Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
jaz najbolj verjamem svaku, ki toyote prodaja :D

po njegovih besedah: na mesec prodamo 3 in pri 2 zamenjamo motorje
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Potem pa verjetno prodaja toyote sumljivega porekla... Ali pa si enostavno zmišljuje.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
je seveda uradni prodajalec in zastopnik

sicer čisto možno, da si zmišljuje, samo žal osebno poznam ljudi, ki so šli pri lexusu skozi celo kalvarijo, preden so jim zamenjali motor.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Sem bil zadnje čase večkrat v Budimpešti, pa so tam taksiji same Toyote Prius hybrid. Pa da ne omenjam, da je tudi med civilnimi avti en kup hybridov (Toyota).
Pred leti so imeli čisti "ruski" vozni park, ko dandanes gledam, kaj se tam vozi, so med novimi avtomobili prevladujoči tisti s hybridno tehnologijo. Ne vem, kaj je Orban naredil, ampak verjetno za brezveze folk ne kupuje Toyot hybrid (Prius, Auris, Yaris...). Mi je pa smešno, da je med novejšimi vozili še najmanj favejev, nekaj je bemfl in audijev, pa se tu konča.

Kar se tiče okvar agregata, je pa tudi folk sam kriv. Ko gledam, kaj nekateri počnejo z novimi vozili višjega razreda... Takoj po speljevanju (mrzel motor) obrate do maksimuma (frajer pa to)... Ni čudno, da agregat rikne.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
Vidiš, to je tako, da vidiš tisto, kar hočeš. Jaz v Budimpešti verjetno ne bi opazil niti ene hibridne toyote. To jih ponavadi samo kje na avtocesti, ko me presenetijo s svojimi 85 na uro in se jim skoraj prikantam v rit.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
herman ima vsaj delno prav, Toyota je naredila kar nekaj (blizu 2 miliona med 2007-2013) zanič motorjev, ki so predčasno začeli piti enormne količine olja, ampak to se točno ve kateri motorji to so in dvomim, da bodo z novimi ponovili isto napako.

A se lotimo še problemov TSI motorjev z verigo?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
Sistemik je ko bog da nekoč bil hondaš. Čisto vsi simptomi kažejo na to. Civica 95 letnik je okoli dreve namotal, zdaj ko je odrastel, pa je postal tojotar. Ampak simptomi pač ostanejo.

Sem pa tudi opazil da nič ferrarijev ne stoji na odstavnih pasovih. So izgleda da tudi izjemno zanesljiva vozila
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.665
1.583
113
A se lotimo še problemov TSI motorjev z verigo?

Ne, zakaj bi? 100x prežvečena tema. Prvi tsiji so bili zanič, dokler so imeli vergo. Ali si odkril kako novo šokantno resnico?
Razen tega, noben vw fahrer ne trdi, da so avti biseri zanesljivosti. Tojotari pa me hočejo odret ko sem samo rekel da je avto grd :)
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
No, jaz se imam za Toyotarja, pa se ne slepim z neko superiornostjo te znamke, za vsak model avta, ne glede na znamko je treba narediti domačo nalogo.
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Sistemik je ko bog da nekoč bil hondaš. Čisto vsi simptomi kažejo na to. Civica 95 letnik je okoli dreve namotal, zdaj ko je odrastel, pa je postal tojotar. Ampak simptomi pač ostanejo.

Sem pa tudi opazil da nič ferrarijev ne stoji na odstavnih pasovih. So izgleda da tudi izjemno zanesljiva vozila
:poreden:
Yaris, ki ga imam doma, je edini japonc, ki je bil pri meni. Pa seveda pred leti, ko sem opravil izpit, legendarni Hyundai Pony... Drugače pa je moj vozni park do sedaj obsegal le evropejce. Zaradi narave dela je treba nabavit avto, ki ga potrebuješ, ne avta, ki si ga želiš...

hermann
ko boš v Budimpešti, se ozri malo za taksiji, pa tudi kakšnim civilnim avtom. Na AC-jih pa imaš seveda vse od Trabanta pa do Infinitijev...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
Zanimivo je, da se itak samo evropske, še posebej pa nemške, avtomobilske znamke označuje z besedami prestižne, premijske itd.

Toyota hilux je pa težko premijsko vozilo, razen, če si Afganistanec ali borec isisa. Za te res ni boljšega.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Haha..res zanimivo ja.
To je vse stvsr odlocitve podjetja in v katero kategorijo bo dal svojo blagovno znamko.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.253
5.820
113
eni se pač radi dobro vozijo, drugi pa rabijo prevozna sredstva za od A do B, pa kupujejo toyote

v bistvu dobro, da imamo izbiro