Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Kaj mi lahko kateri od lastnikov Toyote Corolle Hybrid potrdi , če je možna izbira prikaza hitrosti med analognim videzom in digitalnim. Tako kot je na sliki. Prodajalec mi namreč ni znal pokazat in tudi sam med testno vožnjo nisem našel te opcije.
toyota_corolla_hybrid_725.jpeg
 

Priponke

  • slika.png
    slika.png
    326,8 KB · Ogledi: 183

masevc

Guru
2. sep 2007
3.437
859
113
Jaz sem do zdaj še vse videl. Tudi na svojem vidim.
Govorim za tiste na šipo (enobarvne) in ne na ono plastiko ki se dvigne
Se nisem testiral. Vendar se pri nekaterih znamkah pritozujejo, da je neuporaben HUD s polarizacijskimi stekli.
Niti ne vem tipa HUDa
bom pa vsekakor pozoren, ce bom to kupoval, ker vozim s takimi ocalami.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Mogoče kdo ve, če je hardware za display+ kaj drugačen od navadnih ali je to samo kljukica v techstream? :)
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Digitalni misliš? Digitalni display imajo vsi modeli razen vstopne opreme Terra. Če želiš pa Digital+ pa je doplačilo skupaj s HUD (350eur če se prav spomnim).
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Hmmmm ja malo sem čudno napisal. Ali je pri vseh od Luna naprej tak display kot ba tvojem filmčku? Mogoče imaš samo pri display+ to nastavitev?
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Ne, digital+ je samo dodatna opcija tam v podmeniju. Moral bi imeti vseeno opciji analog in digital, če ni doplačanih "3d" merilnikov in HUD.

Enako kot imam recimo pri voznih lastnostih poleg ECO, NORMAL, SPORT, ki vplivajo zgolj na odzivnost gas pedelaa, še opcije COMFORT (mehko podvozje), SPORT+ (trše podvozje in volan) ter CUSTOM (si skombiniraš kaj bi rad - odzivnost in trdoto podvozja). Ne vem zakaj testne corolle niso opremljene z AVS, ker se precej pozna razlika, bi lahko tudi novinarji kakšno napisali na to temo. Zdaj pa ...
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.808
113
Sicer je tema zašla (bral je itak nisem :p) na razna področja...

En komentar glede zvoka/predvajalnika/ celotne slike 'audio' dela pri Toyoti Corroli 2019...osebno takega sr.anja (se oproščam izrazu..a ne mroem drugače napisat) že dolgo dolgo nisem 'doživel' v avtomobilu.
Katastrofa, da si tako velik proizvajalec kot je Toyota sploh upa spravit tak skupek bede v vozilo letnika 2019. Res...moraš doživet, drugače ne bi verjel ;).