žalostno gledati prazne lokale
A propadle firme kmetije itd...ti pa ni žalostno gledat?
Madona kolk sočustvovanja ob prazni gostilni. Jaz pa zdaj hodim v gostilno pogosteje glih zato, ker se zdaj v gostilni da zdržat.
Citat:
sploh ni več poante iti ven na pijačo, itak se potemtakem lahko pije doma.
A se ti s človekom družiž zaradi njega al zaradi njegovga čika?
 

nightfire

Pripravnik
4. sep 2007
857
0
16
MB
te si pa eden redkih ki hodi zdaj pogosteje v gostilno.
nazadnje te sediš sam pa družbo delaš kelnarci
 

BlackHole

Pripravnik
23. avg 2007
764
0
16
Lokali niso prazni, kaj kar ponavljate to no. Pa tudi če so, koga briga. Se bodo že s časom napolnili, ko se zamere poležejo in ko se bodo nekadilci začeli vračat v lokale. Boljše prezračevanje ne bi nič rešilo, ker ne moreš tako prezračevat, kaj vam ni jasno. Še vedno bi prišel ven zasmrajen po dimu in še vedno bi se v zaprtem prostoru nahajale strupene snovi.
Da so pa zdaj parki zakajeni in pred lokali, to je pa res smešno. Tudi, če je brezvetrje, zrak zunaj se vedno giba in odnaša dim nekam stran oz. ga redči.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Dost dvorezen meč, svaka čast vladi, da se je tega lotila, saj bo fasala same minus pike (bognedaj, da bi bil kdo od nekadilcev hvaležen).

Lokali nikakor niso prazni, če pa so, pa tudi pred tem zakonom niso bli vredni obiska. Kaj k**** ma na vsakem zanikarnem vogalu lokal za delat? Simpl pasul zaslužek od zasvojencev za lastnike, druge koristi pa nobene, nikakor ne druženje
crazy1.gif


Povabi kolege domov, če si želiš kadilske drušne, bodi TI gostja v svojem domu....leti na mici.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Imam pač takšno družbo, ki je v stanju popit pivo z mano v gostilni, čik pa gre prižgat ven.
Saj čik ni dializni aparat, da bi moral bit skoz nanj priklopljen.