Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
kaj pa ko pelješ nazaj pol ti pa desni špegl v tla gleda namesto nazaj... in si "slep".
hermann Na avtu velikosti karjole pa res ni potrebe po sprednjih senzorjih. Je dovolj da oči odpreš.
Stikalo obrneš na drugo pozicijo in je rešeno. Dej enkrat vozi avto s tem in SE PODUČI kako to pravilno uporabljat, ne pa srat po nećem na pamet. Meni je to tudi top funkcija.
Še komentar na kamero in senzorje: jaz kamere skoraj ne gledam, le ogledala in senzorje. Razen će je zadaj navzdol, potem je kamera res fajn.
Kolega je lepo podrsal ob strani avto, ker je pametno buljil le v kamero, ki pa ni pokazala količka ob strani. Potem je nehal bit pameten, kako on vozi rikverc samo na kamero.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.873
5.143
113
ajde razumem v kakem Suburbanu ali kaki podobni kanti ko res ne vidiš več nič.
Saj pol ni čudno, da mate probleme v onem krožišču pri Kranju, če vam že pri enem malem avtu dela probleme gledanje naprej brez senzorjev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomazpog in Robert

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
No roko na srce, verjetno to uporablja zelo malo ljudi. Jaz samo po pomoti, če premaknem stikalo za zunanja ogledala. ;)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
No roko na srce, verjetno to uporablja zelo malo ljudi. Jaz samo po pomoti, če premaknem stikalo za zunanja ogledala. ;)
Tukaj nas je očitno že nekaj, ki to uporabljamo. Res pa je, da se včasih splača RTFM upoštevat ;). Pa marsikaj zveš in potem uporabljaš, sicer pa serješ, kako je brez veze.
Ga pa slisis.
Predvsem čutiš, pa potem zabiješ pol dneva, ko okrog cenilcev letaš in ostalo sranje.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
sad: Mucek, eni vozimo že veliko let različne avte z različnimi sistemi. C5 konkretno ima sprednje in zadnje senzorje, jaz pa vozim izključno na ogledala (vsa tri) in piskanje senzorjev. Enkrat ali dvakrat na leto pa premaknem stikalo za ogledala, da bolje vidim kak rikverc mimo odbijača, če tega nebi imel bi pač vzel malo večji ajnšlag.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
In zakaj si repliciral meni? Tako ti delaš in to je tvoja stvar.
Drugo pa je, ko nekdo serje po stvari o kateri nima pojma in je še ni preizkusil.
 

gunserman

Zelenc'
26. avg 2019
4
1
3
Fantje, kolebam ali bi vzel corollo ts 2.0 sport ali corollo ts 1.8 Executive. Nisem neki dirkac, verjetno bo 1.8 dovolj zmogljiva pa se bolj varcna je? Cenovno je eno ali drugo verjetno tam tam?
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.858
1.251
113
1.8 pa 2.0 sta neprimerljiva. Si ti oba vozil?
Če se nagibaš k 1.8, potem 2.0 raje sploh ne sprobavaj. Ker boš padel v resno dilemo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dualis

gunserman

Zelenc'
26. avg 2019
4
1
3
Nobenega se.. Na 2.0 cakam na testno voznjo ze en mesec, tko da sem se za petek zmenil za 1.8. Potem bo zgleda treba oba sprobat :)
 

gunserman

Zelenc'
26. avg 2019
4
1
3
S Kranja. Lej bom vidu kdaj ga dobijo v avtohisi, baje kmalu :) Tok se mi spet ne mudi :) Vseeno hvala! ;) Ce ga pa ne bo se ksn cajt, pol se pa lohk zmenva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Generik

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
1.8 pa 2.0 sta neprimerljiva. Si ti oba vozil?
Če se nagibaš k 1.8, potem 2.0 raje sploh ne sprobavaj. Ker boš padel v resno dilemo.

Se strinjam 1.8 in 2.0 je res precejšnja razlika in je res, da če probaš oba je dilema zelo mučna.......

Ali mogoče kdo ve iz katere tovarne prihajajo Corolle na SLO trg?