Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
Danes sem bil v salonu in slišal pogovor s stranko, je prodajalec bral iz sistema za naročanje. Konec meseca se bo dalo naročati MY20 avtomobile, na sedanu prihaja neka nova barva, drugače pa posodobljen infotainment in če sem pravilno slišal originalno vgrajeni parking senzorji, ne več v delavnicah servisov. Nadgradnja za aktualne modele je potrjena.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.529
168
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
Pozdrav.

Kakšne so pa kaj te Falken gume, ki so na Corollah? Kot kaže so malo varčevali z gumami glede na to, da niso izbrali kakšnega bolj znanega opremljevalca?

sem vozil obe testni, karavn in sedan, obe sta imeli te Falken pnevmatike. držale so sicer normalno, so se mi pa zdele konkretno trde, glasne in po mojih ocenah, precej potratne, kar se porabe tiče. ampak za slednje, bi moral isti avto peljat še na kakšnih drugih pnevmatikah, da bi to lahko zagotovo potrdil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ksi

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
sem vozil obe testni, karavn in sedan, obe sta imeli te Falken pnevmatike. držale so sicer normalno, so se mi pa zdele konkretno trde, glasne in po mojih ocenah, precej potratne, kar se porabe tiče. ampak za slednje, bi moral isti avto peljat še na kakšnih drugih pnevmatikah, da bi to lahko zagotovo potrdil.

Hvala za info. Malo mi je hecno, da bi dajali na hibrida gume, ki so precej slabe pri porabi. Ampak ja seveda morajo nekje varčevati.

LP
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
Danes sem bil v salonu in slišal pogovor s stranko, je prodajalec bral iz sistema za naročanje. Konec meseca se bo dalo naročati MY20 avtomobile, na sedanu prihaja neka nova barva, drugače pa posodobljen infotainment in če sem pravilno slišal originalno vgrajeni parking senzorji, ne več v delavnicah servisov. Nadgradnja za aktualne modele je potrjena.

To da so park senzorji vgrajeni v lokalni delavnici pa ne drži, ker sem točno to vprašal ko sem naročal corollo in mi je vodja salona povedal, da nič sami ne montirajo. Avto dobijo kot je naročen, nobenih dodatnih montaž.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dualis

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Danes sem bil v salonu in slišal pogovor s stranko, je prodajalec bral iz sistema za naročanje. Konec meseca se bo dalo naročati MY20 avtomobile, na sedanu prihaja neka nova barva, drugače pa posodobljen infotainment in če sem pravilno slišal originalno vgrajeni parking senzorji, ne več v delavnicah servisov. Nadgradnja za aktualne modele je potrjena.
Model 2020 je že možno naročiti in ni treba čakati do konca meseca.

LP
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.286
350
83
To da so park senzorji vgrajeni v lokalni delavnici pa ne drži, ker sem točno to vprašal ko sem naročal corollo in mi je vodja salona povedal, da nič sami ne montirajo. Avto dobijo kot je naročen, nobenih dodatnih montaž.
Pri executive mogoce, pri nizjih opremah jih pa montirajo na lokalnih servisih. Tudi ni prikaza oddaljenosti v stevcu ampak samo piska... Ti imas v executive se prikaz mrtvega kota in samodejno parkiranje, za te funkcionalnosti pa morajo biti vgrajeni v tovarni.
 

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Vprašanje za lastnike.

Ali je možno predvajati glazbo iz USB tudi iz priključka, ki je v predalu med sedežema?

Hvala in LP
 

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Najlešpa hvala za odgovor.

Je pa to malo zoprno in ne praktično potem, če imaš v tem USB-ju spredaj priklopljen telefon:(
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
Nimas brezzicnega polnjenja?
Drugace pa priklopi za polnjenje iz tega usb med sedezi. Naslon za roko ima ob straneh se prav "luknjo" oz prostorcek, da lahko normalno kabel ven potegnes in zapres pokrov.
Meni se prek tega usb napaja kamera.
 

Dualis

Fizikalc
30. nov 2008
405
239
43
Pozdrav.

Malo mi je zoprno imeti potegnjen kabel. Res bi lahko spredaj dali 2 porta ali omogočili prenos podatkov tudi z onega med sedeži. Nekako sem navajen da imam glazbo na USB. Ko bo omogočen android auto (če bo) bi to sploh prav prišlo, ker bo mogel biti telefon praktično non stop priklopljen in to spredaj in potem odpade USB ključek.

LP
 

Toporisic

Fizikalc
6. apr 2019
110
84
28
Pozdrav.

Malo mi je zoprno imeti potegnjen kabel. Res bi lahko spredaj dali 2 porta ali omogočili prenos podatkov tudi z onega med sedeži. Nekako sem navajen da imam glazbo na USB. Ko bo omogočen android auto (če bo) bi to sploh prav prišlo, ker bo mogel biti telefon praktično non stop priklopljen in to spredaj in potem odpade USB ključek.

LP

To je res. Jaz imam v sprednjega kar stalno zabit en mali USB ključek z glasbo. Vendar pa glasba dobro dela tudi prek bluetootha s telefona, tako da če bo treba, bomo pač malo spremenili rutino ;).