Toyota Auris se poslavlja prihaja Corolla

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Mogoče kdo ta razložit kakšna je razlika med različnimi Led žarometi, ki so vgrajeni v novi Corolli?
 

dejk0

Pripravnik
25. apr 2009
835
21
18
Razlika med žarometi v Sol in Sport. Pri Sport se vidi da imajo leče medtem ko pri Solu leč ni videti. Dnevne se tudi drugačne.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
To sem tudi jaz iskal in nisem našel konkretneje razloženo v čem natančno je razlika. Bi bilo zanimivo primerjati vse tri različice in njihovo svetilnost...
 

giraffe

Pripravnik
16. nov 2010
51
0
6
Hybrid assistan deluje zagotovo tudi brez navigacije, ker bere podatke direktno iz obd porta in jih pošilja na telefon. Za myt pa je pomoje potrebno imeti navigacijo, ker verzija brez nima gps-a in ne more beležiti razdalj.
myT dela tudi brez navigacije. sam ni mi jasno kako poslje podatke tudi takrat, ko nimas konektanega telefona.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Jaz lahko napišem za Executive opremo; so matrične led, lepo "režejo" ven vse kar se vozi po cesti. Svetijo zelo dobro, ker ima avto skoraj vedno dolge luči prižgane in potem kot sem že omenil "reže" ven vse kar se premika in oddaja svetlobo, okrog pa lepo svetlo.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Saj ima avto komunikacijski modul za sos klicanje, verjetno tisto uporabi za pošiljanje podatkov.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
Po prvem porabljenem rezervoarju lahko napišem prve vtise...

35 litrov za prevoženih 661 km, večina vožnje po omejitvah na avtocesti, povprečna torej 5,43. 1.8 hatchback. (ja, vem, da bi 2.0 tdi porabil podobno ali manj ampak mi prioriteta ni bila poraba goriva ampak uglajenost delovanja motorja).
Zaenkrat lahko rečem, da ta avto pokrije popolnoma vse potrebe in zahteve, ki sem jih imel pri nakupu novega vozila. Presenečen sem pri kakšnih hitrostih je zmožen peljati samo na elektriko in kako nestresno je vse skupaj :)

Edine zamere zaenkrat so kratek sedalni del sprednjih sedežev, ogromen del kjer je kamera in dežni senzor (blokira pogled na semafor) in pa pač kot že neštetokrat omenjeno infotainment, ki je beden do konca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Generik

Guru
14. maj 2011
3.859
1.251
113
Seveda. Večji avto bi še pridelal kaj goriva iz zraka. Sicer pa ob normalni vožnji še Corolla 2.0 karavan pije 4,3 litre/100km. Ob počasni pa še kakšen dcl manj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ginginova in Dualis

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
en passat bi ti pil pod 5, za boljšo kamoniteto, za manj denarja.
Najbolj kamot je, ko zjutraj mrzlega zalaufaš in se prebudi dizelska simfonija štirih cilindrov. Res krasen začetek dneva. Pa ko start stop vklopi motor na križišču je tudi kamot. Ne trollaj prosim. A je tako težko razumet, da smo nekateri s traktorji za vedno zaključili?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Dualis

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.730
2.345
113
Pomurje
Po prvem porabljenem rezervoarju lahko napišem prve vtise...

35 litrov za prevoženih 661 km, večina vožnje po omejitvah na avtocesti, povprečna torej 5,43. 1.8 hatchback. (ja, vem, da bi 2.0 tdi porabil podobno ali manj ampak mi prioriteta ni bila poraba goriva ampak uglajenost delovanja motorja).
Zaenkrat lahko rečem, da ta avto pokrije popolnoma vse potrebe in zahteve, ki sem jih imel pri nakupu novega vozila. Presenečen sem pri kakšnih hitrostih je zmožen peljati samo na elektriko in kako nestresno je vse skupaj :)

Edine zamere zaenkrat so kratek sedalni del sprednjih sedežev, ogromen del kjer je kamera in dežni senzor (blokira pogled na semafor) in pa pač kot že neštetokrat omenjeno infotainment, ki je beden do konca.
Ti je dovolj zmogljiva mašina?
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.825
616
113
EU
Sam imam 1.8 in meni je. Ker sem se tudi zavestno odločil, da ne bom kupoval "športnih" vozil. Ampak ne vlačim prikolic, ne živim v hribih itd. :zardelalter: