Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

sad

Guru
24. avg 2007
20.490
9.188
113
Pozdrav.

Malo mi je zoprno imeti potegnjen kabel. Res bi lahko spredaj dali 2 porta ali omogočili prenos podatkov tudi z onega med sedeži. Nekako sem navajen da imam glazbo na USB. Ko bo omogočen android auto (če bo) bi to sploh prav prišlo, ker bo mogel biti telefon praktično non stop priklopljen in to spredaj in potem odpade USB ključek.

LP
Zakaj pa rabiš USB, če boš stalno imel Android Auto? Itak imaš glasbo na telefonu in jo potem šibaš prejo tega direktno ;).
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.857
1.250
113
Zakaj pa rabiš USB, če boš stalno imel Android Auto? Itak imaš glasbo na telefonu in jo potem šibaš prejo tega direktno ;).
Ne rabis android auto da predvajas glasbo prek tefefona...
Pa to da rabis kabel za android auto... bedarija. Jaz tega sploh ne bi in ne bom uporabljal, ko bo na voljo.
 

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Mogoče bi bila zadeva rešljiva spredaj z USB hub-om. Samo ne vem ali bi potem normalno delalo napajanje.
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
788
353
63
Zunaj je novi cenik za Corollo MY20.
2.0 Executive TS je dražji za 900€, s tem, da ima še navigacijo.
Po novem imajo navigacijo kar tri stopnje opreme, parkirne senzorje pa še vedno samo najdražja Executive. Da bi k cenejši opremi dodali senzorje, to pa ne.
Butlji na kvadrat.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.869
5.137
113
Pa kaj ti bojo senzorji če maš kamero. Ti mi še zdaj ni jasno. Jaz mam od prvega dne izklopljene. Ker nekak ni potrebe po piskanju če itak vidim.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.215
5.775
113
Jaz pri corolli nisem zasledil, da bi premogla sprednjo ali celo 360 stopinj kamero, tako, da so senzorji povsem na mestu.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
360° ti res lepo nariše parkirni box. Zanimivo da se še nihče ni spomnil da bi naredil stranska ogledala, ki kazala bolj v tla. Čist elegantna in "zastonj" rešitev je da ko daš v vzvratno, da se ogledala znižajo in vidiš v tla črte, to vem da imajo nekateri avti, Toyota žal ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in Matey

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Parkirne senzorje se verjetno še vedno da dokupiti iz dodatne vgradnje.
Je pa vseeno fail, da niso doplačljivi že iz fabrike za poljubno opremo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Zanimivo da se še nihče ni spomnil da bi naredil stranska ogledala, ki kazala bolj v tla. Čist elegantna in "zastonj" rešitev je da ko daš v vzvratno, da se ogledala znižajo in vidiš v tla črte, to vem da imajo nekateri avti, Toyota žal ne.

To je ena bolj uporabih zadev ja, sploh zame ko pri parkiranju še vedno bolj gledam v ogledala in naokoli in parkiram po občutku kot pa z buljenjem v kamero itd. In ko sem pred leti kupil nov (no ne ravno nov ampak pač drug) avto in ko sem dal prvič v vzvratno in se špegu spusti sem skor' ploskat začel :aplauz:Do takrat pač nisem vedel za to opcijo... :zardelalter:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

ozze

Majstr
24. jul 2009
2.107
297
83
To je ena bolj uporabih zadev ja, sploh zame ko pri parkiranju še vedno bolj gledam v ogledala in naokoli in parkiram po občutku kot pa z buljenjem v kamero itd. In ko sem pred leti kupil nov (no ne ravno nov ampak pač drug) avto in ko sem dal prvič v vzvratno in se špegu spusti sem skor' ploskat začel :aplauz:Do takrat pač nisem vedel za to opcijo... :zardelalter:
Tud moj 10 let star mondeo ima to funkcijo. In jo uporabljam vsak dan. Edin kar pogrešam, da gre navzdol lahko naenkrat le levo ali desno ogledalo. Ne oba sočasno. Pa tudi to pogrešam, da se ogledalo spusti le v primeru ko se da v vzratno.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.869
5.137
113
kaj pa ko pelješ nazaj pol ti pa desni špegl v tla gleda namesto nazaj... in si "slep".
hermann Na avtu velikosti karjole pa res ni potrebe po sprednjih senzorjih. Je dovolj da oči odpreš.